TR türkiye
sohbet siteleri

Cynosure Elite Apogee – Mucize Lazer Epilasyon Cihazı

Cynosure Elite Apogee – Mucize Lazer Epilasyon Cihazı

Lazer epilasyon cihazlarında ilerleyen teknoloji ile birlikte üretilen lazer epilasyonun mucize cihazı Cynosure Elite Apogee‘dir.

Peki Cynosure Elite nedir, diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı yönleri nelerdir, avantajları nelerdir? gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Cynosure Elite 5500 Apogee lazer epilasyon cihazı bugüne kadar kullanılan lazer epilasyon cihazlarından en çok kapsama sahip olan cihazdır. Şöyle ki tüm cilt tipleri, cilt renkleri, tüm kıl kökleri ve tüm kıl renkleri için Özel Bölge olarak dizayn edilmiştir. Bu yüzden yüz, bacak ve bayanların göbek bölgesinde bulunan ayva tüyü diye bilinen zayıf, küçük ve açık renkli tüylerde bile etkilidir.

Cynosure 5500 apogee, Amerikan Gıda ve İlaç Örgütü (FDA) onaylı ve dünyada en iyi lazer epilasyon cihazı ödülünü almıştır. Bunun en büyük nedenlerinden birtanesi diğer epilayon cihazlarına karşı yarattığı farklılıklardır. Lazer epilasyon cihazlarında devrim olarak tanımlanan bu cihazda iki optimal dalga boyu bir sistemde kombine haline gcynosure elite apogee lazer cihazietirilmiştir. Bu sistemde 755 nanometre dalga boyunda çalışan Alexandrite lazer cihazı; (açık renkli cilt rengi ve kıl yapısına sahip kişiler için kullanılan cihazdır.) ve 1064 nanometre dalga boyunda çalışan Nd:Yag Lazer epilasyon cihazı(koyu cilt ve kıl rengine sahip olan kişilerde kullanılan cihazdır.)’nın bir kombinasyonu geliştirilmiştir.

Cynosure Elite Apogee lazer epilasyon cihazı ile farklı cilt ve kıl tipleri belirlenip size en uygun dalga boyu seçimi yapılmaktadır. Bu nedenle artık iki farklı lazer epilasyon cihazına gerek duymadan tek bir cihazla lazer epilasyon yapılabilmektedir. Bu sistem oldukça hızlı, etkili ve güvenlidir.

Alexandrite ve Nd:Yag lazer epilasyon cihazlarının birleşimi olan bu cihaz kıl köklerine derinlemesine nüfuz etme yeteneği sayesinde tedavi ve seans süreleri azalmaktadır. Paranız ve zamanınız size kalacaktır.

3 Yorumlar
Duygu Ersoy Yıldırım

Merhaba , ben alexandrite makinesini uzun yıllar kullandım ve asla yüze uygulama yapmadım. ( Bıyık haricinde ) Kendimde Uzman Estetisyenim. Yüze yapılan uygulamalarda inçe tüyleri kalınlaştırdığı gözlemleniyor. Çünkü bu makine yüz bölgesi için uygun bir makine kesinlikle değil! ( bıyık haricinde ) Yüz bölgesine iğneli epilasyona gitmelisiniz. İlk dönemlerde iğne izlerinden dolayı küçük küçük kabuk bağlayacak sonrasında zamanla düzelip, sonuç almaya başlayacaksınız.. Ama her işte olduğu gibi bundada sabır.. Alexandrite makinesini diğer bölgeler için uygun bir dozda mutlaka kullanmalısınız. Çünkü inanılmaz etki sağlıyor. Ama dediğim gibi doğru dozda. ( Örneğin; açık tenli olup, siyah kalın tüyleriniz varsa kesinlikle yüksek dozda çalışmalısınız) Hoşçakalın.

Leyla Tekınel

Peki neden suratimda ki ince tüyleri daha da kalınlaştırdı o zaman? Lütfen abartılı yanıltıcı bilgiler vermeyin burada beyefendi. Bu yazılanların hepsi doğru değil.

    Zeynep

    Yüzünüzdeki ince tuyler icin diot lazer yaptrmalusiniz alex kalin siyah killarda etkilidir eger alex yuzune yaptrrsaniz bu beklemediginiz etkiyi gormeniz normal

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini