TR türkiye
sohbet siteleri

GizSpa Ankara Spa – Kızılay Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi

GizSpa Ankara Spa – Kızılay Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Gizspa Spa, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Ankara Kavaklıdere ve Kızılay‘da yaklaşık 22 seneden beri kişisel bakım, güzellik ve spa hizmetleri vermektedir. Gizspa Uzman Estetisyen Meral Yalavaç tarafından kurulmuştur. Merkez Ankara Kavaklıdere’dedir. Gelen yoğun talepler ve Ankaralılara daha çok hizmet vermek için Ankara Kızılay’da da bir şubesi açılmıştır. Ankara Kızılay Gizspa Lazer Epilasyon, Spa ve Güzellik Merkezi kişisel bakım, lazer epilasyon, spa, masaj ve güzellik hizmetlerine devam etmektedir.

GizSpa Ankara ‘nın ilk SPA merkezidir. Özel kürleri ile kadınlara ve erkeklere Özel Bölge küvet imkanı bulunmaktadır. Özel çamur banyosu, bitki banyosu, yosun masajları, buhar banyosu, titreşim masajı ile yağ yakımı, sualtı masajları ve çeşitli Özel Bölge masajlar ile vücudunuza zindelik kazandırarak stresinizi alacak ve vücutta birikmiş zehirli maddelerden arındıracak uygulamalar yapılmaktadır. Bunların yanında, pressoterapi, Özel Bölge İsveç masajı ve taş masajı gibi yağ yakımını hızlandırıcı Özel Bölge masajgizspa lazerepilasyon spamerkezi ankaralar, spor ve uzman gözetiminde diyet programları ile kolaylıkla kilo vermeniz için uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalar selülit tedavilerinde de kullanılmaktadır.

Kızılay Gizspa Spa ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde selülit ve zayıflama masajlarına ek olarak, vücut sıkılaşması ve selülitler için kullanılan vakum ile çalışan FDA Belgeli Starvac cihazı ile çok kısa sürelerde kilo vermenize yardımcı olan uygulamalar yapılmaktadır.

Kavaklıdere Lazer Epilasyon, Güzellik ve SPA Merkezi’nde dermalife Spa jet uygulamasıyla her türlü cilt, yüz ve vücut bakımları itina ile yapılmaktadır. Gizspa’da solaryuma girebilir daha bronz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Ankara Lazer Epilasyon, Spa ve Güzellik Merkezi Gizspa’da lazer epilasyon uygulamaları Apilus cihazları ile yapılmaktadır. Bilgisayar kontrollü olarak kılların tamamiyle yok edildiği bir sistemdir. Hızlı çalışır ve hızlı sonuçlar verir. Lazer epilasyon seanslarını daha da azaltır.

Gizspa’da yapılan diğer uygulamalar; el, ayak bakımları manikür pedikür uygulamaları, makyaj uygulamaları, klasik epilasyon yöntemleri ve ağda uygulamaları

Gizspa Lazer Epilasyon, Spa ve Güzellik Merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar Uzman Estetisyen Meral Yalavaç gözetiminde deneyimli ellerde yapılmaktadır.

Gizspa SPA, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Merkez  ;
Adres   : Tunalı Hilmi Caddesi No:92/14 Kavaklıdere/Ankara
Telefon : 0312 468 51 95 – 0312 468 51 96
Cep    : 0530 435 64 30
Faks    : 0312 468 51 95

Şube    ;
Adres   : Atatürk Bulv. No:59/15 Kızılay/Ankara
Telefon : 0312 432 55 15 – 0312 434 20 58

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini