İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Peos Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Peos Kozmetik Afyonkarahisar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Sağlıklı yaşam, modern yöntemlerle gelen güzellik ve müşteri memnuniyeti öncelikleri ile 2008 senesinde kurulun Peos güzellik merkezi Afyon ilinde lazer epilasyon için tercih edebileceğiniz alternatiflerdendir. Afyonkarahisar dumlupınar mahallesinde güzellik merkezi olarak hizmet veren Peos lazer epilasyonda cilt ve vücut bakımı dendiğinde akla gelebilecek birçok işlem gerçekleştirilmektedir.

Peos Sağlıklı yaşam ve güzellik salonu olarak adlandırılan kurumda; sivilce ve siyah noktalı ciltler için tedaviler, bio lifting ile cilt bakımı,  cilt lekelerinize karşı çözümler, kaş ve saç şekillendirme, doğal yöntemler ile bronzlaştırma, masaj, parafin tedavisi, vücut sıkılaştırma ve bölgesel incelme, selülitleriniz için çözümler, sir ağda ve lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Peos Kozmetik adı ile kozmetik ürünlerin satışını da yapan kurum aynı zamanda güzellik ve kozmetik konularında danışmanlık hizmeti de vermektedir. Lazer epilasyon Afyonkarahisar dendiğinde sağlığı ve güzelliği ön planda tutan merkezlerin başında gelen Peos Güzellik salonu hakkında daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile edinebilirsiniz. Peos güzellik merkezi nerede bulunur, nasıl gidilir gibi ulaşım bilgileri için firma web sayfasında bulunan google haritasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Afyonda kozmetik ürünleri satışı ile de hizmet veren Peos lazer epilasyon merkezi kozmetik sayfası için sitesini ziyaret ediniz. Tüm detaylar ve randevu talepleriniz için aşağıda Peos Güzellik Salonu iletişim bilgileri yer almaktadır.
peos-guzellik-salonu-afyon
Peos Güzellik ve Kozmetik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Dumlupınar mahallesi karagözoğlu caddesi Sema apartman No: 50/1 Merkez – Afyonkarahisar
Telefon: 02722144625

2 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.027 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git