TR türkiye
sohbet siteleri

Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği – Nişantaşı Şişli İstanbul

Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği – Nişantaşı Şişli İstanbul

Özel Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği İstanbul Şişli Nişantaşı‘nda sadece ve sadece lazer epilasyon hizmeti vermektedir.

Nişantaşı Lazer Epilasyon Merkezi Epiline Özel Bölge bir poliklinik olup, istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olacak kalıcı epilasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Şişli Lazer Epilasyon Polikliniği Özel Epiline; en son teknoloji ile üretilmiş dünya standartlarında, kalitesi FDA onayı ile belgelenmiş cihazlar kullanmakta, kalıcı epilasyon uygulamaları, uzman ve deneyimli sağlık personeli ile klinik koşullarında gerçekleştirmektedir.

Özel Epiline Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyon ve iğneli epilasyon uygulamaları ile, erkeklere ve bayanlara Özel Bölge lazer epilasyon yapılmaktadır. Lazer epilasyondan önce cilt tipiniz, renginiz, kıl rengi,epiline sisli lazerepilasyon tipi ve lazer epilasyon yapılacak bölgeye göre test atışları yapılarak size en uygun yöntem belirlenir. Bu sayede lazer epilasyon seansları kısalır ve lazer epilasyonda başarı oranı artar. Böylelikle fazla para da ödememiş olursunuz.

Epiline Lazer Epilasyon Merkezi’nin işi sadece lazer epilasyon yapmaktır. Polikliniğinde son teknoloji ile üretilmiş mucizevi lazer epilasyon cihazı Cynosure Apogee Elite’i kullanmaktadır. Bu cihaz “en iyi lazer epilasyon ödülü” sahibidir.

Epiline lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi ve randevu almak için, şikayet ve görüşlerinizi bildirmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz.

Özel Epiline Lazer Epilasyon Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres   : Valikonağı Caddesi Çeyrekoğlu Aprtmnı No:52 K:1 D:1 Nişantaşı-Şişli/İstanbul
Telefon : 0212 248 33 44 – 0212 248 33 45
Cep tel : 0541 248 33 44 – 0530 311 07 54

1 Yorumlar
Aylin Yaz

Epiline'a ilk kez yaklaşık 7 yıl önce gitmiştim ve ilk gittiğimde o dönemin teknoloji ve medikal imkanlarına göre memnun kalmıştım. Son yıllarda yılda ortalama 1 kez gidiyordum, daha önce de hafif dereceli yanıklar yapmışlardı ama normal sandığım için buraya devam ettim. Son kez ise bacaklarımı gerçekten yaktılar, yeni ve genç bir teknisyen çalışmaya başlamıştı, çok acı çektiğimi görünce de bunu epilasyonun adet dönemime rastlaması nedeniyle olabileceğini söyledi ve devam etti. İşkence gibiydi. 5 ay geçti ve bacaklarımdaki izler azalsa da duruyor. dermatologlarını görmek istediğimi söylediğim (haftada iki gün mekezde bulunuyor), dermatolog Bülent Bağcı bana herhangi bir eczacının da önerebileceği iki adet merhem önerdi. Epiline görevlisi yurt dışında yaşadığımı, bu yüzden en az 3'er kutuya ihtiyacım olduğunu söylememe rağmen 1'er kutu alıp verdi, ben tepki gösterince gidip 2 kutu daha aldılar. Ne bir ten rengi ölçümü, ne başka bir tetkik... Para iadesi bile önermediler. Yurt dışında yaşamasam kesinlikle mahkemeye verirdim. Kesinlikle gitmeyin.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini