EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Osmanbey

EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Osmanbey

EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Osmanbey’de estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında hizmet vermektedir.

İstanbul Osmanbey’de lazer epilasyon ve güzelliğin adresi Estebella güzellik ve lazer epilasyon merkezi; vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanızı sağlayacak kalıcı epilasyon, lazer epilasyon uygulamaları, giysilerinize daha rahat girebilmeniz için birkaç beden incelme, uzmanlar gözetiminde sağlıklı kilo alma ve sağlıkllı zayıflama programları, radyofrekans uygulamaları, lenf drenaj masajı uygulaması, yosun ve çamur masajları ile sıkılaşma ve kilo verme uygulamaları, karboksiterapi uygulamaları, kimyasal peeling uygulamaları, botoks ve dolgu uygulamaları, oksijenterapi uygulaması, mezoterapi uygulamaları ile zayıflama, cilt gençleştirme, saç ve yüz mezoterapisi, sivilce ve akne lekelerinin tedavisi, cilt bakımları gibi uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Osmanbey Estebella‘da çalışan tüm personel uzman ve eğitimlidir. Yapılan tüm uygulamalar konusunda uzman personeller tarafından yönlendirilir.

Merkaz hakkında daha geniş bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Osmanbey EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Halaskargazi Caddesi Huzur Apartmanı No:222 Osmanbey/İstanbul
Telefon : 0212 225 92 72
Faks    : 0212 225 92 85

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.