Görsel Estetik ve Güzellik – Mecidiyeköy

Görsel Estetik ve Güzellik – Mecidiyeköy

İstanbul Mecidiyeköy Görsel Estetik ve Güzellik Merkezi, epilasyon ve güzellik alanındaki uygulamaları ile hizmet vermektedir. Görsel Estetik Mecidiyeköyde güzellik alanındaki uygulamalar çeşitli kampanyalar ile desteklenmekte ve bütçenizi sarmadan güzelliğiniz ortaya çıkaracak işlemler gerçekleştirilmektedir. Görsel estetik  Mecidiyeköy güzellik salonu Eski Osmanlı sokakta şahin apartmanda hizmet vermektedir.

İstenmeyen tüylerinize en etkin epilasyon çözümleri, 1 seansta gözle görülecek sonuçlar ile bölgesel incelme tedavileri, peeling, maske ve vitaminler ile cilt bakımı uygulamaları, mikro iğneler yardımı ile organik olan boyaların cilt altına enjekte edilmesi ile kalıcı makyaj işlemleri İstanbul Mecidiyeköy Görsel Estetik ve Güzellik Merkezi nde uygulanan işlemlerdir.

Görsel estetik kampanyalarından, kampanyalı güzellik fiyatlarından yararlanmak veya kampanyalı fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Mecidiyeköy güzellik merkezi ve mecidiyeköyde güzellik salonu alternatifleriniz için Görsel Estetiği tercih edebilirsiniz. Ayrıca Görsel Estetik üyesi olarak size Özel Bölge fırsatlardan da yararlanma imkanınız mevcuttur. Tüm bu detaylar ve daha fazla bilgi için iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Mecidiyeköy Görsel Estetik İletişim bilgileri

Adres: Eski Osmanlı sokak, şahin apartman no:3 Kat:1 Daire:1 Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 0212 217 00 90 (Rezervasyon ve bilgi hattı)

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.