İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Özel Mediderm Lazer Epilasyon Polikliniği – Alsancak

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:13 pm yapılmıştır

Özel Mediderm Lazer Epilasyon Merkezi Ve Polikliniği İzmir Alsancak’ta, Alsancak İş Bankası karşısında hizmet vermektedir. Alsancak Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi Özel Mediderm Polikliniği Medislim Tıbbi Sağlık Estetik Güzellik Merkezi Ltd. Şti. kuruluşudur.

Özel Mediderm Polikliniği‘nde Dermatoloji Uzmanı Doktor İçten Önaldı ve Doktor İbrahim Tanju Adalı uzman hekim olarak görev almaktadır. Burada yapılan tüm estetik, güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları bu uzman hekimler gözetiminde deneyimli çalışanlar tarafından hijyenik koşullarda gerçekleştirilir.

İzmir Özel Mediderm Lazer Epilasyon Merkezi ve Polikliniği’nde istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız için herkese uygun kalıcı epilasyon yöntemleri kullanılmaktadır. Lazer Epilasyon uygulaması Alexandrite Lazeri, Diot Lazer ve Nd:Yag Lazer Epilasyon cihazları yardımıyla yapılmaktadır. Digital spektrofotometre yardımı ile cilt rengi ve kıl rengi tayin edilerek kıl yapısı aydınlanır ve lazer epilasyon tedavisine bu şekilde başlanır. Lazer epilasyonun başarısı artar ve seans sayısı azalır.

Mediderm Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi‘nde ayrıca cilt ve vücut bakımları, gençleştirme seansları, zayıflama uygulamaları, bölgesel incelme programları, saç mezoterapisi, cilt mezoterapi uygulamaları gibi uygulamalarda gerçekleştirilmektedir. Bilgi için aşağıdaki iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Mediderm Polikliniği Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Dominik Cad. No:5 K:1 D:1 Alsancak/İzmir
Telefon : 0232 464 22 00
Cep Tel : 0532 4979924

18 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.978 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git