Estelite Lazer Epilasyon Merkezi – Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 1.062 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:08 pm yapılmıştır

Lazer Epilasyon Bursa merkezlerinden Estelite lazer epilasyon merkezi Bursa Altıparmak caddesinde Garanti bankası üzerine hizmet vermektedir. Estelite lazer epilasyon merkezine Uz.Dr.Hüseyin DURMUŞLAR (Deri ve zührevi hastalıklar uzmanı), Op.Dr. H. Bülent KAYHAN (kadın hastalıkları ve doğum uzmanı), Uz.Dr.Gülşen YAVUZ (iç hastalıkları uzmanı), Op.Dr.Serol İNCEOĞLU (estetik ve plastik cerrah) gibi alanında uzman hekimler danışmanlık yapmaktadır. Bursadaki lazer epilasyon merkezlerinden iyi bir alternatif olabilecek estelite, Bursa merkezi diyebileceğimiz bir konumda Altıparmak da bulunmaktadır.

Estelite lazer epilasyon merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak, lazer epilasyon fiyatları Bursa Estelite da nasıl bunları öğrenmek için, aşağıdaki iletişim bilgilerinden Merkez ile iletişime geçebilir, merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.

Estelite Lazer Epilasyon Merkezi İletişim bilgileri
Adres: Altıparmak caddesi, stad işhanı no:86 kat:3 D:4 Garantı bankası üstü Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 223 38 34

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git