Epiart Lazer Epilasyon Merkezi – Lazer Epilasyon Nişantaşı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.504 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:41 pm yapılmıştır

İstanbul Nişantaşında lazer epilasyon uygulamaları için seçebileceğiniz bir alternatif olan Epiart Lazer Epilasyon Merkezi Şair Nigar sokak emek apartmanda hizmet vermektedir. Alanında uzman ve tecrübe sahibi kadrosu ile hizmetlerine devam eden Epiart lazer dermotolog Öznur Hasanoğlu Öcal tarafından kurulmuş ve işletilmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri Nişantaşı dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olan Epiart lazer epilasyon ve güzellik merkezinde uygulamalar ABD üretimi ve FDA onayına sahip Cynsure Apogee 5500 lazer epilasyon cihazı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca epiartta normal epilasyon ve cilt bakımı uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Nişantaşı Epiart Lazer epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek veya ücretsiz test seansi için randevu alma işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Epiart Lazer İletişim Bilgileri
Adres: Şair Nigar sokak 3/3 emek apartman Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 0212 219 56 65

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git