İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


İşcan Polikliniği – Güzellik ve Lazer Epilasyon Üsküdar

İşcan Polikliniği – Güzellik ve Lazer Epilasyon Üsküdar

İşçan Polikliniği sağlık alanındaki birçok ünitesi ile İstanbul Üsküdar da 1988 yılından bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. İşcan Poliklinik statüsünde olduğundan Güzellik ve epilasyon uygulamalarında da Üsküdar da iyi bir alternatif olabilcek durumdadır.

İşcan Polikliniğinde birçok tıp ünitesi bulunurken, güzellik ünitesi konumuz olduğundan, poliklinikte güzellik adına yapılan uygulamalar şu şekildedir; Özel bakımlar ( kirpik ekleme, kaş ve kirpik boyama, sivilce ve akne tedavisi, el ve ayak bakımı, kalıcı makyaj vs..), vücut bakımı, manikür ve pedikür, Epilasyon ve depilasyon uygulamaları ( iğneli epilasyon, ağrısız ve sızısız ampül epilasyonu, depilasyonda sir ağda ve lipozonik ağda uygulamaları, lenf drenaj masajı, kanya bakımı gib uygulamalar Üsküdar İşcan Polikliniğinde yapılmaktadır.

1988 yılından bu yana süre gelen kesintisiz hizmeti ve edindiği tecrübe ile İstanbul Üsküdar güzellik ve lazer epilasyon alternatiflerinizden olabilecek İşcan Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İşcan Poliklinği – Güzellik ve Epilasyon İletişim Bilgileri
Adres: Selmanipak caddesi no:34 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 341 46 22

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. saç dökülmesi dedi ki:

    kalıcı kirpik diye kirpik yaptırdım 1 hafta sonra döküldüler bunun kesin kalıcı çözümü var mı bilen ve ya uygulayanlar fikirlerini paylaşabilirmi lütfen.

  2. ShahabUl dedi ki:

    merhaba. benm ppmoou daha dik ve sekilli yapmak istiyorum. kilom yol ama biraz yanlarimda cikintilar var. ucret konusunda bilgi almak istiyorum vee ne kadar surede toparlanabilirim.