TR türkiye
sohbet siteleri

Hazel Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Samsun

Hazel Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Samsun

Hazel Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Samsun İlkadım ilçesinde lazer ve güzellik alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürmektedir. Bireysel kullanıcıdan kurumsal taleplere kadar aynı seviyede hizmeti mükemmel bir şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak görmek ilkesi ile Samsunda lazer ve güzellik dendiğinde iyi bir alternatif olabilecek olan Hazel Laser‘de aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir;

Lazer epilasyon uygulamalarında günümüz teknolojisinin en popüler cihazlarından olan Diode lazer Spa Accord cihazı ile epilasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Samsun hazel lazer epilasyon merkezinde masaj, kavitasyon ve sir ağda uygulamaları da yapılmaktadır. Kırışıklık tedavisi, leke, sivilce ve akne tedavileri, saç için uygulamalar, el ve ayak için uygulamalar da Hazer lazer epilasyon ve güzellik merkezinin hizmetlerindendir.

Lazer epilasyon Samsun dendiğinde ve samsunda Spa Accord cihazı bulunan merkez aradığınızda faydalanabileceğiniz bir güzellik merkezi olan Hazel lazer hakkında daha detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Hazel Lazer ve Güzellik Merkezi Samsun İletişim Bilgileri
Adres: 19 mayıs mahallesi, Osmaniye cad. doktor Erol Uysal İşhanı  no:21/5 İlkadım/Samsun
Telefon: 0362 333 34 35

2 Yorumlar
fidelya

eStyle ipl cihazını kullanan varmı acaba aranızda ?

bingül

soprano ütüleme cihazı samsuna 3 ay önce geldi by merkez tarafından yeğenim gitti gereçekten acısız ve 2 aydır ağda yapmadığını söyledi ve dökülme oranıda çok iyiymiş 4 gün sonra 2.seansa gdecekmiş. valla iyimiş.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini