TR türkiye
sohbet siteleri

Este Point Estetik ve Güzellik Merkezi – Ümraniye

Este Point Estetik ve Güzellik Merkezi – Ümraniye

İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermekte olan estetik ve güzellik merkezlerinden olan Estepoint Estetik ve Güzellik Merkezi dünyadaki en yeni gelişmeleri estetik ve güzellik alanında uygulayarak değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ve bir güzellik sırdaşı olmayı amaç edinmiştir.

Kurucularının uzun yıllardır bu sektörde ürün ve makine ithalatçısı olması münasebeti ile dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip eden Estepoint kişiye özgü çözümleri yine kişiye özgü seçeneklerle sunmaktadır. Son dönemlerin tercih edilen uygulamalarından olan ütüleme epilasyon sistemini hiç zaman geçirmeden yine müşterilerinin hizmetine tüm dünya ile aynı zamanda sunan yine Estepoint Estetik ve Güzellik Merkezi dir.

Ümraniye estetik ve güzellik merkezlerinden olan Estepoint‘te yapılan uygulamalar hayli çeşitli olmakla birlikte, uygun fiyatlar ve kampanyalarla desteklenmektedir. İstanbulda ilk olarak  Estepoint Estetik ve Güzellik Merkezinde uygulanmakta olan sıcak maske ile cildiniz tazelenecek ve yepyeni bir görünüm kazanacaktır.

Ümraniyede ütüleme  lazer epilasyon uygulamaları, soğuk lipoliz, lenf drenaj, cilt bakımı, radyo frekans, bölgesel incelme, pasif jimnastik, power shape, 3d lipo system akustik kavitasyon gibi hizmetleri ile dikkat çeken Este Point Estetik güzellik ve Lazer Epilasyon merkezi Çamlıca Medicana Karşısı Bank Asya üzerinde hizmetlerini sürdürmektedir.(merkezin girişi bankanın arka tarafındandır) lokasyon olarak Ataşehir, Ümraniye ve Üsküdar üçgeninin tam orta noktası olması münasebeti ilede her üç ilçenin sakinlerine hizmet verebilmekte ve ulaşım olarak çok kolay bir noktadadır.

Ümraniyede lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamalarında iyi bir alternatif olabilecek olan EstePoint hakkında daha detaylı bilgi almak, Estepoint uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Merkez hakkında dilek, öneri, memnuniyet veya şikayet bildirimlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğuna yapabilirsiniz.

Este Point Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Çamlıca Medicane Karşısı Asya bank üstü No: 1/8 Ümraniye – İstanbul Anadolu
Tel: 0216 328 96 10

13 Yorumlar
zübeyde

resmi sitesinde iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

aslı

şuan ki fiyatı öğrenmek istiyorum tüm bölgeler için.

eftalya

arkadaşlar estepoint’te genital + koltuk altı = 50TL20 Temmuz a kadar geçerli

elif

ütüleme lazer epilasyonla diyot lazer epilasyon aynı şeymi?

baran

Belden asagisi olmuyor mu?

zinet

belden yukarısı için erkeklere lazer epilasyon uygulanır.

memet

erkeklere lazer epilasyon hizmetiniz var mı?

zinet

Este Point Güzellik Salonu ile karşınızdaSoğuk Lipoliz & Cryo E Action 3D Lipo Sistem Akustik Kavitasyon Lazer Epilasyon Dr.Spiller Biocosmetics Cilt Bakımı Selülit Bakımları

ozlem

Tarama epilasyon bir harika Ümraniyede olduğuna çok sevindim, ben başka yere gidiyorum, ama arkadaşlarımı LEDA Tarama epilasyon için size yönlendireceğim

sevda

soprano ütüleme epilasyon ile 4 seans yaptırdım inanılmaz acısız ve etkili kıl falan kalmadı bacaklarımda herkese tavsiye ederim.

cemile

hayırlı olsun yeni cihazınız çok beğendim. ütüleme epilasyon harika bişeymiş...

hayriye

zayıflama seanslarına girdim paketim yeni bitti hem çok iyi sonuçlar aldım hemde fiyatlar gayet uygun bügünde ütüleme epilasyona başaldım sizi seviyorum estepoint

Menekşe

Sorprano Ütüleme epilasyon varmış sizde?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini