Deniz Şen Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Karşıyaka

Deniz Şen Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Karşıyaka

Doktor Deniz Şen tarafından kurulmuş olan Deniz Şen Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi İzmir Karşıyakada güzellik dendiğinde tercih edilebilir alternatiflerdendir.

Lazer epilasyon karşıyaka dendiğinde sağlık bakanlığınca onaylı medikal estetik hekimliği diploması ile Dr. Deniz Şen kendi işletmesi olan Deniz Şen lazer epilasyon merkezinde sağlıklı ve güvenilir uygulamaları ile iyi bir alternatiftir. Karşıyaka Deniz Şen Estetik ve Güzellik merkezinde istenmeyen tüylerinize lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ıpl epilasyon uygulamaları gerçekleştirilirken, cilt bakımında kimyasal peeling ve leke tedavileri, bölgesel incelmede kavitasyon, selülit tedavileri uygulanan işlemlerdendir.

İzmir Karşıyaka güzellik merkezlerinden Deniş Şen estetik güzellik ve lazer epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, aklınıza takılan sorulara cevap bulmak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca kurumun resmi web sayfası üzerinden online randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Şen Estetik ve Güzellik Merkezi
Adres: 1717. sokak no:110 kat:3 Karşıyaka/İzmir
Telefon: 0232 381 16 66

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.