İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


İPEG – İstanbul Lazer Epilasyon Plastik ve Estetik Cerrahi Grubu

İPEG – İstanbul Lazer Epilasyon Plastik ve Estetik Cerrahi Grubu

İPEG İstanbul Lazer Epilasyon Plastik ve Estetik Cerrahi Grubu Kliniği Nişantaşı‘nda 2006 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren lazer epilasyon, estetik cerrahi ve kozmetoloji alanlarında hizmet vermektedir.

İPEG, Operatör Doktor Çağrı Sade, Operatör Doktor Akın Demiralay ve Operatör Doktor Ömet Refik Özerdem ortaklığı ile kurulmuştur. İpeg Kliniği yaklaşık 500 metrekare alan üzerinde olup, iki katlıdır. Klinikte gerçekleştirilen tüm uygulamalar bu uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır.

Operatör Doktor Çağrı Sade; 1972 Görele doğumludur. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek doktor olmuştur. 2001 yılında Şişli Etfal Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Alanında uzmanlığını bitirerek Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı olmuştur. Prof. Doktor Onur Erol’un fellow’u olarak 6 ay çalışıp, 2002 yılında Doktor Sherrell J. Aston’nın Observership Programına katıldı ve Amerikan Hastanesi’nde görev yapmaya başladı. 2002’den bu yana burada görev almaktadır.

Operatör Doktor Akın Demiralay; 1969 İstanbul doğumludur. 1992 yılında Tıp doktoru olmuş, 2000 yılında Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi uzmanı olmuştur. Başkent Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde öğretim görevlisi olarak yaklaşık 1 yıl görev almıştır. Daha sonra Boğaziçi Tıp Merkezi’nde Estetik ve PLastik Cerrahi Departmanı sorumlusu olarak yaklaşık 4.5 sene görev almıştır.

Nişantaşı Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği İpeg‘de lazer epilasyon uygulamaları, terleme tedavileri, dolgu, botoks uygulamaları ile kırışıklık tedavisi, kavitasyon ile zayıflama, kimyasal peeling, lpg ile selülit tedavi uygulamaları, estetik operasyonlar; yüz gençleştirme estetiği, alın germe kaş kaldırma işlemleri, göz kapağı estetiği, dudak büyütme dolgusu, çene ameliyatları, göğüs küçültme-büyültme ve dikleştirme operasyonları, erkeklerde göğüs estetiği, liposuction, karın ve popo estetik uygulamaları ve saç ekimi yapılmaktadır.

İPEG estetik Klinike randevu almak ve detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İstanbul Lazer Epilasyon Plastik ve Estetik Cerrahi Grubu İPEG iletişim Bilgileri
Adres   : Valikonağı Caddesi Akçaabat Apartmanı No:27/2 K:2-3 Nişantaşı/İstanbul
Telefon : 0212 248 08 08

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.