İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Helen Estetik – Estetik ve Güzellik Cihazları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Helen estetik en kaliteli cihazları en uygun fiyata sunma hedefiyle yola çıkmış, kaliteliyi en uygun fiyata salona verme ve salon müşterisini gülümsetecek sonuçlar almasında etkili olma amacıyla estetik ve güzellik cihazları pazarında hizmetlerini sürdürmektedir. Teknik servis konularında da hizmet veren helen estetik mümkün olan en hızlı derecede teknik servis sunmayı, uzun soluklu servislerde yerine cihaz bırakıp salonun işlerinin aksamamasını sağlamaktadır.

Kalıcı makyaj cihazları, pressoterapi ve yağ ölçüm cihazları, oksijenli cilt bakım ve led sistem cihazları, kavitasyon cihazları ve IPL lazer epilasyon cihazları ile Güzellik ve Estetik merkezleri için uygun alternatifler sunan Helen Estetik, zaman zaman da bu cihazlardaki kampanyalı fiyatları ile dikkat çekmektedir. Son olarak Kavitasyon Cihazlarında Muhteşem kampanya olarak duyurduğu kampanyasında Portable Kavitasyon cihazını 8bin TL, Büyük boy Kavvitasyon Cihazını 12bin TL kampanyası ve uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunan helen estetiğin kampanyaları bunlarla da sınırlı değildir.

Helen estetik, estetik ve lazer epilasyon cihazları, cihaz fiyatları ve kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numaraları vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

Helen Estetik İletişim Numaraları
Ofis Telefonu: 0322 457 48 48
Hümeyra Cerav (Yetkili): 0537 761 85 18
Fransa Telefonu: 00336 787 85 946

23 Ekim 2011 tarihinde eklendi, 2.115 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git