TR türkiye
sohbet siteleri

Esteworld Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi

Esteworld Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi

Esteworld Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi İstanbul’da Etiler, Altunizade ve Bahçelievler olmak üzere üç yerde bununla beraber Avrupa ve ortadoğu ülkelerinde de lazer epilasyon, estetik ve plastik cerrahi konularında hizmet vermektedir.

Esteworld Sağlık Kuruluşları İstanbul, Almanya, Amerika, Avustralya, Azerbaycan, Fransa, İngiltere, Hollanda, Suudi Arabistan, Romanya, Finlandiya ve Norveç’teki şubeleri ile güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Dünyadaki yenilikleri son gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip ederek en güncel sağlık, estetik ve güzellik uygulamalarını şubelerinde gerçekleştirmektedir. Esteworld’un Medikal Direktörü Uzman Doktor Servet Terziler’dir. Uzman Dr. Servet Terziler yönetiminde teknoloji yakından takip edilmektedir.

Etiler, Bahçelievler ve Altunizade‘deki şubeleri ile Türkiye’ye hizmetler sunan Avrupa’nın teknolojisini ülkemize taşıyan Esteworld Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Sağlık Kuruluşu’nda istenmeyen tüyleriniz sorun olmaktan tamamıyla çıkacaktır. Her çeşit ten rengine, kıl yapısına uygun lazer cihazları ile herçeşit kıldan kurtulabilirsiniz. Esteworld’de kullanılan lazer epilasyon cihazları; Alexandrite Epicare Lazer, Epicare Lpx Lazer, Soprano Diod Lazer ve ND:Yag Lazer’dır. Size en uygun lazer epilasyon cihazı seçilerek çok kısa sürelerde acısız sızısız kıllarınızdan kurtulabilirsiniz.

Esteworld’de lazer yardımı ile gençleşme seansları ve lazerli varis tedavileri de yapılmaktadır.

Esteworld Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi’nde saç dökülmeleri de artık tarih olacak. Saçların kuvvetlendirilmesi, saç ekimleri yapılmaktadır. Esteworld’de birden fazla saç ekimi yöntemi kullanılmaktadır. Fue esteworld lazerepilasyon sacekimiTekniği ile saç ekimi; bu yöntemde cerrahi bir operasyon bulunmaktadır. Fue yöntemine göre saç ekimi saçlar tek tek alınıp saç bulunmayan ya da az bulunan bölgelere tek tek nakledilir. İstanbul Bahçelievler, Altunizade ve Etiler şubelerinde üç tıkla saç ekimi de yapılmaktadır. Esteworld ile artık kellik bir sorun olmaktan çıkıyor.

Esteworld’de sadece saç ekimi değil saçların bakımları yapılarak dökülmeleri de önlenmektedir. Bunun için E.T.G yöntemi, Paris Saç Mezoterapisi yöntemi ve P.R.P Saç tedavi uygulamaları yapılmaktadır. Bu yöntemlerden size uygun saçlarınıza uygun en iyi yöntem belirlenerek saçlarınızın canlılığa kavuşması sağlanarak dökülmeler önlenir.

Esteworld’de plastik cerrahi uygulamalarda yapılmaktadır. Yüz estetikleri, göğüs estetikleri ve estetik vücut şekillendirme uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Esteworld’de bu uygulamaların dışında mezolifting, kimyasal peeling, fraksiyonel lazer ile leke tedavi uygulamaları, botoks, dolgu işlemleri, mezoterapi uygulamaları, anti-aging uygulamaları, selilüt tedavileri, kavitasyon ile bölgesel zayıflama, radyo frekans ile zayıflama, ultralipo(lipocav) uygulaması, MLS, Vela Shape-LPG uygulamaları ile zayıflama, uzman hekim kontrolünde diyet programları ile zayıflama uygulamaları, cilt bakımları, el, ayak ve vücut bakımları da yapılmaktadır.

Banu Alkan, Betül Şahin, Ece Erken, Betül Demir, Ayşin Zeren, Faik Çetiner, Mansur El Sabah, Rüya Ersavcı, Yıldırım Öcek ve Yılmaz Morgül gibi ünlü isimler de Esteworld’ü tercih edenlerdendir.

Online randevu ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Esteworld Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastaneleri İletişim Bilgileri

Esteworld Bahçelievler Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Adres   : İzzettin Çalışlar Caddesi Haznedar Meydanı-Bahçelievler/İstanbul
Telefon : +90 212 555 80 90
Fax     : +90 212 553 50 41

Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Adres   : Kısıklı Cad. No:33/1 Altunizade-Üsküdar/İstanbul
Telefon : +90 216 474 54 54
Fax     : +90 216 474 79 79

Esteworld Etiler Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Adres   : Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent/İstanbul
Telefon : +90 212 325 61 61
Fax     : +90 212 325 53 53

Esteworld Almanya Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Telefon : +49 521 560 16 42

Esteworld Amerika Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Adres   : 2720 Mall of GA Bldv. Suite 107 Atlanta/GA 30519
Telefon : +1 404 353 9021

