TR türkiye
sohbet siteleri

EPC Hastanesi Lazer Epilasyon Ünitesi – Çukurova Adana

EPC Hastanesi Lazer Epilasyon Ünitesi – Çukurova Adana

Özel EPC Hastanesi Adana Merkez Çukurovada lazer epilasyon ünitesinde lazer ile epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir. Hastane şartlarında, klinik koşullarına uygun olarak lazer epilasyon yaptırmayı düşünen Adanalılar için alternatif lazer epilasyon hastanelerinden olan EPC Hastanesi Çukurova yüzüncü yıl mahallesinde hizmet vermektedir.

Epc hastanesi lazer kliniğinde epilasyon uygulamaları 2 farklı dalga boylu lazer cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Bunlardan biri 755 nm dalga boylu Alexandrite lazer epilasyon cihazı, diğeri ise 1064 nm dalga boyunda ışın atan Nd-yag lazer epilasyon cihazıdır. Hastanın ten ve kıl tipine göre en uygun olan cihaz belirlenir ve lazer epilasyon uygulamasına geçilir.

Eğer sizde Adana Çukurovada lazer epilasyon merkezi arıyorsanız Özel EPC hastanesini tercih edebilirsiniz. Hastanede yapılan lazer epilasyon uygulamaları, bölge bölge seans sayıları, uygulama fiyatları ve merak ettiğiniz diğer detaylar için aşağıdaki Epc hastanesi iletişim telefonlarını arayıp bilgi alabilirsiniz. Çukurova EPC hastanesine nasıl gidilir, hastane nerededir gibi sorularınıza yanıt bulmak içinde adres bilgilerini inceleyebilir veya hastane web sitesinde bulunan ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte Epc hastanesinde lazer epilasyon için randevu taleplerinizi web sayfası üzerinden online oluşturabilir veya telefon ile ulaşarak randevu alabilirsiniz.
lazer-epilasyon-adana-epc-hastanesi
Özel EPC Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Yüzüncü yıl mahallesi Carrefoursa AVM yanı Çukurova / Adana
Telefon: 444 20 36 – 322 2600001

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini