Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon ve Estetik

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon ve Estetik

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi lazer epilasyon birimi ile de hizmet vermektedir. Günümüzde merdivan altı epilasyon merkezlerinin ağına düşmemek için hastane koşullarında ve poliklinik şartlarında lazer epilasyon uygulaması yaptırmak hayli önemlidir. Hem sağlık hemde uygulamanın başarılı olması lazer epilasyon işleminin yapıldığı merkezle doğrudan alakalı olduğundan, bir üniversite hastanesinin lazer epilasyon merkezi uygulama için iyi bir alternatif olabilir.

Yeditepe Hastanesi Lazer epilasyon uygulamaları Üniversitenin Bağdat caddesi polikliniğinde Este 7 Estetik biriminde uygulanmaktadır. Lazer epilasyon dışında, estetik ve plastik cerrahi uygulamalarınında yapıldığı Yeditepe Üniversitesi Bağdat caddesi polikliniği ve Estet 7 Estetik biriminde istenmeyen tüylerinizden klinik koşullarında ve hijyenik, sağlıklı bir ortamda kurtulabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Bağdat caddesi polikliniği ve Estet 7 Estetik birimi hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat caddesi polikliniği ve Estet 7 Estetik birimi İletişim
Adres: Bağdat Caddesi No:238 Göztepe – İstanbul
Tel: 0216 467 88 60
Mail: infohastane@yeditepe.edu.tr

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.