JFK Hastanesi Lazer Epilasyon – JFK Hospital Bahçelievler İstanbul

JFK Hastanesi Lazer Epilasyon – JFK Hospital Bahçelievler İstanbul

İstanbul Bahçelievler de sağlık hizmetlerini sürdüren JFK Hastanesi (JFK Hospital Bahçelievler),  Estetik ve lazer epilasyon birimleri ile de dikkat çekiyor. Bahçelievler lazer epilasyon merkezi tercihlerinizde hastane ve poliklinik şartlarında iyi bir alternatif olabilecek olan JFK Hastanesinden biraz bahsetmek gerekirse;

İstanbul JFK hastanesi de lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinize etkili ve kalıcı çözümler sunuyor. Yaklaşık 4 yıldır dermatoloji ve lazer alanına büyük yatırımlar yapan İstanbul JFK hastanesinde bu alanda Dermatoloji uzmanı Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU yönetiminde uygulamalar gerçekleştiriliyor.Alanında en ileri teknoloji kullanmaya özen jfk lazer epilasyon bahcelievlergösteren JFK lazer epilasyon birimi, gelişmekte olan en son tekniklerden AURORA/ELOS teknolojisi ile zararsız, güvenili, etkin ve kalıcı çözümler sunma amacı ile yoluna devam ediyor.

İstanbul JFK Hospital Lazer epilasyon biriminde ELOS yani elektro optik sinerji teknolojisini Aurora sistemi ile birleştirerek Aurora/elos tekniği sadece lazer epilasyonda değil, estetik alanında, leke tedavileri, cilt gençleştirme ve damarsal tedavilerde de etkili sonuçlar almak mümkün oluyor. Aurora/elos teknolojisinin lazer epilasyon ve estetikteki artılarını ve etkilerini Lazer Epilasyon Cihazları kategorimizde detaylı olarak bulabilirsiniz.

Yenilikçi bir sağlık anlayışı sloganı ile 1999 yılının aralık ayından beri hizmetlerini sürdüren JFK hastanesi Bahçelievler de talatpaşa bulvarında bulunuyor. JFK Hospital lazer epilasyon uygulamaları ve diğer estetik uygulamalar hakkında detaylı bilgiler veya Uzman Dermatolog Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU için randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki JFK Hospital iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

JFK Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Talatpaşa bulv. Begonya sokak No:7-9 Bahçelievler/İstanbul
Tel: 0212 441 41 42

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.