Esteworld Avustralya Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Telefon : +61 3 9380 81 81

Esteworld Azerbeycan Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Telefon : +994 50 210 09 46

Esteworld Fransa Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Telefon : +33 (0) 4040 41 40

Esteworld Hollanda Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Telefon : +31 (0)10 434 0262

Esteworld İngiltere Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Adres   : 22 Bloomsbury Street, 2nd Floor London , WC1B 3QJ
Telefon : + 44 (0) 20 7436 0278

Esteworld Romanya
Telefon : +0040 21 322 35 39 / +40 74 661 96 21

Esteworld Suudi Arabistan Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Telefon : +966 502 103 543

Esteworld Norveç & Finlandiya Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi
Adres   : Stortingsgt.8.0161 Oslo, Norveç
Telefon : + 47 22 41 06 82

6 Yorumlar
mukadder çoban

merhaba bazı yorumları okudum çok üzüldüm bende yazmaya karar verdim tv 8 seda sultan programından değişim için seçildim estewold Dr. servet terzilerle tanıştırıldım beni hastanesine bizzat kendileri getirdiler çok nazik güler yüzlü candan biri hastane tam donanımlı temiz personeli güler yüzlü işini bilen doktorlarla hizmet veriyorlar beni Dr.gül yıldırım asistanı hülya hanıma teslim etti bana cılız olan saç tepe bölgeme büyüme faktörlü mezoterapi 10 seans uyguladılar saçlarımda çok önemli canlanma diplerinde yeni saçlar gelmeye başladı 60 yaşında olmama rağmen cildimde çökmeler vardı yanak bölgeme volüm artırıcı dolgu tüm yüzüme ışık dolguzu küskün olan kaşlarımada botox uyguladılar cildim ışıl ışıl oldu kendimi çok iyi hissediyorum hayata bakış açımı onlara borçluyum bunları bana para karşılında yapmadılar güler yüzlü doktorum ve asistanın bana verdiği motivasyonda çok önemliydi hastane personelinin ilgiside çok çok iyi Dr. servet terziler sevil hanıma ebru hanıma güzel kalpli doktorum gül yıldırıma asistanı hülya hanıma binlerce teşekkür ediyorum

tesadüf

esteworld altunizade plastik cerrah dr hakan gence bey orta yüz gençleştirme ve göz kapağı ameliyatımı yaptı.1 yıl boyunca araştırma yaparak en son burayı ziyaret ettim ve hakan beyle görüştükten sonra hemen karar verdim mesleğindeki başarısının yanında mükemmel bir insan çok başarılı ameliyatının dışında ameliyat sonrasıda çok ilgili hakan beyin dışında bu kararı almamda pozitif yaklaşımı ve güler yüzüyle beni etkileyen gülden tarım konut hanım oldu ben çok çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.hakan beyle görüşüf fikrini almadan karar vermeyin.asistanı neşe hanımda çok ilgili hepsi seçkin insanlar dr hakan beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.başarılarının devamını diliyorum...

yasin cihan KUŞ

Arkadaşlar esteworld Altunizadede işletme Müdürü Abdüssamed ÖZTÜRK ve halkla ilişkiler danışma müdüresi Derya hanım var hertürlü sıkıntınıza yardımcı olurlar bir kişinin kusuru yılların hizmetini yapmış bir çok kimseyi hayata barıştırmış bir işletmeye maal edilmemeli..önce hakkınızı orda arayın en son buraya yazın lütfen... aynı hatayı ben yaptım isimlerini verdiğim bu kişilere mahcup oldum :/

Derya

gördüğüm bu yorumlar beni çok şaşırttı.. ben Esteworld Altunizadede hemen hemen her bölümünde estetik, botox, zayıflama ve lazerde işlem yaptırdım. çok memnunum.. yazılanların aksine çok kaliteli ve güvenilir buluyorum. Çalışanların bu kadar ilgili ve hizmet kalitesinin bu derece iyi olduğu bir kurum yok denecek kadar azdır. :)

Saime

valla ben size katılamıycam çünkü bende bahçelievler esteworld e gittim çok ilgilendiler.hatta hediye cilt bakımı verdiler 1 seans çok memnun kaldım.10 seans ta paramla aldım ve çok iyi doktorları var.çok ilgililer. çok dürüstler.dürüstçe söylüyor bu tedavi size göre değil yada tam size göre diye.bence bahçelievlere bi gidin bakım sora gene buraya yorum yapın ;)

nurgül

sevgi hanıma katılıyorum size uygulamayı yaptırıncaya kadar çok samimiler...ve uygulamayı uzmanından değil ilk defa burda karşılaştığım sağlık danışmanı diye birilerinden dinliyorsunuz dr.a gittiğinizde bişey sormadan uygulamayı yapıyor.parayı uygulamayı yaptırmadan önce alıyorlar..ve fiyatların piyasanın üzerinde bana göre..bidaha asla gitmem kimseyede tavsiye etmem.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini