İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


JFK Hastanesi Lazer Epilasyon – JFK Hospital Bahçelievler İstanbul

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Mart 2011 tarihinde eklendi, 2.173 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:09 pm yapılmıştır

İstanbul Bahçelievler de sağlık hizmetlerini sürdüren JFK Hastanesi (JFK Hospital Bahçelievler),  Estetik ve lazer epilasyon birimleri ile de dikkat çekiyor. Bahçelievler lazer epilasyon merkezi tercihlerinizde hastane ve poliklinik şartlarında iyi bir alternatif olabilecek olan JFK Hastanesinden biraz bahsetmek gerekirse;

İstanbul JFK hastanesi de lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinize etkili ve kalıcı çözümler sunuyor. Yaklaşık 4 yıldır dermatoloji ve lazer alanına büyük yatırımlar yapan İstanbul JFK hastanesinde bu alanda Dermatoloji uzmanı Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU yönetiminde uygulamalar gerçekleştiriliyor.Alanında en ileri teknoloji kullanmaya özen gösteren JFK lazer epilasyon birimi, gelişmekte olan en son tekniklerden AURORA/ELOS teknolojisi ile zararsız, güvenili, etkin ve kalıcı çözümler sunma amacı ile yoluna devam ediyor.

İstanbul JFK Hospital Lazer epilasyon biriminde ELOS yani elektro optik sinerji teknolojisini Aurora sistemi ile birleştirerek Aurora/elos tekniği sadece lazer epilasyonda değil, estetik alanında, leke tedavileri, cilt gençleştirme ve damarsal tedavilerde de etkili sonuçlar almak mümkün oluyor. Aurora/elos teknolojisinin lazer epilasyon ve estetikteki artılarını ve etkilerini Lazer Epilasyon Cihazları kategorimizde detaylı olarak bulabilirsiniz.

Yenilikçi bir sağlık anlayışı sloganı ile 1999 yılının aralık ayından beri hizmetlerini sürdüren JFK hastanesi Bahçelievler de talatpaşa bulvarında bulunuyor. JFK Hospital lazer epilasyon uygulamaları ve diğer estetik uygulamalar hakkında detaylı bilgiler veya Uzman Dermatolog Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU için randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki JFK Hospital iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

JFK Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Talatpaşa bulv. Begonya sokak No:7-9 Bahçelievler/İstanbul
Tel: 0212 441 41 42

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git