TR türkiye
sohbet siteleri

Dr. Tahsin Özbek Hastenesi İzmitten Sonra Derince’de Lazer Epilasyon Yapıyor

Dr. Tahsin Özbek Hastenesi İzmitten Sonra Derince’de Lazer Epilasyon Yapıyor

Dr. Tahsin Özbek Hastenesi İzmitten Sonra Derince’de uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Önce İzmitteki şubesine lazer epilasyon merkezini getiren hastane daha sonra Derince Tahsin Özbek hastanesinde de uygulamalara başladı.

Derince’de hastane koşullarına sahip bir lazer epilasyon merkezi arıyorsanız Özel Doktor Tahsin Özbek hastanesini ziyaret edebilirsiniz. İzmitteki hastanesinde de lazer epilasyon alternatiflerinizden olabilecek olan kurumda sağlıklı bir epilasyon tedavisi imkanı bulabilirsiniz. Tahsin Özbek hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Soprano Diode XL ütüleme lazer teknolojisi kullanılarak gerçekeştiriliyor. “Tüm cilt ve ten tipleri için her mevsim sağlıklı lazer epilasyon” sloganı ile hizmet veren kurumu lazer epilasyon Derince ve İzmit alternatifleriniz için tercih edebilirsiniz.
dr-tahsin-ozbek-derince-lazer-epilasyon
Derince Dr. Tahsin Özbek Hastanesinde lazer epilasyon tedavileri cildiye uzmanı doktor Bülent Özler yönetiminde ve lazer epilasyon uzmanı Nagehan Ergüven desteği ile sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Kocaelinin Derince ilçesinde Çınarlı mevkiinde hizmet veren kurum hakkında daha detaylı bilgi almak, randevu ve ön muayene talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim ve ulaşım bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Derince Doktor Tahsin Özbek Özel Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Çınarlı mahallesi Kara Ahmet caddesi no:9 Derince/Kocaeli
Telefon: 0262 2294545

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini