TR türkiye
sohbet siteleri

Trim Slim Bodrum Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Trim Slim Bodrum Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Trim Slim, Bodrum‘da Sağlık Bakanlığı onaylı lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Bodrum Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi Trim & Slim 2003 yılında Bodrum ve Turgutreis’de 2 şube olarak faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ise Bodrum Konacık’ta Deniz Bank yanında lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezi olarak hizmet vermektedir.

Trim-Slim Bodrum Estetik ve Güzellik Merkezi‘nde FDA onaylı son teknoloji ile üretilen cihazlar, Sağlık Bakanlığı onaylı kozmetik ürünler kullanılmaktadır. Klinikte 2 uzman doktor, 1 hemşire ve 4 uzman estetisyen görev almakta, medikal merkezde yapılan tüm uygulamalar bu uzman ekip kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Trim & Slim Medikal Merkezi‘nde lazer epilasyon uygulamaları, geçici epilasyon ağda ve sir ağda uygulamaları, botoks ve dolgu uygulamaları, cilt-vücut, sivilce-akne lekelerinin lazerli tedavileri, mezoterapi uygulamaları, kimyasal peeling uygulamaları, cilt bakımları, kırışıklık tedavisi, masaj uygulamaları, protez tırnak, aromaterapi, karboksiterapi, selülit tedavisi, zayıflama programları, manikür ve pedikür, plates, yoga, saç bakımları, yüz maskeleri, kalıcı makyaj uygulamaları gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Bodrum TrimSlim‘de lazer epilasyon kampanya paketleri ve fiyatları şu şekildedir;

Bütün Vücut tamamen kıllardan kurtuluna kadar; 3500 TL
Bütün Bacak tamamen kıllardan kurtulana kadar; 2500 TL
Yarım bacak kampanyası ; 2000 TL
Koltukaltı tamamen kıllardan kurtulana kadar; 500 TL
Özel Bölge kampanyası; 1350 TL
Bikini Bölgesi tamamen kıllar bitene kadar; 750 TL
Yüz Bölgesi bitene kadar; 1250 TL
Bütün kol kıllar bitene kadar; 1300 TL
Erkekler için sırt + göğüs + yanak kıllar bitene kadar; 5000 TL

Bodrum Trim & Slim Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri

Adres   : Estia Çarşısı Konacık/Bodrum
Telefon : 0252 317 10 02 – 0252 317 14 52

1 Yorumlar
filiz gül

trim slim bodrum lazer epilasyon merkezinde etik olmayan bi durumla karşılaştım.iki kaş arasına dolgu ve botoks uygulaması yaptırdım.dr hanım yan etkisi yok dedi ve sonucu 15 gün içinde göreceksin dedi ama uygulama sonrası yüzümde şişmeler,kızarıklık oluştu.5 gün boyunca geçmedi.çizgim hala duruyo 5 hafta oldu ve merkezin dr ve sahibi benimle ilgilenmedi.geçmez diyolar ama bunu baştan dr söylemedi.şuan sorunum geçmedi ve merkez işi ticarete dökmüş.müşteriye saygı yok.önerim bu tür uygulamalarda bu merkezi tercih etmeyin.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini