TR türkiye
sohbet siteleri

Estetik İnternational – Lazer Epilasyon Merkezi Bursa

Estetik İnternational – Lazer Epilasyon Merkezi Bursa

Estetik International, Lazer Epilasyon ve Estetik uygulamalarında; deneyimli, uzman kadrosuyla, kişiye Özel Bölge uygulamaları ve uygun fiyatlarıyla size kalıcı çözümler sunuyor.

İlk olarak Bursa’nın Çekirge Semti’nde hizmete başlayan Estetik International estetik ve lazer epilasyon merkezi, Bursalıların gösterdiği yoğun talep ve müşterilerine daha çok hizmet anlayışı ile Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (FSM) ve Zafer Plaza şubelerini hizmete sokmuştur. Bursa Lazer Epilasyon merkezi Estetik International, Bursa’dan sonra Ankaralılara hizmet vermek için Ankara’da da bir şube açmıştır. Ankara’daki şubede lazer epilasyon başta olmak üzere birçok güzellik ve estetik uygulamaları yapılacaktır. Bursa’daki kliniklerde görev alan ve uygulamaları bizzat yöneten Operatör Doktor Bülent Cihantimur haftanın bir günü Ankara’da olacak ve buradaki hastalar ile ilgilenecek.

Ankara Estetik International ‘da lazer epilasyon ile birlikte, çeşitli zayıflama seansları, çeşitli vücut masajları, klasik epilasyon uygulamaları, makyaj ve güzellik uygulamaları da yapılmaktadır.  Estetik International kaliteli kadrosuyla daha fazla kaliteli hizmet ve daha fazla kişiye ulaşmak için Türkiye’nin çeşitli illerinde Franchising ile bayilikler açacaktır. Bu illerin başlarında Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, İzmir ve Çanakkale gelmektedir. En kısa zamanda bu illerde de sizlere kaliteli hizmetler sunmaya başlaestetik international lazer epilasyonyacaktır.

Estetik International’da Yapılan Çeşitli Uygulamalar
* Lazer Epilasyon
* Kimyasal Peeling
* Radyofrekans ile bölgesel zayıflama
* Fraksiyonel lazer ile kırışıklık tedavileri
* Sivilce ve akne lekelerinin tedavileri
* Yeni hizmete giren Diş Estetiği Uygulamaları
* Makyaj ve kalıcı makyaj
* Botoks
* Manikür, pedikür
* Lazerle dövme silme
* Vücut estetikleri(göğüs büyütme, küçültme uygulamaları(silikon), kalça ve bacakların sıkılaştırılma uygulamaları
* Saç diplerinin güçlendirilmesi, saç protezi ve saç ekim uygulamaları

gibi birçok uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamalar, hijyenik bir ortamda, uzman kişilerin gözetimde ve on yılı aşkın tecrübeyle gerçekleştirilir. Estetik International, Türkiye’de bir ilk olan Estetik Çağrı Merkezi Uygulamasını başlatmıştır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun haftanın 7 gün 24 saati lazer epilasyon, estteik uygulamalar, lazer epilasyon fiyatları ve çeşitli güzellik uygulamaları hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı 444 77 07 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz. Bu numaryı istediğiniz Estetik International Şubesinden randevu almak için de kullanabilirsiniz.

2010 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde yeni yıla bambaşka girmeniz için Estetik International’dan size yeni yıl hediyeleri;

* Lazer Epilasyon Fiyatlarında %50’lere varan indirimler,
* radyofrekans ile bölgesel zayıflama uygulamaları+Nemesis+Prix 1 seansı sadece 150 TL,
* Fraksiyonel lazer ile kırışıklık tedavisi sadece 850 TL,
* Diş Hekimi Doktor Tuncay Kalelioğlu Zafer Plaza’daki Poliklinikte sizlere hizmete başlamıştır.

Bursa Estetik International Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Şube-Estetik Plstik Cerrahi Merkezi: Dikkaldırım Cadde no:25 Çekirge/Bursa
Zafer Plaza Pyramid şube-Güzellik ve Lazer Merkezi:
Zafer plaza AVM YKM üzeri
FSM Bulvar-Estetik Güzellik ve Lazer Merkezi:
Fatih Sultan Mehmet bulvarı Esentepe Mah. Bahar sitesi No:96/1 3-5 Nilüfer/Bursa

Tel     : 444 77 07

1 Yorumlar
Estetik fiyatları

Estetik ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum fiyatları ve güvenliği açısından önerebileceğiniz yerler var mı? Şimdiden çok teşekkürler.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini