TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Şikayetleri – Epilasyon Merkezi Yorum ve Şikayet

Lazer Epilasyon Şikayetleri – Epilasyon Merkezi Yorum ve Şikayet

Lazer epilasyon şikayetleri ve epilasyon merkezleri hakkında olumlu olumsuz yorum, fikir, öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altından iletebilirsiniz. Lazer epilasyon uygulaması yaptırmayı düşünenler için ben yandım sen yanma yada ben pürüzsüz ve mutluyum sen neden olmayasın diyebilirsiniz.

Lazer epilasyon yaptırdınız fakat beklediğiniz, istediğiniz sonucu alamadınız mı? Veya lazer epilasyon uygulamasında zarar mı gördünüz, canınız mı çok yandı, şikayetçi misiniz? Veyahutta oldukça başarılı bir epilasyon uygulamasının ardından övgü ve teşekkürlerinizi mi ileteceksiniz?… O halde hemen yorumunuzu yazın ve paylaşın.

Lazer epilasyon hakkında şikayetinizin ne olduğunu, lazer epilasyondan sonra ne gibi sorunlarlar ile karşılaştığınızı, gittiğiniz lazer epilasyon merkezinin artılarını ve eksilerini, tedaviyi yapış biçimini ve tedavi koşullarını, başarılı bir uygulamasının ardından görüşlerinizi buradan aktarabilirsiniz.
lazer epilasyon sikayet
Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Diyerbakır, ,Konya farketmeksizin lazer epilasyon merkeziniz hakkında yorum, görüş ve şikayet bildirebilirsiniz.

Dilerseniz sağ üstteki lazer epilasyon arama motorumuzu kullanarak lazer epilasyon tedavisini gördüğünüz merkezi, hastaneyi vs. aratabilir, sitemiz verilerinde kayıtlı olması durumunda, o merkezin tanıtım sayfasına da şikayet, teşekkür ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Unutmayın ki lazer epilasyon şikayetleri genellikle yetkili olmayan, ucuz ve kalitesiz cihazlar kullanan estetik ve güzellik merkezlerinden gelmektedir, Sağlık bakanlığının son estetik ve güzellik kanunlarına göre Lazer epilasyon uygulaması poliklinik şartlarında ve uzman hekimler gözetiminde yapılmalıdır. İlgili kurumun lazer epilasyon ve estetik için sertifikası bulunmalıdır. Olumsuz ve zarar verici sonuçlara maruz kalmamak için bu şartları göz önünde bulundurunuz.

441 Yorumlar
Ebrar

Arkadaşlar merhaba, bana bir yardımcı olur musunuz Ben 2019 yılın sonunda köklü bir hastanenin estetik bölümünde lazer için sözleşme imzaladım o sözleşmede ne yazdığını hatırlamıyorum şu an yanımda da kopyası yok çünkü vermediler ve 10 seans ücretini ödedim Şimdi 5 seans yaptırdım tüylerde azalma yerinde çoğalma var Yeni öğrendim düzensizlik yapılınca ters sonuç veriyormuş bunu bana anlatmadılar seanslere ara vermemek gerekiyormuş göz göre göre bunları bana anlatmadılar birde herhangi bölgede tüy dökülmesi olmayınca tekrar gitmem gerektiğini de anlatmadılar bunu ise 4. Seans sonrası öğrendim Tüy çıkınca gel diyerek gönderiyorlardı tüy yeni çıkmaya başladığında gitmem gerekiyormuş bunu da anlatmadıkları için ben tüylerin hepsi çıkınca gittim Seanslere başlamadan bir kağıt verdiler o kağıtta seans öncesi ve sonrası ne yapmam ve yapmamam gerektiği yazıyordu ama bu söylediklerim yazmıyordu ben bunlar nereden bileyim uzmanlar ilgilenmezlerse herkes uzman olmayabilir Büyük vaatlerde bulunup parayı aldıktan sonra 5 seansım ilgisizlikleri yüzünden boşa gitti geri kalan 5 seansıma ilk seans gibi başlayacağım artık Bugün hastaneye gittim seanslere devam etmek istemediğimi söyledim üste çıkmaya çalıştılar soçu bana attılar yalan söylediğimi ima etmeye çalıştılar Şimdi ben ne yapmam gerekiyor böyle bir durumda bir yardımcı olur musunuz ben hakkımı istiyorum 5 seansımın telafi edilmesini istiyorum

  Editör

  Canım bu tarz durumlarda hastaneyi sağlık bakanlığına şikayet ederek vede hastanenin yaptığı bu işlemi o bölümün güzellik bölümüde değilde başhekimine şikayet etmeni isterim. Diğer durum ise karşılıklı sözleşme imzaladığın için belki içerisinde her şey yazıyordu ama elinde olmadığından kaynaklı olarak neye imza attığını bilmiyorsun.

   Ebrar

   Yani dersiniz tüketici hakem heyetine şikayet etmek işe yarmaz yazık tek umudum onlardı

    Editör

    çünkü imzaladığımız sözleşme yok elinizde vede 5 seans gitmişsiniz. hiç gitmemiş olsaydınız hakem heyeti ücret ödüyordu. ama yarısını gittiğiniz için kabul etmez. ama gidip hastanenin başhekimine resmi yolla gönderilmiş bir şikayet dilekçesi yazınıx

   Sevinç

   Merhaba, sınırsız sözleşmem vardı fakat kağıdı bulamıyorum. İşletme el değiştirince “zaten 17 seans almışsınız daha fazla veremiyoruz eski sahibi size sınırsız olarak söylemiştir 2000₺ye yeniden 8+2 oluşturabiliriz” cevabında hakkımı nasıl arayabilirim çıldırmak üzereyim. 3,500₺ ödedim yandı.

    Editör

    Eğer elinizde belgeniz yoksa kanıtlamanız imkansız hale gelmektedir. Zaten 17 seans gidip bir fayda almadıysanız o firmayı değiştirin. VE bir daha paket anlaşması yapmayın tek tek seans gidiniz bu daha faydalı olacaktır.

   FATMA

   İyi günler burdur'da güzellik merkezine gidiyordum 10 seans aldım 8.seanta iyice artma oldu. Hormon kaynaklı dediler 2 seans vermek istediler kabul etmedim. Sözleşmede var elimde %80-90 bitme garanti de verdiler şu anda para iadesi de yapmıyorlar tüketici hakem heyetinden olumlu sonuc alabilir miyim acaba

    Editör

    tabiki de sözleşmede neler yazıyor ona dikkat etmek lazım. sözleşmeyi detwylı inceleyin birde hangi cihaz ile epilasyon yaptırdınız. 2. ise hiçbir şekilde paket seans anlaşması yapmayınız.

    FATMA

    Sözleşmede sadece Bir maddede hormon kaynaklı ise yeni kıl çıkabilir mesuliyet bize ait değil yazıyor. Fakat ben oraya sorduğumda seanslar bittikten sonra 3 ya da 6 ayda check UP yapılması gerekiyor onun için bu madde dediler bu yüzden imzaladım sizce bu şekilde tüketici hakem heyetinden nasıl cevap gelir

    Editör

    Eğer firma size birşey imzalatıyor ve sonunda haklı çıkıyorsa bilinki içine öyle maddeler eklettirmişlerdir ki, %100 suçlu bile olsalar haklı çıkarlar. Nitekim hakem heyetine başvuru ücretsiz siz yinede bir şansınızı deneyin ne olur ne olmaz.

   Defne

   Merhaba ben de epilasyonda çok canımı yaktılar vücudunda yanıklar oluştu ama 3.seansım pek bir şey de ödemedim açıkçası şimdi şikayet ettim kendileri benimle ilgilenmediler gidelim bizi nereye şikayet ediyorsanız edin dediler ben de şikayet ettim sizce ne gibi bir durum olur olumlu sonuçlanırsa

    Editör

    Birincisi hakem heyeti ödediğiniz ücret size geri verme rücüsu edebilir. İkincisi mahkemeye başvurursanız yanıklarınızı bilirkişi raporu ile sunarsanız tazminat alabilirsiniz.

Şahin

İstanbul Mecidiyeköy'de bulunan UMAY GÜZELLİK MERKEZİ (Günay Restoranın karşısında yerleri) lazer epilasyon için ulaşmıştım. Gayet sempatik, içten bir yaklaşımla ilgilendiler benimle. Ben de aldandım elbette. Ofislerine kadar gittim. Aleyna adlı kişiyle görüştüm. Biraz saf bir insan olsaydım az daha taahhüt ettikleri ücreti bile arttırıyorlardı. İyi ki böyle bir şey yapamadılar izin vermedim. Akabinde ücret ve ödeme şeklinde anlaştık. Bir ay sonra kendileriyle bir hafta süren bir randevu süreci geçti. Bu süreçten sonra binbir zorlukla (bu arada çoğunlukla ben aradım.) Aleyna'nın dışında Büşra ve birkaç hanımla daha görüştüm. Alt tarafı randevu! Neyse zorla aldığım randevudan sonra belirttiğim tarihi özel nedenden dolayı erteleme talebinde bulundum. Ve kıyamet koptu. Bana artık lazer epilasyon hizmeti vermeyeceklerini, başka bir yer araştırmamı söyledi telefondaki şahsiyet. Sakın ama sakın inanmayın. Aldatıcı bilgiler veriyorlar, bunu birkaç farklı yöntemle de kanıtladım kendime. Israrla gidip görüşeceğim diyorsanız siz bilirsiniz.

  Şahin

  Nereye şikayet edebilirim bu durumu?

   Editör

   Eğer herhangi bir ücret ödemediyseniz şikayet pekte işe yarar olmuyor. Ama ücret ödeyip mağdur olduysanız bilgilendirirseniz detayları iletebilirim.

    Yağmur bütün

    Merhaba kaya bey Ben 12 sens epilasyon paketi aldım ve taahhüt edilen kesinlikle hiç bir bölgede gerçekleşmedi. Bunun için şikayetimi nereye bildirebilirim. Banada bilgi vermeniz mümkün mü.

    Editör

    Taahhüt edilen şeyin gerçekleşmemesi durumunda kliniğin incelenmesi için sağlık bakanlığına. Firma ilede Cumhuriyet savcılığına sözleşmeniz ile başvurmanız yararınıza olacaktır.

  Editör

  Teşekkür ederiz

   Deniz

   Merhaba editör ben 7'inci ayın 20 sinde bir güzellik salonunda sözleşme imzaladım. Bugüne kadar hiç gitmedim hiçbir şekilde hizmet almadım. Şimdi beni sürekli arayıp duruyorlar. %35 kısmı ödenmesi gerekiyormuş ama hizmet almadığım bişeyi de nasıl ödeyecem bilmiyorum. Bu miktarı ödemek zorunda mıyım?

    Editör

    hiçbir şey yapamazlar tüketici hakem heyetine başvurup durumu iletip şikayet oluşturunuz.

    Ayşe

    Merhba bende guzelik salonu gittim 1 hafta olmadan vazgeçmek istedim beni yetkli kişlere görüştürmediler gelmediniz zaman yüzde 10 faiz ödersiniz dedi

    Editör

    Öyle birşey yok. Bununla ilgili direk tüketici hakem heyetine başvuru yapınız. Yada kliniği sağlık bakanlığına şikayet ediniz.

   Tunca

   Mrhb editör ben 2 paket aldım İlki azalma yoktu ikinci pakette bana %80 garanti verdiler bitene kadar ücretsiz yapacaklarını söylediler ama paketim bitince bana 3 üncü paketi önerdiler o kadar ücret ödedim şimdi arıyorum tlfnuma cevap vermiyorlar oraya gidiyorum her defasında sana dönüş yapacağız diye geri gönderiyorlar ve dönüş hiç bir şekilde gelmiyor ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim

    Editör

    Yani en fazla şikayet edersiniz. Ama yanlışı siz kendiniz yapmışsınız. Muhtemel kullandıkları cihaz Lazer Epilasyon cihazı yerine IPL diye bahsettiğimiz cihazlardır. Bu ıpl cihazlarda çok ama çok az etkilidir. Bundan kaynaklı sizde firma bir yapamıyoruz dedikçe siz üstüne gidip 3 defa yaptırmışsınız. Bunda en büyük suç size ait. İkinci olgu ise komple bitiş garantili hiç bir firmaya işlem yapmayın. 2-3 seans gidip gözle görülür bir azalma varsa devam ediniz, yoksa firmayı değiştiriniz. Nedeni ise: Bildiğimiz bazı merdiven altı firmalar ıpl cihazlarına, kaliteli markaların ismini yapıştırıp işlem yapmalarıdır. Kaliteli bir lazer cihazı neredeyse 400.000 TL'den başlamaktadır. Nitekim ıpl cihazlar ise 20.000 TL'den başladığından ıpl cihazlara orijinal isim yapıştırıp işlem yapan bir çok firma olduğundan dolayı insanlar mağdur olmaktadırlar.

   Özlem

   Merhaba, 23.08.2019 da bir güzellik merkezinde 8+2 seans lazer epilasyon sözleşmesi imzaladım. Toplam 3 seans gittim ancak ödemelerimi tamamen yaptım. Pandemi başladığı için devam etmek istemiyorum ve yaptırmadığım seansların ücretinin iadesini istiyorum. Merkezî aradığımda Ankara genel merkezle görüşüp geri döneceklerini söylediler ama bir geri dönüş alamadım. Ücret iadesi alabilir miyim, ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

nursel

ben 1,5 yıl önce konya da bi güzellik merkezinde lazere başladım. ilk seansımda yüzüm yandı ve leke oluştu yavaş yavaş.ben hemen müdüre söyledim kese yap zamanla geçer dedi yaptım ama daha da koyulaştı. şikayet etmek için devlet hastanesine gittim o sırada tekrar gözümün kenarını yakmışlardı hemen verirler diye düşündüm ama rapor veremeyiz dediler. mecburen devam ettim bana dermapen yapalım geçer dediler 3 seans yaptım şimdi lekelerim daha da koyulaştı. he maddi hem manevi yönden çok kötü etkilendim raporum olmadan nereye şikayet edebilirim bu güzellik merkezini? lütfen yardımcı olun çok mağdur oldum çünkü :)

  Editör

  Elinizde makbuzunuz varsa adliyelerde şikayet edebilir. Mahkeme sizi hastaneye sevk edecektir

Editör

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Zeynep

Peki nasıl kurtuldun bundan, avukata gitmeye gerek var mi. Ayni durum.basimiza geldi cevap versen cok mutlu olurum.

  Ruveyda

  Peki siz ne yaptınız benimde şuan başımda o durum var hiç bir seansa gitmedim kapora parası diye 50 TL verdim sonra iptal edebilirsiniz dendi ancak söylediğimde yalanlayıp bide cayma bedelini ödeyin dediler şimdi napmam gerek gitmek istemiyorum parada ödemek istemiyorum

Mevlut

Velhasılı kerim kafam allak bullak oldu,yüz bölgemde çıkıyor Artvin gibi yer seçenek çok az.Hiç gitmedim ama gidermişim bilemedim.Tüyleri kalıcı yok eden bir ilaç yokmu acaba.

Gamze

Mrb. Bende yaklaşık 1.5 senedir gidiyorum lazer epilasyon için fakat benim tüylerimde hiç azalma olmadı. VE seanlarımın bittiğini söylüyolar. Elimde sözleşmem var %85 - %90 olana kadar yapıcaklardı. Şikayet edebilirmiyim. Edebilirsem nereye şikayet edebilirim???

  Editör

  Tüketici hakem heyetine şikayet ederek olumlu sonuç alabilirsiniz buna benzer yüzlerce şikayet mevcut ve hepsi de Olumlu olarak sonuçlanmıştır

   Byz

   Merhaba Recep bey bende 2.5 senedir gidiyorum epilasyon merkezine alex ve diod karışık kullanıyorlar. Yüzümde tüyler yayıldı ara ara dökülmeler var kolum gübrelenmiş gibi dik dik çıkıyor bikini bölgemdede sadece tüzleyde zayıflama var. Tğketici hakem heyetine nasıl başvurabilirim??

    Editör

    Peki firma yetkilileri ile görüşüp durumu sordunuz mu? İlk anlaşmanızda neler vardı. Bunları iletiniz. Diğer bir önemli etken ise ödediğiniz tutarlar karşılığında fatura aldınız mı.

    Papatya

    Merhaba, Recep Bey ben lazer epilasyon için bir güzellik salonuna üye oldum, 2 seans gittim ve daha sonra covid dolayısıyla ünv. Kapatıldı haliyle bende memleketime döndüm ve taksitleri ödemeye devam ettim şuan 3 milyara yakın bir para ödedim.Ve okulum bitti nerdeyse, bir daha o şehire gitme şansım yok. Aradım paramın iadesini yapar mısınız diye hayır diyorlar. Bu durum da şikayet etsem olumlu sonuç alır mıyım

    Editör

    tabiki şikayetinizi oluşturun . oluşturduğunuz şikayeti firmaya iletinç covid dolayısıyla düğün salonları dahil ödeme yaptı. tüketici hakem heyetine başvurmayı unutmayın.

    Halenur

    Bende aynı şekilde mağdurum Est ıstanbul güzellik merkezinde yapılan işlem sonuc sonucu ciddi yanık oluştu hastaneye girmedim oan köye döndüm eczaneden krem aldım üzülüyorum pişmanım 1.50 tl para aldılar beni rezil rüsva ettiler hakkimi alamıyorum dinlemiyorlar en önemlisi zerre kadar insanların sağlığıyla göz gore göre oynuyorlar lütfen birileri bana yardım etsin ben Erzurum da nereye şikayet edeyim çok madurum yanıktan dolayı kötü bir görüntü oluştu sağlığıma birşey olursa ne yaparım lütfen Allah için yardım edin beni resmi mercilere yonlendirin

    Editör

    Bir devlet hastanesinde cildin bölümünde yanık olduğuna dair bir rapor alıp ister mahkeme isterse tüketici hakem heyetine başvurunuz. Sağlığınız kötü olduğu için mahkemeye başvurmanın yararınıza olacaktır.

   Songül

   Tüketici hakem neresi oluyor

    Editör

    Her ilçede bulunan tüketici hakem heyeti oluyor. Genelde nüfüs kaymakamlık içerisinde olur

    Yagmur

    İyi günler meraba Bende böyle bir lazer epilasyon için gittim fakat sonradan pişman oldum sadece üç seans gittim ve ikinci seansdan sonra ciddi şekilde kaşıntı oldu kaşımaktan yara oldu diyebilirim gidip söylediğimde jelden olmuştur dediler ben tekrar gitmek istemedim iptal etmek istedim üç seansda 800 tl verdiğim halde bana fazladan para çıkardılar ödemem gerektiğini söyleyerek bunu ödemedim taktirde herhangi bir işlem yapma hakları var mı senet yapmadik sadece sözleşme yaptık ondada herhangi birsey yazmıyordu cayma olunca ne olacağına dair sizce ne yapmalıyim tüketici haklarına gitsem elimde belge yok

    Editör

    Tüketici hakem heyeti sizden yana cevap verecektir Çünkü yapılan sözleşmelerde fiyat belirtilmek zorundadır belirtilmediği için karşı taraf suçlu duruma düşmektedir bu sebeple durumu anlaşılır biçimde Eğer ödemenizi kredi kartı ile yapmışsanız dekontunu çık artık tüketici hakem heyetine başlığı ile bir dilekçe doldurup durumu anlatılır şekilde bildiriniz %90 ihtimalle karar lehinize olacaktır

    Anonim

    Ben güzellik merkezine sözleşme imzaladım ama para vermedim birşey yaptırmadım nasıl iptal ettirebilirim sozlesmeyi

    Editör

    Sözleşme detaylarını paylaşabilir misiniz. Detayları incelemek lazım. Birde firmaya dilerseniz noter aracılığı ile sözleşmeyi feshettiğinizi bildirebilirsiniz

    Anonim

    Merhabalar guzellik solaninda paket satin aldim sozlesme imzaladim ilk seansa gittim ve suan vazgeçtim gitmek istemiyorum ama iptal etmiceklerini soylediler gitmedigim seanslarin parasini odemek istemiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

    Editör

    Gittiğiniz ve gitmediğiniz seansların listesi ve ödeme yaptığınız dekont ile tüketici hakem heyetine başvurunuz.

   Servet

   Merhaba recep bey benim cildimde sivilce lekeleri icin bir güzellik salona gittim ve 3 seans ile bitter dediler hata son seans ta sordum bittimi diye bitti dediler son seans dolayı kabuk tutu ve kabuk düstü önce leke li yerler silinmişti bana günes kremi falan verdiler ne dediyse ler yaptı.m tam 1 hafta sonra silinen lekeler eskisiden daha kötü su an da öyle acaba ne yapabilirim sizin öneriniz ne lütfen cevap verin ben şu an magdurum

    Editör

    Firma ile durumu iletin. Muhtemelen yanlış tedavi uygulandı. Eğer firma üstüne düşeni gerçekleştirmiyorsa. Tüketici hakem heyetine gidiniz ve bir cildiye doktorundan rapor alınız. Hakem heyeti lehinize cevap verecektir.

    Medya

    Ben 2 yıldır güzellik solununda lazer tedavisi görmekteyim ancak hiç bir sonuç yok üstelik son 2 ayda sürekli kalıcı yanık izleri bıraktılar hastaneye gdiip hemen rapor aldım ilaçlarimi alıp faturanlandirdim iş yerini şikayet etmek istiyorum bir sonuç alıp kazanirmiyim editör ?? 2 ncı kez mağdur olmak istemiyorum lütfen yardımcı olun..

   Merve

   Merhaba Recep bey ,ümraniye queenz estetiğe gidiyorum. 10 seans alexandriteye girdim , bir seansta belli bölgeler için diota girdim. Diot aldığım yerlerde bitmiş olmasına rağmen tekrar çıktı ve kalınlaştı. Alex olan yerlerde de yine biten kısımlardan çıkmaya başladı. İptal etmek istediğimi memnun kalmadığımı ve paramı istediğimi söylesem kuruma kabul edilebilir mi yada iptal ederiz para vermeyiz derlerse tüketi hakem heyetine başvuru yapıp ücret talebinde de bulunabilir miyim ?

    Merve

    Yardımcı olabilirseniz cevap verirseniz çok sevinirim 🙏🏻

    Editör

    Merhaba Merve hanım. Paket olarak anlaşmanızda kaç seans olarak anlaştınız. Kaç seanstır gidiyorsunuz. Eğer paket seans ta misal 10 seans anlaşıp sadece 5 seans gittiyseniz geri kalan ücreti alabilirsiniz. Tüketici hakem heyeti bu tarz konularda olumlu cevap vermektedir.

   Elif

   Recep bey lütfen yardımcı olun esmyworld epilasyon merkezi yalan dolanla beni ikna edip hem annem hem kendim için 1400 tl lik sözleşme imzalattı ve daha sonra ödersem 1700 tl olacagini söyleyip aynı gün ödemeyi yaptırdı tatlı dille güvendirdiler kendilerine ve 1 ay sonrasında seansa gittiğimizde haciz geldiğini tüm elektronik cihazların götürüldüğünü gördük sadece eski 2 tane lazer cihazı vardı çalışanlar dahil tüm gelenler şikayetçi ve mecbur para verildiği için gelmislerdi bunu görünce ben hiç bir işlemyaptırmadan sözleşmeyi iptal etmek istedim mümkün değil dediler cihazlar çok eski bozuluyor sürekli nereye başvurabilirim bu durumda bu hakkım var mıdır paramin 2 seans dışında geri kalanını alsam en azındaazindan

    Editör

    Tüketici hakem heyetine başvurun bukonuda gerçekten yardımcı oluyorlar. Verdiği hizmetin bahsedilen hizmet ile alakası olmadığını dile getirip şikayet ediniz

Yusra

Arkadaslar sefakoyedeki sayennemise giden var mi nasil bir yer iyi mi degil mi

Kardelen

İstanbul Esenler'de Rana Taşcar güzellik merkezi var. Bir hafta olmadan, istemiyorum beğenmedim ve vücudumu pürüzlü yapan lazerinizi istemiyorum dedim, %30 cayma bedeli vereceksiniz dedi. Kabul etmedim. Böyle bir hakkınız yok dedim. Almadığım bir hizmetin hele de yaptığınız seansın parasını ödeyip yaptırmışken neyin yalanı dolanı bu gibisinden. İmzalattıkları sözleşmenin bir nüshasını da vermediler. Ki uzun bi şeyler de yoktu. Kaba Ve tamamen para odaklılar. Kolumun altı 2 hafta boyunca simsiyah oldu yandı. Bunlarla uğrasamayıp 2. Seansa gittiğimde yaktılar. Genitale müsade etmedim korkumdan. Lütfen bana net bir şikayet yeri söyleyin. 2 aydır gittim ve 2. Gelişinde çok güzel olucak falan dediler. Pişmanım. Kullandıkları şey aqua jel bile değil. Ayıplı hizmet bu. Bimer'e şikayet edebilir miyiz?

canan

istanbul fatihteki eski adi helince yeni adi perihan cicek olan poliklinik adı altinda işi bilmeyen kucuk kizlara epilasyonu yaptoriyorlar ozel.bolgedeciddi tahris olusmustu ve de 7 seans sonrasi azalma bile gerceklesmedi tam kazik verilen paralara yazik haram olsun

Deniz

Malatya Valencia lazer merkezi tam bı rezalet çalışanları baştan savma iş yapıyorlar , sürekli yeni paketler kremler satmaya çalışıyorlar. 13 seans gittim verdiğim paraya ve zamana aciyorum sadece aklı olan gitmesin

Melek

editör Merhaba Ben şişli de bir güzellik merkezine gittim. Sözleşme imzaladım fakat hizmetten vazgeçtiğimi ertesi gün arayarak beyan ettik fakat kabul etmediler şimdi icraya vermişler maaşa haciz geldi ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardımcı olun 1500 borç 2800 tl çıkmış ve çok kötü hakaret ve tehtid ediyorlar

Sosyal

Agri merkez este life güzellik merkezinde resmen dolandırıldm tüm vücut anlaşma yapıldı ve tuyler bitmede gibi cogaldi bide ikinci paket içinde tekrar ücret istediler.

  Editör

  Kurumu üçgen gidip hakem heyetine şikayet ediniz ve sonucunu bekleyeniz

   Gül

   Mrb editör 6 ay önce mersinde bir poliklinik te lazer yaptırdım cildimi yaktılar hep kandırdılar kremler aldırdılar geçer dediler halen geçmedi 6 ay geçmiş şikayet edebilirmiyim

    Editör

    Evet şikayet edebilirsiniz size son krem uygulaması uygula dedikten kaç gün geçti.. Yada son uyguladığı yöntemden bu yana

    Fatma Eren

    editör merhaba. İstanbul Bahçelievler’de bir kuaför lazer epilasyon yaptırmakta kuaförlerine ve aynı zamanda dolgu, botoks da uygulamakta.Nereye, kime şikayet edebilirim. Yaptırımları ne olur?

    Editör

    Sağlık bakanlığına şikayet edebilirsiniz. Yaptırımları çok çok ağırdır. Hapis cezası ve 10 15 bin TL'yi bulan cezalar yer almaktadır

Anonim

Agri merkez este life gitmeyin arkadaşlar dolandırıyorlar resmen cihazlari sahte ve ise yaramiyor

Mağdur

Agri merkez este life güzellik merkezinde resmen dolandırıldm tüm vücut anlaşma yapıldı ve tuyler bitmede gibi cogaldi bide ikinci paket içinde tekrar ücret istediler.

gamze

ESTETİCAPAR-KÜÇÜKÇEKMECE şubesinde yaptığım sözleşmeye istinaden 6 ay kullanılmayan hakların ödediğin tutar üzerinden %20 faiz ödemem koşuluyla tekrar haklarımdan yaralanabileceğimi söylediler.Yöneticileri ile görüştürmüyolar.Çalışanları sorumsuz ve ilgisiz.Müşterilerini korumayan bir yönteci ve onların sorunlarını dinlemeyen.Her türlü hukuksal alanda mücadeleye devam edilecektir...

Gülten

Merhaba arkadaşlar istanbul sefaköyde next güzellik merkezi diye biryere lazere başladım ilk seansda fark etti içerinin temizliği ilgi alaka çok güzel sistemle çalışıyorlar seans hatırlatma mesajları geliyor 2. Seansımdan sonra süreyi 45 gün yaptılar ordaki bir bayan lazer sisteminin ağda uygulaması gibi yapılmadığını arayı açıp gidişatı takip etmek gerektiğini söyledi. Normal de heryer ayda bir gelinmesi gerektiğini yoksa garanti kapsamindan çıkılacağını anlatıyor. Ve uygulama yaparken bir bölgeyi bir kaç kez tariyorlar.

  seda

  Lazer cihaz ismide verin lutfen

   Gülten

   Buz başlık diode ütüleme ile çalışıyorlar.

    Gaye

    Sefaköy next güzellik merkezinin bende üyesiyim kol bölgesinden başlamıştım şimdi tüm vücuda geçtim gerçekten çok memnunum kapıdan anketör yönlendirmesiyle çok korkarak başlamıştım şimdi iyiki başlamışım diyorum arkadaşlarımı da götürdüm hepsi bana teşekkür etti ilgi alaka hizmet çok mükemmel tavsiye ederim.

    Tuğba

    Kullanılan cihazın adı nedir?

canan

burda okuduğum yorumlar neticesinde gitmeyi düşündüğüm bir kaç firmayı çıkardım listemden. Teşekkür ederim lazerepilasyonu.net lazer epilasyon şikayetleri

  Editör

  Biz teşekkür ederiz ilginiz için.

   Ayşe kırmızı

   Lütfen nana yardımcı olurmusunuz lazerde tüm vücudunu yaktılar ve bu yakmaya birlikte piskoloji olarak %78 ağır engeli ve lazer yandığından sonra rahatsızlığım daha artı her gece agliyara ve bağırsak uyanıyorum dengem sarsıldı ve 5 yaşındaki oğulun da psikoloji bozuldu ben bu lazer yaptırdığım yeri nere şikayet etmem gerektiğini bilimiyorum ne olursunuz bana bilgi verin ve yardımcı olurmusuz

    Editör

    Ayşe hanım hiç vakit kaybetmeden hemen cumhuriyet baş savcılığına şikayette bulununuz. Tüm masraflar 10 TL tutmaktadır

    Eda gök

    Iyi gunler epilasyon yaptirdiğim yer kesin cozum dedi 8 seans yapti fakat kesin bi sonuc alamadim.ona gubernerk gitmistim durumu acikladim fakat yapamayiz.dediler.acaba sikayet edebilirsem nerelere baş vurabilirim şikayet icin teşekkur ederim

    Editör

    Tuketici mahkemesine başvurabilir siniz.

   Semih

   editör Merhaba! Ben 25.11.2018 şişlide bi epilasyon merkeziyle sözleşme imzaladım ama biraz araştırma yaptığımda öerkezin çokta iyi bir yer olöadığını gördüm imzaladığım sözleşmede taraflardan herhangi biri sözleşmeden vaz geçerse bu parayı %25 faizli ödemesi gerekecek diye bir madde var bu sözleşmeyi nasıl iptal edebilirim

    Editör

    direk hakem heyetine başvurunuz onlar yardımcı olacaklardır. Almadığınız hizmet için sizden para alamazlar merak etmeyin

nabttqkix

çok ama çok teşekkür ederim.

zeynep kaya

istanbul eminönonde yellow moon lazer epilosyon merkezi 3 yere gittim süper insanlar cok menmun kalırsınız numarasını paylasayım 05050502882

Harika

manisa da Blue White Güzellik ve Estetik Merkezi Başta müdürü ve Çalişanlari olmak üzere hepsine ayri ayri tşk ederim ... ipek kirpık yaptırdım cok memnun kaldım ilgi ve alakalarından dolayı tşk ederim

tuba

İSTANBUL ÜMRANİYE MEDİCA AS'A ASLA GİTMEYİN.YALANDA ÇIĞIR AŞMIŞLAR.SÖZLEŞME İPTALİ İSTEDİM BENİ DARP ETTİLER DÖVDÜLER,KOLLARIM BACAKLARIM MOR YÜZÜMDE GÖZÜMDE TIRNAK İZLERİ KAN. İMDAT DİYEREK KAÇTIM POLİS ÇAĞIRDIM.HEMEN AKABİNDE MAHKEMEYE VERDİM .CANINI SEVEN KAÇSIN

  Anonim

  Merhaba tuba hanım bende ümraniye as estetiğe gittim ismek in üskatında hiçmemnun kalmadım çok edepsizler.

  Nurşen

  Merhaba tuba hanım bende as estetigegittim ümraniyedeİSMEK in üskatı hicmemnunkalmadım

  Anonim

  bende yeni başlıcam iptalini istedim mahkemeye veririz dediler

   Editör

   Herhangi bir şekilde mahkemeye verme durumu olamaz verseler dahi herhangi bir sonuca ulasamazlar. Memnun değilseniz iptalini istemek en doğal hakkınız

    Aylin

    Merhaba Recep ben 12 seans kapsamında devamlı düzenli bi şekilde gittim ama bi süre sonrasında bana %90 bitme garanti demesine rağmen %50 bitmişti ve bana yapılan sözleşmede % ilk oranı yazmamaktadır şikayet için gittim 2 ay önce şimdi benden rapor istenmiş hormon testinden sonra herhangi bi bozukluk olmadığı taktirde para iadesini gerçekleştirebiliyorlar İnan acaba yardımcı olur musunuz

    Editör

    Hormon bozukluğunuz var mıdır. Testinizi yaptırın siz. Olmasa gidip hakem heyetine başvurun çözüm bulacaksınız

    Aylin

    Merhaba Recep bey ben 12 seans kapsamında devamlı düzenli bi şekilde gittim ama bi süre sonrasında bana %90 bitme garanti demesine rağmen %50 bitmişti ve bana yapılan sözleşmede % ilk oranı yazmamaktadır şikayet için gittim 2 ay önce şimdi benden rapor istenmiş hormon testinden sonra herhangi bi bozukluk olmadığı taktirde para iadesini gerçekleştirebiliyorlar İnan acaba yardımcı olur musunuz

tuba

İSTANBUL ÜMRANİYE ÇARŞIDA MEDİCA AS'A ASLA GİTMEYİN ! YALANDA ÇIĞIR AŞMIŞLAR! IPL KULLANDIKLARI HALDE BUZ LAZERİZ DİYE ISRAR EDİYORLAR. SÖZLEŞME İPTALİ TALEP ETTİĞİNİZDE AİLECEK SİZİ DÖVÜYORLAR.DARP EDİLDİM YÜZÜM GÖZÜM KOLUM YARA ,DARP.MAHKEMEYE VERDİM

Zehra keskin

İstanbulda güvenilir bir yer ararsanız yellow moon lazer epilosyon merkezi herkese tavsiye ederim

deniz

izmirde senenin başında başladığım izmir serena estetikteki lazer epilasyon tam bir facia. ücret konusunda zaten açgözlüler alabilecekleri en yüksek seviyeyi istiyorlar. daha ücreti verirken bile sorun çıktı kandırmaya çalıştılar karşılarında bir üniversite öğrencisi görünce. 4 seansı düşük seviyede atış yapınca 5. seansı yüksek seviyeye çektiler bir de üstüne kıllarınız bitmiyor o yüzden diyorlar. sandalyeden kalktığımda bacaklarım kıpkırmızı olmuş ve kızarmıştı kadına söylediğimde bu cevabı verdi bana. insanları denek hayvanları gibi kullanıyorlar. GİTMEYİN !!!

Sevcan

Arkadaslar malesef ki ben size oneri yapmak isterdim ama oneri yerine tam tersi gitmemeniz gereken biyer soyleyecegim en azindan siz benim gibi olumsuz sonuc almayin diye tunali elizin pastanesinin tam yaninda arzu diye biryer bitme garantisi diyor ama tuylariniz azalmiyor azalmayi gecin birde sertlesiyor ve artis gosteriyor seanslar arasinda cok uzun zaman araligi var ayrica guleryüz görmuyorsunuz ayrica eger erkeklerle karsilasmam die dusunuyosaniz da karsilasiyosunuz ben arastirmadan gittim malesef zaten internete baktiginizda cok ucuz fiyatlarla kampanyalar yapilmis biryer 650 tl tum vucut mesela ustelik bilmedigim icin ben seansli olarak gittim baslarda ve fazla ucret ödedim.malesef suan biraktim ayrica doktorda yok size tavsiyem doktorun oldugu biryere giderseniz daha iyi sonuc albilirsiniz simdi arastiriyorum ankarada tavsiye edebileceginiz biryer varsa onerilerinizi bekliyorum

Selin

Elazığ destina güzellik merkezi iğrenç yer asla tavsiye etmiyorum sürekli yanık oluşturuyor mahkemeye vereceğim

sevgi

merhaba herkese lazer epilasyona yeni başladım haziranda 3.seans olacak 8 seans artı iki seans hediye dediler 1150 gibi ödeme oldu ANKARA BESTE GÜZELLİK salonu burasıyla ilgili olumlu olumsuz deneyimi olan arkadaşlar rica etsem yorum bekliyorum çok teşekkürler inşallah benim gibi yeni seanslara başlayan arkadaşlar pişman olmayız ALLAH dürüst işini kaliteli yapan kişilerle karşılaştırsın hayırlı ramazanlar

Assl

Bursada memnun kaldığınız bir lazer epilasyon var mı acaba anatolia ya gitmek istiyordum çok şikayet okudum yardımcı olursanız sevinirim 🤗

Sare

Ben sare Dermovizyon adanada bicok ciltle ilgili uygulamalar oldum yüzüm mahfoldu dünya kadar para hiti resmen kazik

Mathilda

Özel mira polikinliği kadıköy şubesi yüzümü yaktı aynı gün dermatoloğa gittim ve yandığını onayladı adli muayene raporu da tutuldu polikinlige para iadesi icin gittimde de i kendi hatalarını kabul etmeyip benden kaynaklı olduğunu ima ettiler ve yanık cok olagan bir seymis gibi olayı basite aldılar.kesinlikle ama kesinlikle gitmeyin profesyonellikten cok cok uzakta bir yer sizi de yakmayacakları ne malum !!

nemiss??

Mersin nemis guzellik merkeziyle ilgili bilgisi olan var mi

Müge Altun

Kesinlikle Bulaşılmayacak tek yer var oda ataşehir merkezli olan terra güzellik beni mahvetttiler ne yüzüm kaldı ne dudağım sahibi hiç bir şekilde bu işten anlamadan bu işi yapmaya soyunmuş şurada hata var diyorum birini arıyor burası nasıl diyorsunuz birisini arıyor şuan terra güzellik merkeziyle davalığım yani size söyleyebileceğim gitmeden önce bir kez daha düşünün ve başka bir yer bakın

  Bayram bicer

  Mrb yüzüme leplasyon yaptırdım yaralar cikti acaba doktor raporu almakmı lazım mahkeme için ve tüketici haklarına mi sormak lazım

......

Gaziantepde alg guzellik merkezi berbat resmen dolandiriyor sonuc berbat

Burcu

Merhaba arkadaşlar ben estetisyenim size az da olsa bilgi vermeK istiyorum..seçtiğiniz makina kıl ve ten rengiyle alakalı heriyi makina da sizede iyi gelecek değil..diod laxer ince olan tüy fakat siyaha yakın olacak,Alexanderite beyazten siyah sert kıl olacak,ndyag daha derindeki kıllara sert olan erkeklerinkine özellikle uygun...ıpl sadece tüyleri uyutuyor ve genelde bitirme garantisi verilip fiyatına genelde 600-800-1250 civarında bi halta yaramıyor...bi diğeri ince ayva tüyünüze yüzünüzdeki ince tüylerinize lazer yaptırmayın bi halta yaramıyor daha da uyanıyor kıllar,, sarı,kızıl,açık kahve tüylerinizi lazerler görmez yüzeyde siyahtır fakat kökü beyazdır ve böyle kıllar her bölgemizde var bu yüzden bitmez kılınız siyah olmasına rağmen sadece gerçek lazerde Alexanderite,diod,ndyag yüzde 60--80 fayda görürsünüz aşkım cisimle yaklaşan özellikle İstanbuldaki ve diğer şehirlerde küçük merkezlerdeki cihazlar sahte ıpller işinize yaramayacak iyi günler

  rıdvan

  merhaba burcu hanım; internette çok karışık bilgiler var.ben sırt bölgesi için yapmayı düşünüyorum.açık bir tenim yok malesef esmerlik var aşırı olmasa da.ne önerirsiniz cihaz ve yer olarak.ndyag olması lazım diye anladım mesajınızdan sadece ndyagla mı yapılması lazım tamamlayıcı olarak alexandrite yapılması doğru olur mu?son olarak nerde yapabilirim? teşekkürler

sibell

meraba arkadaşlar özel mediart poliniğine gidipte memnun kalanlar varmı

Murat

İzmir karşıyakadaki cliniclife ile 12+4 olmak uzere kafa bolgesinin tamamina 300tlye anlastim alexandre yöntemiyle burası ile yorumlanızı bekliyorum arkadaşlar simdiden saolun

Dilek korkmaz

Pendik'te Üstanbl estetike gitmeyin.Benim yasadiklarimi kimse yasamasin diye yaziyorum... Başlangıçta sizi ikna edebilmek için her sorunuza pozitif cevaplar verirler.Zaten calisanlarininda nasil bir egitim aldiklari muamma.Ben 6+2 seanslik tüm vücut paket almistim ve %80 bitme garantisi verip aksi takdirde para iadesi dahi yapan bir kurumuz diye beni bir güzel kandirdilar.Düzenli olarak devam ettim ve 2 sene sonra bir baktim ki fayda görmenin aksine olmayan bölgelerimde de kalin tüyler cikmis bunu yasamayan anlayamaz sırf bu yüzden psikolojik tedavi görüyorum.Kuruma gidip gosterdigimdeyse beklemedigim tepkiyle karsilastim görüştüğüm kişi işte ne güzel tam lazerlik olmuş dedi.Bunlar yoktu zaten bu hale siz getirdiniz dedim hala tamam işte ince kılı görmez kalin kılı görür dedi ve bir paket daha almami söyledi.O zaman neden basta %80 biter diye teminat veriyorsunuz dedim.Neticede bizden 2 sene hizmet almissiniz deyip gönderdiler.Simdi eski halimi ariyorum

Halime

Yaklaşık 5 aydır İzmir Karşıyakadaki PLASS Güzellik Merkezinde Lazer epilasyon yaptırıyorum. Lazer için öneri isteyen hiç bir arkadaşıma bu kurumu öNermiyorum.Kurumda diod lazer yapılmasına rağmen makinelerinin bozuk olduğu bir sürede müşterilerin haberi olmadan IPL yapmışlardir.Kurumdaki aksaklıklar yetmezmiş gibi kurum sahibesi elestirdigimde bağırarak , hakaretler ederek uzerime yurumustur. Su an paramı nakit ödememe rağmen seanslara alinmiyorum ve ücretim geri ödenmiyor . Biz konuyu yargıya taşıdık fakat benden başka hiç kimsenin benim yasadigim magduriyetleri yaşamasını istemem.

  dmr

  merhabalar bende yeni yazıldım lazere hangi makine iyi yarımcı olurmusunuz

  Esra

  Merhaba dava sonucu ne oldu ayni durumu bende yasadim simdi dava acmayi dusunuyorum

Leyla

MANİSA’DA GYN ESTETİK’De, LAZER EPİLASYON SONRASI HER İKİ BACAĞIMDA 2. DERECE YANIK OLUŞTU. Sözde doktor gözetiminde yapılıyor. Yandıktan 1 hafta sonra doktorla tanışabildim. 2 hafta boyunca ağrısından, sonrasında da yanık sonrası şiddetli kaşıntıdan duramamam yetmiyormuş gibi BACAKLARIMDAKİ BEMBEYAZ LEKELER 6 AYDIR HİÇ DEĞİŞMEDEN DURUYOR. Üstelik sorumlu hekim telefonlara bile çıkmıyor. Ben de hekimim ve meslektaşına bunu yapan birinin diğer hastalarına nasıl davrandığını düşünemiyorum bile . DAVA SÜRECİMİZ DEVAM EDİYOR. ŞİKAYET DİLEKÇEME VERİLEN CEVAPTA ‘HASTANIN GÜNEŞE ÇIKMASI SEBEBİYLE, HATANIN HASTA KAYNAKLI OLDUĞU’ YAZILMIŞ. OCAK AYINDA YANIK BACAKLARIMLA HASTANEDE GÜNEŞ EŞLİĞİNDE HASTA BAKMIŞIM(!). Lazer epilasyon basite alınamayacak kadar ciddi riskleri olan bir tedavidir. Bu sebeple sorumlu hekimin işlem öncesinde ve takibinde yakın gözetimi gereklidir. Ben yandım siz yanmayın.

  Sblltc

  Ankara Kızılay da Beautiful Güzellik salonuna gittim 2 yıldan da fazla zamanını verdim ve bana kayıt olurken bitme garantisi verilmisti burada temizlik görevlisi bildiğimiz kişi bi süre sonra seansa girmeye başladı bunu söylediğinde ben egittim onu cevabını aldık is bu kadar ciddiyetsiz o yanıklar bendede var malesef paramla rezil oldum lafı burda geçerli oldu.

   Sblltc

   Annemde bende sonuc alamadik cildiyeden lazer yanigi kagidida aldim sikayetçi olacağım tüketici haklari mahkemesine başvurmayi dusunuyorum daha önce şikayetçi olan varmı?

  Selin

  Merhaba, dava sonucunuzu bildirir misiniz. Ben de aynı sebepten dolayı dava açtım. Fakat davayı kaybettim. Umarım siz kazanırsınız. Bende aynı gerekçesiyle ile savunma yaptı karşı taraf. Adli tıpa sevk edildim. Orda da lazer lekeleri mevcut. Bunu kabul etti kurum ama karşı tarafta da kusur bulmadı. Bol şans

   Gizem

   Merhaba, benim de lazerde vücudum yandı. Beyaz lekeler kaldı. Sizin izleriniz geçti mi? Dava açmayı düşünüyorum ama kaybedince karşı tarafın avukat masrafları fln ödeniyor mu? Yanlarına kalsın istemiyorum ama bi de kaybetme durumu var işte. Dava hakkında bilgi verebilir misiniz rica etsem?

  Elif

  Merhaba, bende de aynı sorun var. Alexandrite lazzer sonucu bacaklarımda yanıklar olustu. Once kırmızıydılar, sonra kabuklandılar, kabuklar dustukten sonra da bembeyaz deri geldi. Ton farklılıkları var suan. Sizin izleriniz gecti mi acaba? Davayı kazanabildiniz mi surec hakkında bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

  Elif

  Merhaba, bende de aynı sorun var. Alexandrite lazzer sonucu bacaklarımda yanıklar olustu. Once kırmızıydılar, sonra kabuklandılar, kabuklar dustukten sonra da bembeyaz deri geldi. Ton farklılıkları var suan. Sizin izleriniz gecti mi acaba? Davayı kazanabildiniz mi surec hakkında bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

Cadi

izmir güzelyalı shayn güzellik merkezinde epilasyon yaptırdım sonuç çok iyi değil tabiki azalma var ama vaad edilenler böyle değildi sözler tutulmadı önermiyorum gitmeyi düşünenleri uyarmak istedim

Meryem

Bende oraya gidiyorum ve bende pişmanım dediklerinin aynısı oldu parası bitti müşteri ile ilgilenme yok neden bir yere şikayet etme hakkımız yok mu şikayet edelim cok bilğim olmadigi için

CEYLAN

Ben Sayannemis güzellik merkezine gidiyorum. çok çok memnun kaldım 12. seansım daha 3 seansım var ama yüzde70 lik bi dökülme söz konusu. resmn psikolojim bozulmuştu kıllardan çok yardımcı oldular ve benimde sabrımla iyi sonuç elde ettim. kesinlikle tavsiye ediyorum

FUNDA

Ben Sayannemis Güzellik merkezine gidiyorum ve tüylerim 5. seanstan itibaren yüzde seksene kadar döküldü. Çok memnunum gerçekten herkese tavsiye ediyorum.

Meltem karadeniz

Merhaba Size uzun yıllar lazer epilasyona girmiş biri olaraktan kafanizdaki tüm sorulara yanıt vericem.İlk lazere uzun yıllar önce alexandreid denilen bir cihazla başladım ancak o cihazın sadece erkeksi killarda ise yaradığını bilmiyordum. ince kılın üzerine gelirse cogalma yaptığını,yanma riski olduğunu,koltuk altınà yapıldığında lenf ve ter bezlerini mahfettigi için terleme ve ter kokusu yaptığını,o cihazdaki mevcut lazer ışınının yüzde 80 radyasyon icerdigini,yurt dışında kullanılması sağlık açısından yasaklanmış,bayanlarda doğurganlık, erkeklerde sperm sayısında azalma sayamayacagim sağlık açısından sorun teşkil ettiğini yurt dışındaki bir seminerde alman bir doktor tarafından öğrendim. Ancak malesef ülkemizde hastanelerde dahil yapılıyor.Gelelim IPL denilen cihaza☺ bu iğrenç cihaz bir foto epilasyondur yani modern ağda makinası diye geçer.şimdi Size mağdur biri olarak onu da anlatıcam.Bu cihazla işlem yaptığınızda yanma riskiniz oldukça yüksek. aynı zamanda 10 değil 100 seans da gitseniz sonuç vermiyor çünkü biz bayanlar nasıl ki ağda yaparız killarimiz incelir bi süre çıkmaz bu da aynı şey bıraktığınız zaman silbastan geri geliyor.Mağazalarda da evde kullanim icin aynisinndan satılıyor kesinlikle almayın.Bu cihazların bir de ütülemeleri çıktı jelli buz başlıklı soğutuculu. Ütüleme diyolar diyot (diode) diyolar? ne diyotu ne ütülemesi alakası yok.ütüler gibi yapiyorlar ama bildiginiz IPL yani☺ birazdan cihazın orjinal olup olmadığını nasıl anlayacaginizi da anlaticam.Endiyak denilen bir cihaz daha var kullanılan ülkemizde.sonra kandela var.Var oğlu var ancak açısına dayanabilirseniz gidin diyemiyorum dayandım ama bitmedi.Elli merkez gezdim onlarca hastane klinik dolaştım. (Istanbulun en elit semtlerinde) Diyotla killarim bitti en sonunda nihayet.Hem acisiz yanma riski yok, seansa girince cihazın başlığına streç bir film sarıyorlar hijyen açısından ve kişi yanma riski olmadığını görsün diye.ince bir torba sonuçta yanma riski olsa ete yapışır.Denize gidebiliyosunuz arkadaşlar bronzlasmak serbest yüz bölgesine permatik yok,çok ışık patlatmadigi için gözlük derdi yok,vee öğrendim kı ısı vererek kıl köklerini bitirdiği için sağlık açısından hiçbir zararı da yok jinekologlar doktorlar bile gelip yaptırıyor.Ödememi peşin yaptığım halde her seans cep telefonuma her ay düzenli olarak hatirlatma mesajı geldi.çalışanlar gayet guleryuzlu ve inanılmaz hijyenik bir ortamı var.seans beklerken bol köpüklü türk kahvenizi yudumladiginiz bünyesinde diyetisyeni acil tıp teknisyeni dermatologu bulunan 15 yıllık 23 subeli bir merkez.Almanyada da merkezleri var ve türkiyenin en büyük cihaz satan firmasi.Yurt dışına ve türkiyeye orjinal cihaz pazarliyorlar bunlar beni zaten en başta çok rahatlatmisti.Merkez İstanbul eyüp Sultanda camiye çok yakın biyerde tam tarif edemiyorum ama netten bulabilirsiniz.Aris istanbul estetik ve güzellik merkezi diye geçiyor.Ben bronzlasmak istiyorum denize değil de solaryuma girmek istiyorum dediğinizde gittiğiniz merkez hayır derse ozaman bilin ki yanma riski var leke kalma riski var ve kesinlikle orjinal değil.diyot asla olamaz ve istanbulda çok az merkezde bulabiliyosunuz.ben ütülemeye girdim diyota girdim sonuç alamadım diyen biri varsa mutlaka IPL cihazınin yeni çıkan utulemesine girmiştir.Ayrica normalde diyot ile hizmet almak gerçekten pahalı ve kesinlikle ucuz diye biryeri tercih etmeyin.Benim zamanimda orda Seda hanim vardı çok ilgilendi eger karar verirseniz o kisiyi sorun insallah ordadir inanilmaz tatli birisi.yaz donemi kampanyalari olabilir kesinlikle kışı beklemeyin dokulmeler cok oldugu icin bu yazi cok rahat gecirirsiniz.kesinlikle tavsiye ederim ayrıca yüz bölgesinde de mükemmel sonuç aldım bazı yerlerde incelik ayva tüyü olarak kaldı ama olsun gözükmüyor bile.Sonuç mükemmel şiddetle tavsiye ederim?

  Zehra Gündoğdu

  Sizinle iletişime geçebilir miyiz lütfennn ?

   asdasd

   meltem hanım verdiginiz bilgilere gore danışmak istedim hangi marka diode lazeri kullanmaliyiz, eyüpte gittiginiz merkezdeki ürün hangisiydi

  güzin

  meltem hanım sizinle iletişime geçmek mümkün mü???

  güzin

  meltem hanım sizinle iletişime geçmek mümkün müü

  Cesur

  ben sakalımı aldırmak istiyorumda çünkü cildim egzema ile dolu sadece kuru nasıl anlatiyim saçtaki kepek gibi var oda tıraş olduktan 2 gün sonra kabuk gibi atiyo kuru cilt yani onun için sakalımı aldırmak istiyorum yüzde kaç sonuç alabilirim

  Derya

  Meltem hanım sizinle iletişime geçmem mümkün mu acaba bilgilerinize çok ihtiyacın war.

Hatice

Arkadaşlar bendelazer epilasyon için imza attım fakat hiç uygulatmadm tüketici haklarına basvurdum kesin sonuç alabiliyormuyuz yardımcı olun

kybele

Doğum lekesi , güneş lekesi , sivilce problemleri, vücut çatlakları , yüzde meydana gelen sivilce göçükleri.. Böyle gezmek zorunda değilsiniz... sizi ekonomik olarak zorlamayacak ürünlerimiz Dermatest onaylı ve sağlık bakanlığının 5324 sayılı kozmetik kanunu ve yönetmeliğine göre Almanyadan ithal edilmektedir.. lütfen iletişime geçin ve bu şekilde gezmeyin. facebook tan iletişime geçebilirsiniz " Kybele Smyrna"

Ayça

Ben vücut için İzmir Çankaya tıp merkezine gittim, tamamen bitme diye birşey yok ama seanslar dan sonra ciddi azalma var, pişman olmadım ücrete gelince üç sene önce bin lr yaptırdım ve her seferinde ücretsiz olarak uygulama yapıyorlar bu arada bir kereye mahsus bin TL verdim:)Size çok acımasız davranmışlar ne yazık ki :(

Hatice

Arkadaşlar ben geçen hafta yaptırdım seans başı 750 anlaştım.. su an memnunum ama para fazla geldi istediğim zaman iptal edebiliyor muyum kağıt imzaladım.. bu bırakmama engel olur mu yardımcı olur musunz

fatma

izmirden varsa tadığınız önerceğiniz sevinirim

fatma

arkadaşlar yüzümde sivilce izleri var leke tedavisi olucaktım yardım edermisiniz hangi polşiniğe gideyim önerdiğiniz bir polinik varmı yada sizin tedavi olduğunuz olumlu sonuc aldınız tedaviden sonra yüzüm berbat olmasın lütfen yorum yazarmısınız arkadaşlar

Irmak

Bitme garantili söyle böyle diye kandırıyorlar taksitle ödedigim ücreti bittikten sonra bidaha yüzüme bakmadilar ne seanslari seans ne lazeri lazer. Tüylerim dökülüp belli bi süre sonra tekrar çıkıyor çektigim acıda cabası. Kullandiklari alex cihazi lazer esnasinda bozuluyo yarimyamalak yaptiklari lazerle gönderiyorlar sizi. Böyle yerlerden uzak durun gözü paradan başka bise görmez bunlarin. Aileme ne diyicem bu sahtekarlar yüzünden bilmiyorum allahta sizin gbi yerlerin belasini versin.

fatma yıldız

Fiyatlama alanın büyüklüğüne göre değişir. Bunun yanında dönem dönem kampanya yapmaktayız. Örneğin yılbaşına kadar koltuk altı epilasyona gelen hastalarımıza %50 indirim, şeklinde kampanyalarımız olabiliyor ve hastalarımız kaç liradan başlamışlarsa aynı fiyattan seanslarına devam ediyorlar. 30 hatta 20 tl işlem yaptırabilirsiniz ama gittiğiniz yer poliklinik değilse yasal olarak işlem yapma hakkı yoktur zaten ve genelliklede ruhsatsız çalışan yerler gerçek lazer kullanmazlar ( ıpl kullanırlar) bu nedenle yıllarca gidersiniz

Ali

erkeğim ve 4 yıldır tüm vücut epilasyona gidiyorum ama bitmiyor.Sadece bacağımın iç kısmı bitmiş.Geri kalan yerlerde ufak tefek seyrelmeler var. Tamamen bitmesi söz konusu bile değil.

asli

Arkadaşlar ben Natolia güzellik merkezine bilgi almak için gittiğimde bana doğrudurust bilgi vermeden bi ssözleşme imzalattilar yaptırmayı dusunuyordum olumsuz yorumlar şikayetler alınca yaptırmaktan Vazgeçtim şimdi sürekli arayıp yada mesajla odeme yapmam gerektiğini söylüyorlar bir kez bile yaptirmadim lazer yasal yollara basvurulacagini söyledi neler yapmalıyım üc aylık bi mevzu bu konu

feride gül

Meraba arkadaslar ben sincan natolya guzellik merkezinde lazer tedavi goruyorum.hic memnun degilim hatta bugun şöle bisi yasadım lazerden çıktım 9.ay icin randevu alacam bana sabah 9. Verdi bnde sabahları sıkıntı oluyor 2 tane cocuklarım var eryamandan gelip anneme bırakıp buraya geliyorum dedim gayet normal bi sekilde anlattim ordaki kiz bana sesinkzi neden yukseltiyonuz dedi herkezin icinde ve sok oldum yani herseyi yalnis anlmak zorundalar o beni memnun edecegine ben onu memnun ediyorum ve ben dedimki hayir ben sesimi yukseltmedim ben bu sekil konusuyorum.yani sunu demek istiyorum bunu demesi yalnis beni hemen o anda memnun etmesi lazim.daha oturmamis biyer lazer ucunu cok afedersiniz genital bolgeye suruluyor sonrada devam diger musterilere midem bulandi ben bide pesin verdim parasinı arkadaslarim soruyor kesinlikle tavsiye etmedim bir suru insan benim yuzumden oraya gitmiyor buda musteri kaybina neden oluyor malesef.jel suruluyor hemen peceteyle alinmasi lazim oda yok hijen 0 arkadaslar mincik mincik yattigim yer huzursuz giriom cikiom dusunun.

seda

İzmir Novar polikliniklerini öven arkadaşlar kesinlikle yanlış yönlendirme yapıyorlar arkadaslar çalışanları muhtemelen, tüylerin daha da çoğaldı seansları çok kısa tutuyorlar dökülme olacak diyorlar bazı yerlerde hiç olmuyor çünkü cihazı oraya hiç tutmuyorlar yüzümde kılcal damar çatlaması vardı yaktırdım yanlış işlem yapmışlar yüzümde çukur kaldı yok doktoru kovduk filan böyle sorumsuz bir yer KArşıyaka da aynı alsancak ta DİKKAT EDİN

  fatm

  acaba önerdiğiniz bir klinik varmı leke tedavisi için

  fatma

  leke tedavisi olcamda önerceğiniz bir polinik varmı novar polinik iyi değilmi olumlu sonuc aldığınız bir polinik

   selin

   Arkadaşım novar poliklinik estetik veya güzellik merkezleri ile karıştırmayın. Estetik merkezleri lazer yapamaz ve lazerde toplu seans ücreti alanlara da inanmayın. polikliniklerde işlem yaptırın içiniz rahat olsun.

özlem ve

Ben iki yıl olacak nerdeyse izmir Anatolia ya gidiyorum çene bıyık ve tüm vucut ıpl kullanıyorlarmış şu an için çene bölgemden memnunum ama 17 seans oldu sakal gibi olan çene bölgem yüzde yetmiş kadar bitti ama ıpl hakkında burda kötü yorumlar var bende şaşırdım inşallah tekrar çıkmaz

Yase

Tam vucut bitmesi için en az 2000 tl ye oluyor ve sınırsız bitene kadar gidiyorsun 650 az geldi acıkcası seninki bitene kadar degilde sayılı mı atıyorum 10 seans gibi o şekilde bilemiyorum bence bitmesi zor yinede yerinden memnunsan iptal ettirme paketim bitince tekrar devam edersin derim ben

yasemin

ya arkadaşlar bende 4 gün oldu sözleşme yapalı sizin yorumlarınız beni endişelendirdi yani komple 650 fiyat verdiler sözleşmeyi iptal ettirebilirmiyim nereye başvurmalıyım

Nur

okmeydanı özel hastanesine gidiyorum henüz 3 seans gittim genital 55 tl artı koltuk altı 35 toplamda 90 veriyorum.Hem fiyat uygun hem hastane diye basladım fakat kontrol yok sadece ilk seanst vardı dediler bunu yeni öğrendim? KONTROL NASIL OLMAZ? Giden bigisi olan dönebilir mi? Rica ediyorum.Sevgiler

arzu

Bayanlar okuyun her yerde de paylaşın,antalya da güllük caddesindeki nessis güzellik merkezine gidiyordum,yüzüme iğneli epilasyon yaptırdım yüzümü delik deşik ettiler ve yaktılar,bu gün lazer yaptırdığım yerle görüştüm ,dediler ki 2 seyans cilt bakım yaparız leke tedavisi yani,ama sen ekimde gel,sıcaklar başladı fayda etmez dediler,ve yüzümdekiler geçermi dedim bilemeyiz simdi dediler,yani kendileride bu yüzün düzelmeyeceğinin fakındalar.

eylem

2 milyara yakin para verdim,birz degseydi dimi?sonuc sifir.bikere atislari dusukten atiyolar bilerk,seans uzasin diye,nasl subelescekler seni beni kandirarak tabi. Sonrasinda arastirip hatay naplesi buldum ve inanin cok memnunum,cok iyi sonuc aldim diyebilirim ve aradaki farki goruyorum. Noaayi gerken heryere sikayt edicem cunku herkz bilsin gorsun,kimseyi boyle suslu laflarla kandirmasinlar artk. Acin gozunuzu inanmayin lutfenn...

eylem

Arkadaslar allah askina nora poliklinigine giden nasl memnun kaliyo inanmiyorum bn asla,balcovaya gittim 5 seans hicbi sonuc alamadim ve verdigm para bosa gitti helal etmiyorumda.bildigin yalan dolanla ve goz boyuyarak yaptklari ticaret mrkezi. Oranin sahibi dalan adinda daha dunku cocuk bisy bildigi flan yok, calisanlarda keza ayni,sakin ayni hatayi yapip gitmeyin benden soylemesi...

nur

Arkadaşlar adanada lazer yaptran varsa nereyi tavsiye eder Anatolia güzellik merkezini onerir misiniz cvp verrseniz sevinirim

dilemed guzellik salonu

Arkadaslar ipl denen olaya sakin inanmayin kardesim 3 yil gitti onceden tuy gibi fualleri vardi simdi tum yuzune yayildi kalinlasti bildiginiz sakal gibi oldu ve inanin psikolojisi cok bozuldu sivastaki hicbir merkez bes para etmez hele o tent nasil mezara girecek o esin denen kadin bilmiyorum sivasi maymuna cevirdi bende yuzumdeki tuyleri aldirmak icin dil-emed guzellik salonuna gittim agdayla yapmayalim dediler bian bos bulunup olur dedim tras makinesi gibi bi seyle kazidilar ve ipl yaptilar tek seans yaptirmama ragmen muthis artti ve kalinlasti onlarida Allaha havale ediyorum

dilekmdb0

Merhabalar arkadaslar ben kayseride esteti guzellik merkezine gidip lazer epilasyon yaptrmak gibi bir hata yaptimsonuc genital bolgede yaniklar ve gerckten aci cekiyrm onlarin basit yanik olarak nitlendirdigi yaniklar bugun su topladi herkes gidecegi yere cok dikkat etsin ve yorumlari dikkate alsin bence

gülay

yüz bölgesinde lazer epilasyon çok uzun sürer mümkünse başlamayın bıyık olur ama yanak alın favori boyun gibi bölgelere yaptıracaksanız güvenilir yerlere gidin yoksa yıllarca gidersiniz siyah kıllar yok olurken cevredeki ayva tüylerini uyardığı için küçük bir bölge için baslanır sonra olay tüm yüze yayılır

Gamze

Arkadaşlar Mersinde yüz bölgesi için tavsiye ettiğiniz bir hastahane varmı? İlk bi yere gidip dolandırılmıştım.Parasını ödediğim halde senedimi bana vermedikleri için beni icraya vermişlerdi.Daha sonra zannediyorum bu tip şikayetler artınca ismini değiştirdiler.Şimdi tekrar aynı hataya düşmek istemiyorum tıp merkezine gitmek istiyorum fakat neresi iyi karar veremedim..

seher

bu arada burası adanada

seher

arkadaşlar World of adıyla bır yere gıttım epılasyon ıçın empıere marka cıhazı bana dıot dıye yutturdular 1 seansa gırdım hıcbır dökülme olmadı sözleşme yapmıstk 600 tl ye 100 tl odedım iptal etnmek ıstedım sımdı de pARANIN TAMAMINI ODEYEZCEKSIN DIYORLAR işlem yaptırmıycam dedım 130 tl sozlesmeyı ıptal ettırdım dıye ceza ödeeyeceksın dedıler ne yapabılırım yardım edın nolur

esra

Merhaba senorita adli bi güzellik merkezi acildi Ütüleme yapıyorlar Aleksandr a girmiştim 3 ay koltuk altimda ciddi azalma oldu fakat bikini bölgesi için ya oz verili calismadiklarindan ya da makineden bilemiyorum orada azalmaktan çok yayilma oldu. O yüzden senorita yla konuştum acikscasi kandim. Şuan emin olamiyorum. Ne yapmam lazim daha fazla mi cikarir yoksa azaltirmi güvenilir mi lütfen yardimci olun

bayan lüllü

selam arkadaşlar öncelikle paylaşımlarınızı okudum şu var lazer epilasyonda çalışan arkadaslardan bilgi almadınızmı sizi resmen kendi kafalarına göre keklemişler ben önce aleksdrayla başladım 8 seans felan kıllarım tüy haliye gelincede leda tarama lazerle yok etti 4 seansta bitti gitti öldü aleks kesin sonuc değil ama diğer bir cihazla kullanılırsa iyi bir sonuc veriyor herzman kıl olmayan yerde hemen kıl cıkarabiliyo o yüzden aleksle atış dikkatli yapılmalıdır daha sonrada ledayla devam edin acısı çok fazla ince tüylere en iyi gelende bu makine ............

selin yalvaç

ben aradım taradım ,komplemi yaptırdım novar da ,eşimin de saç ekimi için orada karar kıldım ay oldu eşimin saçlar harika ,ne söyledilerse hepsi oldu vaat vermediler gerçekten yaptılar , şimdi almanyadan gelen kardeşimi saç ekimine alıcaklar ,benim tüyler de iyi aralıklarım 4 ay açıldı temizim mutluyum allah novar danda damla demir hanımdan da razı olsun (bu arada eşimin 2. saç ekimini onlar yaptı ilki likya saç ekimi diye bir yerdi kesinlikle istediğimiz sonucu alamadık paramızla rezil olduk )

seda

arkadaşlar meraba senorita isimli güzeelik salonunda daha önce lazer epilasyona giden var mı aranızda ya dıot lazer yaptıran varmı ve memnun mu ? ben daha önce ne yazık ki yüzümdeki tüylerden şikayetçi olduğum için alexsander yapmışlardı ama nerdeyse 50 seans gittim hala devam ediyo napmayılıyım sizce yorumu olan yazarsa sevinirm teşekkurler

Yasemin

Merhaba arkadaşlar.2 sene önce lazer yaptırdım tüm vücuda Alexandria makinasıyla.son derece memnunum tabi sonsuz bir Bitiş olmuyor ama artık kıl değil tüy oluyor.zaten başlarken söylemişlerdi belli yerlerin hiç bitmeyeceğini.yaptıranlar bilirler neresinin olduğunu.hiç kıl sevmeyen biriydim ve sürekli ağda yaptırıyordum 5seans sonunda bitti artık gelmiyor.sunu Söylemek isterim sadece makina personel değil suçlu olan bence en büyük suç 2sene gidipte faydasını görmeyen de suçlu.siz kendi canınıza acımıyorsanız onlar niye acısınlar.2sene faydasını görmediğin bir yere sırf para verdin DİE gidilir mi ?ya Vücudunun o 2sene aldığı Işın a ne olucak ?baska bir arkadasda gözlük takmamış arkadaşım hiç acımıyormusun kendi gözüne lazer ışığına maruz bırakıyorsunuz Çek yapanın gözlüğünü tak gözüne bu kadar zor mu ?

zeyno

Meraba arkadaşlar ben İstanbul Bakırköyde Popüler Güzellik Merkezine tüm vücut gidiyorum ilgi alaka güzelde 10 seansa mutlaka biter tek tük belki kalır dediler basta bi azalma oldu şimdi son seanasıma giricem ama facia durumda belki daha bile kötü durum napmam gerek bu saatten sonra bilmiyorum

binerbay

ben izmit SANORAYA gidiyorum ve heranlamda fiyasko.kendimi dolandırılmış hissediyorum.bu insanlarla mücadele etmenin hukuki bir yolu varmı bilen varsa yol göstersin

dila

Arkadaslar meraba ben sivas ta dermis guzellik salonuna gidiyorum tüm vücut 400 tl seansı. Ipl ve iğneli epilasyon yapiliyor. Fakat makina alex. degil.Anadolu tip ta yaptiran var mi oraya giden bi arkadasim memnun fakat cok pahali ve makina alex. Ben suan tereddutteyim ilk seansim sizce hangisini tercih etmeliyim ve buralara giden arkadaslar varsa yardimci olabilir misiniz.iyi gunler

Bedrettin

Herşey Güzel gidiyordu aman son 2 seans ta doktorum u degistirdiler başka bir doktor tedavi etti ama rezalet birde devam etmek istiyormusun soruyor senden memnun değildim ki devam edim tavsiye etmiyorum sultanbeyli hastanesini doktorlari kötü

gonul arslan

Mersin ata tip mrrkezinde epilasyon yaptiran varmi memnun kaldinizmi

pınar

ben rizede tıp lazere gittim. hiç memnun değilim kesinlikle tavsiye etmem. komple vücut yaptırıyorum. tam 1.5 yıl oldu azalma var ama biten bölgem yok.koltuk altım dahi bitmedi. önce aleksanda ile yaptılar sonra kıl rengi açık olanlar kalınca dioda aldılar. diod da ne dökülme oldu ne azalma .kalan ödemeyi yapmak istemiyorum bu konuyla ilgili nereye şikayette bulunabilirim acaba

selin

düzeltme adana mezoform

selin

adana da mezoderm tavsi uygulayan kişiler de cihazlar da gayet profesyonel. Tavsiye ederim. Kayseri den önereceğiniz merkezler bekliyorum

melek

1 yıl boyunca sade yüz için gittim. eskisinden daha kötü oldu. Ve bunu yapan uzman kişi hastaneden ayrılmış bilgisi verildi. Hastane ise yardımcı olmadı.

doğan

Ben medesit adlı yerde ist gaziosmanpaşa da 12 seansta kemer üstü bitecek diye yaptım sonra 20 seansa kadar geldik ilk 2ay rahat kilsiz ondan sonra aynı şekil çıkıyor 3000 bine yakın param boşuna gitti ben bu icadin insanlari kandirma olarak kesin sonuca vardım boşuna reklam yapmayın şapka düştü kel göründü ama insanlar kendini bile bile avutuyor umitsiz vakasiniz kıl bitmezde azalmazda paranizi yemenizi tafsiye ederim

senem

İSKENDERUNDAKİ HARME GİİİTMEYİİİİİN KOLUM ÇOK KÖTÜ..................

senem

meraba arkadaşlar ben iskenderundaki HARM güzelik salonuna gidiyorum benim koluma komle yaktılar kolum şuan berbat bi durumda ve ödedigim ücreti iade edemezmiş sizde böyle yerlere gidipte benim düştügüm duruma düşmeyin diye yazdım

eda

arkadaşlarr bende senortia güzellik merkezine gidiyorum 11. seansım bitti 6 ay önce yaktılar yuksek ısıyla ve bacağımdaki beyaz lekeler geçmedi göbeğimdede hafif koyu lekeler kaldı geçer dediler bekledim ama bi geçme yok ve 11. seanstada bikine bölgem tahriş oldu. borcum bittiği içinde hiç ilgilenmiyorlar randevu zor alıyorum. daha gitmeyeceğim ama şikayet etmeyi düşünüyorum şikayet eden var mı aranızda?

ceylan

Arkadaşlar ben Gaziantep Atolai güzellik merkezine gidiyorum 10.seanstayım dökülmelerim hiç yok denecek kadar az :( ve geçen hafta bacağım yandı epilasyon sırasında ne yapmalıyım bu durumda yardimci olur musunuz lütfen

sinem

Ben Diyarbakır da elit güzellik merkezinde lazer epilasyon yaptırdım sahibi Aynur Öztürk bugün gittim 4 hafta önce kapatmış herkesi dolandırmiş

  ayşe

  ben de ankara şubesinde yaptıracağım.parasını peşin verdim.ankarada 2 şubeleri var.diyarbakırlı olduklarını,orada da şubeleri olduğunu biliyorum.elite güzellik merkezi.umarım burada öyle bir durumla karşılaşmam.

Bkt

Merhabalar, ankara bahcelievlerdeki estelight lazer merkezi hakkinda bilgi sahibi olan var mi? %50 indirim kampanyasi sunuyorlar yaz aylarina ozel bu yuzden uygun geliyor ama guvenip guvenmemekte kararsizim. Hic orayi denemis olan var midir?

Bkt

Merhabalar, ankara bahcelievlerdeki estelight lazer merkezi hakkinda bilgi sahibi olan var mi? %50 indirim kampanyasi sunuyorlar ama guvenip guvenmemekte kararsizim.

Hevin

Merhaba, Istanbul Nisantasi CIYBEAUY laserle epülasyon memnun kalmadigim yer. Laserle oldugunu belirtmemisim. Kesinlikle gitmeyin derim.

dilek

bende izmir sirinyerde labionta guzellik merkezine gittim tam iki yil oldu hicbir azalma yok ustelik yakdilar beni arkadaslar baska benim gibi yanik magdur olan varmi tam bir rezillik ustelik doktor yok yasak cihazlari kullanmasi cok kotu yaniklarm raporlarm var bir ve ikinci derece yaniklar hakkimi aricam magdurm psikolojimi bozdular ya...

Hilal

Arkadaşlar İstanbul da Ftih Üniversitesi sem hastanesine epilasyon için anlaşmaya gittim kesin bitecek diyerek nakit para istediler.seanslardan sonuç alamadım.üstelik kalan 2 seansının parasını da geri iade etmediler şerefler sakın bulaşmayın bunlara!!!!!!!!

Meryem Bakır

Gülnur hanım Denizli de nereye gittiniz aceba neresini tavsiye edersiniz?

GÜLNUR

denizlide ki merkeze gidip lazerli epilasyon yaptırdım 11. seansım koltuk altım da bacaklarımda hiç kalmadı diyebilirim. ben memnunum. arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlarda başladı ilgi alaka güzel denizlide şikayetçi olan yok......

elif

MERHABALAR BEN DE DAHA ÖNCE MAĞDURDUM GİTTİĞİM GÜZELLİK SALONU TÜYLERİMİ AZALTMAKTAN ZİYADE GİTTİKÇE ÇOĞALTTI VE ORAYI BIRAKTIM....SAYANNEMİS 4 LEVENT ŞUBESİNDE ŞİMDİ 4 SEANS GİRDİM %80 BİTTİ VE ÇOK MEMNUNUM VE HERKES TAFSIYE EDİYORUM....

zozan

Diyarbakır AHRA GÜZELLİK MERKEZİ 10 seansa 1 yıl içinde bitirecez dediler ama 3 yıl bitti 25 seans gittim bırakın bitmeyi eskisinden beter oldu.son1yıldır da neredwyse her gidişimde cihaz bozuk deyip geri gönderiyolar eğer kavga çıkarırsanız arka odadaki bozuk işe yaramaz cihazla yapıyolar sırf susmanız için. Çalışanlar iğrenç seviye yerlerde. Parayı peşin verdim bu saaten sonra tek söyleyeceğim HARAM OLSUN HAYRINI GÖRMESİNLER.

gözde

Merhaba arkadaşlar.9 aydır zeytinburnu sorita güzellik Merk gidiyorum 850 tl para verdim dönülmeler çok az oldu yazık günah parasını ödedim ama hiç bir ilgi yok sean günleri doğru düzgün not alınmıyor çalışanlar suratsız sadece seansıma giren Beyza ilgileniyor ancak seanlar 5-10 dk sürüyor.hic memnun kalmadım boşyere para ödedim sonuç sıfır aklı olan sorita guzellik merkezine sakin gitmesin.

???

Bende dehormon bozukluğu var lazer arastryrm alemde önce tuylerı artıyor diyorlar bu konuda buluşuruz olan bana ulaşabilirsiniz lütfen ACİL!!!!

nace

Lazermi berbat 850 tl.param.bosuna.gitti bir bucuk.sene.olcak.nerdeyse hala.tuyler devam.ediyor.sirinler anatula da girdim.seanslara hic memnun.kalmadim.lanet olsun.verdigim.parayi.helal.etmiyorum.sonunda sonuccikmayinca sorunu sende.biliyolar.cok.sinirliyim.gercekten.

şükran

Merhaba arkadaşlar. Bu konuda bir mağdur da benim. Ben ısparta da öğrenciyim. Burada bulunan bir güzellik merkezine tüm kol, göbek bölgesi ve bel için lazere gittim. Cihazın diod lazer olduğunu ve diğer cihazlardan daha kalıcı çözüm verdiğini söylediler. Ayrıca 5 seansta sonuca ulaşacağımı söylediler. Fakat 1 sene düzenli olarak geldim bir değişme olmadığını görünce biraktim ve yaklaşık 4 aydır gitmiyorum. Tüylerim lazere başlamadan önceki durumundan daha kötü oldular. Bu yere de bir doktor tavsiyesiyle gelmiştim ve artık o doktor da buraya gidenlere gitmeyin diyormuş. Şimdi ne yapacağımı şaşırdım. Hem maddi olarak hemde görüntü olarak hoş bir durum olmadığını düşünüyorum. ve bu yer için birkaç arkadaşım da şikayetçi. Lazer tedavisine başka bir yerde devam etmek istiyorum ama yine de aynı durum olur diye korkuyorum. Ayrıca benden aldıkları parayi da hak etmediklerini düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Burcu

Merhabalar bende Etiler'deki Meest Polikliniği'ne gidiyordum. 5-6 seansta kesin çözüm dediler ve 9-10 seanstır gidiyorum. Sürekli hormonal probleminiz var dediler test yaptırdım birşey çıkmadı. Yine de başka bir yer bulamadığım için iyi kötü gidiyordum. Son kontrolümden sonra tüylerimde dökülme olmadı ve arayıp söyledim şikayetimi hiç oralı bile olmadılar.Zaten 15 gün sonra seansınız var, onlar kısadır, sarıdır. Halbuki hiçbiri değil. Kontrolden 2 ay sonra gidiyorum hep ve kontrolum tam olarak 3 hafta önceydi. En azından gel bakalım birde biz görelim bile demediler. Müsteri memnuniyeti sıfır zaten ve tamamen para çıkarcılığı olduğunu düşünüyorum.Bana kalırsa gidilcek bir yer değil. Çalışanları tecrübesiz zaten kirpiğimi yakmışlıkları var.

mehmet

Selam arkadaşlar size kesin bitiyor diyen herkes yalan söyliyor bunu sakın unutmayın...Kendim şuan gidiyorum 3 seyans etti alexsander cihaz kullanıyorum zaten beyaz tenli olanlar için uygun olan cihazda alexsander ten rengine göre cihaz seçin aksine sonunuz husran olur bana baştan kesinlikle tüyler bitmez dediler kalanlar çok ufak yani ayva dedikleri kıl kalır oda sorun değil teninle aynı reng aldı için sorun olmaz en azında ben öyle düşündüm benim şuan çok iyi gidiyor bi kaç seyans sonra biter tahminime göre çok azaldı gelişmeleri zamanla yazarım 45 günde bir tabi şimdiden ALLAHA EMANET OLUN.Not ayrıca kesin biter diyen kişilere kesin gitmeyin ve ten renginize göre cihaz seçimi yapmasanız fayda görmez hatta zarar görürsünüz benden söylemesi...

  Mürsel Güleş

  Mehmet Merhaba, Epilasyon yorumunu okudum. Kıllar gerçekten azalıp ayva kili gibimi...birde ne kadar ödedin...şuan durum ne cevaplarsan sevinirim..

senem

İzmir de Alsancak Mavi şıkı Güzellik Merkezinden koltuk altı ve genital IPL epilasyon paketi satın aldım. Paketimin bitmesine 4 seans kala merkezlerine Alex aletlerinin geldiğini ve buna geçtiğimde daha etkili sonuç alacağımı söylediler. Geçmek istemediğim için beni ikna etmek amacıyla 4 seansımı Alex e devredeceklerini üzerine sadece 500tl vereceğimi 12seans alex satın alacağımı aynızamanda paketimin tüm vücut (koltukaltı,genital,tüm bacak) olacağını söylediler.Beni ikna ettiler dahasonra Alexin 8.Senasındayken verilmiş olan randevuma geldiğimde paketimin bittiğini söylediler.Durumumu anlattığımda böylebirşeyin mümkün olmadığını tüm müşterilerinin IPLden Alex’e geçirildiğinde sadece 6seans eklendiğini benim fazla bile geldiğimi söylediler. Aynı zamanda bacak rengim yaz döneminde koyulaştığı içinbacak seansımın sadece 2seansını kullandığımı hatırlattığımda tüm vücut aldığıma dahil imza attığımı söylediler ancak okağıda imza attığımda bunları kendilerine söylediğim tümvücut yazan kısma bacak seansına girmediğimin eklenmesinin gerekliolup olmadığını sorduğumda paketin adıtüm vücut biz sisteme bacak almadığınızı giriyoruz dendiğini söylediğimde böyle birşeyin mümkün olmayacağını söyleyerek beni yalancılıkla suçladılar. Hukuki yollara başvuracağımı aldığım imzalı seans kağıtlarını istediğimi söylediğimde çıktı veremeyeceklerini,hukuki olarak istendiğinde yollayacaklarını söylediler herşeyin sözel olduğunu kanıtlamamın mümkün olmadığını eklediler. Parayı almak içinher türlü ikna yolunu deneyen ancak hizmetin karşılığını vermeyen kalitesiz ve kapatılması gereken bir firma olduğunu düşünüyorum. Ben elimden geleni yapmak için uğraşacağım.

elif

Arkadaşlar yardım edin bana ben iki yıl önce şişli kianian güzellik salonuna ikna kabiliyetleri ile imza attm ve hiç gitmedim beni ilk zamanlar bi kaç kere aradılar gelmiyorum dedim ve kapadım neyse bu arada 1buçuk yıl sonra numaramı degiştrdim ve o ara içinde hiç aramadılar ki bnde unutmştum zaten bundan 3 gün önce ikinci verdiğim noyu yani babamı ardılar ve hukul bürosundan aradıklarını 600 tllik sözlşmenn 1200 tl oldugunu sölediler buyrun yüzyüze görüşlim dediler gittik bana kibarca ya ödeyin yada dava acarız 3000 tl ödrrsiniz dediler ve 1200 tlnizi 4 taksit yapıyım 300 300 ödeyin dediler sok oldum itiraz hakkınız yok 2 yıl gecmiş falan dediler para arıyorkn yana yakıla bitane abim inanma onlara dedi sizcede ölemi inanmamalımıyım ailem bilmiyo ve bn cok korkuyorum

ada

Bende yeni sözleşme imzaladım.SAYANNEMİS güzellik salonu ıpl ciHaz kullanıyorlarmış. Sizce nasıl bir yer bilgilendirirseniz sevinirim.

ada

Bende yeni sözleşme imzaladım.SAYANNEMİS hakıpl ciHaz kullanıyorlarmış. Sizce nasıl bçr yer bilgilendirirseniz sevinirim.

ayşegül

Selam arkadaşlar! Bende bir buçuk senedir tali estetik Zeytinburnu şubesinde komple ve yüz bölgeme lazer yaptırıyorum jelli sistem diod seanslar uzun sürüyor ama yüzde 65 döküldü 3 ayda bir kontrollü seansa giriyorum daha önceden Avrasya hastanesine gittim 1 sene para ödedim boşuna..aleksle yüzümü çoğalttılar

BAŞAK

Merhaba, ANKARA'daki (Sakarya Caddesi) ANNORA GÜZELLİK SALONUN da Lazer epilasyonuna kesinlikle gitmeyin arkadaşlar 500 liram çöpe gitti ayrıca bir arkadaşım önce anlaştı sonra annesi istemediği için iptal ettirmek zorunda kaldı. 1 sene sonra iptal ettikleri senet için mesaj atıp mahkemeye vermekle tehdit ediyor terbiyesizler.. Böyle yerlere gidip paranızdan olmayın.. Sevgiler...

leyla

haa buarada sunu söylemeyi unuttum hastanelerde yada klinikte yada polikinikde lazeri doktorlar yapmıyor gene estetisyenler yapıyor arkadaşlar

leyla

ben burdaki yazıların hepsini okudum evet işi ticarete dökmüşler belki ama ben yazılanların hepsine katılmıyorum güzellik merkezleri iyi değil hastaneye gidin diyorsunuz ama sanki hastanede bu işi kimler yapıyor peki tabiki gene estetisyenler yapıyor ona kalırsa hastanelerde lazer epilasyon yaptıranlarda memnun değilki lazer epilasyonu sonuç vermemesi nin tek sebebi güzellik merkezleri değil birazda bizleriz kılın oluşum evriminden sonra işlem yapılırsa tabiki sonuç vermez valla ben yaptırdım çokda memnunum isimde verebilirim mcyıll güzellik bakırköyde tavsiye ederim arkadaşlar hiç terettut etmeden gidebilirsiniz..

sedat

Arkadaşlar ben İst beylik düzünde meliss güzellik salonun da sözleşme yaptim nasil tavsiye eden varmi yardimci olursaniz sevinirim.

jjjanan

Bu arada sunuda eklemek isterim,yüz,boyun,kol,sırt ve Omuz başları buralardaki tüyler çok inceyse Ayvacık tüyü diyoruz ve hiç alinmamis ise hiç başlamayin,bu bölgedeki tüyler yapı itibariyle uyarılmaya müsait tüyler ve bilinçsiz kişiler bu bölgelere yine bilinçsizce uygulama yapıp tüyleri çogaltabiliyor,yüz bölgesindeki tüyler sakal sertliğinde ise ve siyah ise incelir görünürlügū azalır tamamen bitmez sert ve siyah olan tüyleri biraz rahatlatır sonrasinda İğneli epl.olabilir, ince tüylere kesinlikle başlanilmasini tavsiye etmem, daha kötü durumlar ile karşılasabilirsiniz gittiğiniz merkez sizi bu konuda kesinlikle bilgilendirmelidir, benden uyarması.

fatih

sakın maltepe'de FOREST sonradan ismi değişti BEFİT oldu bunlara gitmeyin.zira sadece para veriyorsunuz. tüyler aynı kalıyor hiçbir faydası yok ben 5 ay gittim şimdi mahkemeye verdim. ama acıyorum 4 yıl gidenler var. hala bitecek diye umut ediyorlardı.

Sibel

Antalya nemesis bilgisi olan var mı?

Citos

Arkadaslar daha oncede yazmıştım benı ümraniye sayanlorama gıdıyorum orda enteresan bırseyler donüyor ve musterıler duymasın anlamasın dıye ıcerden gelen talımatla muzuıgın sesi açılıyor ıcerde musterı kaldırılmaya çalışılıyor sorun ve tartışmanda diğer musterılere duyurulmuyor BURAYA DIKKAT edın

Filiz

Merhaba. Mersin'de Mezo klinik hakkında bilgisi olan var mı? Ya da Mersin'de ütüleme epilasyon yapan ve memnun kaldığınız bir yeri tavsiye eder misiniz?

arca

ATAEHİR SLİMED, bacak ve genital yaptırdım 8 seans, başlarında gerçekten iyi gibiydi, Ütüleme lazer, tüyler çok geç çıkıyordu ince çıkıyordu, rahatlamıştım bir kaç seferde sonra başka yerlerime de başladım, ondan sonra seans aralıklarını artıralım dediler 2 ay sonraya verdiler, o kadar azalan incelen tüyler, birden eski haline döndü,Bir sene olacaktı 8 seans bitince bitiyordu dediler, tamam dedim diğer bölgelere 5 ay sonra başladım ben, kağıdın üzerinde ben bulmasam notu haberleri yok.. Sonra kabul ettiler de gidecek değildim tüm tüyler eski haline dönünce, Bir de sürekli seans saatlerini değiştiriyorlar, haber vermiyorlar, gidince aa geç kaldınız diyorlar, bu kadar terbiyesizlik görmedim. Aynı Yerde Livaderm diye bir merkez var büyük ihtimal orası da aynı bunlar gibi şartları hep aynı çünkü.. Bu Slime i kampanyayla başlamıştım Şehirfirsatı sitesinden.. Hatta geçen haftaya randevu vermişlerdi, arayan soran da yok, niye gelmediniz gelicekmisiniz gibilerinden, kendileri de biliyorlar çünkü ne halt yediklerini..

ismail

Zeyneppp 52 seanslık zayıflama programı olmaz. her gün gitsen bile 2 ay yapar. İptal ettikten sonra, paranızın tam karşılığını olmasa da bir kısmını alırsınız.Müşteri her zaman iptal etme hakkı vardır. Eğer herhangi bir sözleşme imzalayıp, bu hakkınızı elinizden almamışlarsa,Çitos ümraniye de evet çok yer var. Çoğu da ipl var.Çoğuda fiyatlarını düşürdükçe düşürmekteler. Güzel bir rekabet ortamı var. Cihazlara dikkat etmek gerekiyor.

Elif

Özel okmeydanı hastanesi lazer epilasyonu internetten cok arastırarak basladım 8.aydayım ve eskisi gibi değil sıra fazla ve eski özen ne yazıkki yok 2 milyar verdiğimle kaldım tek memnun kaldığım gökben hanım diye estetisyeni var çok iyi biri ama hastaneden kesinlikle memnun kalmadımm

misafirrr

İstanbul anadolu yakası maltepede kesinlikle ve kesinlikle benfiti lazer adlı firmaya gitmeyin.ıkı kere sozlesme yenıledık.bıtme garantılıydı daha sonra el degıstırdık bahanesıyle yenı sozlesme ımzalattılar 8 seanslık ve bıze belırtılmedı.1 senelık sozlesmeymıs bırde.ınsanları kandırıyorlar ve buyuk bır sahtekarlık yapıyorlar.ayrıca 2 sene gırmeme ragmen hıc bır faydasını görmedım.parayı alana kadar.hala da utanmadan yakın cevrenızde bırılerı var mı dıye telle arıyorlar.ben bu fırmayı sıkayet etmek ıstıyorum.nasıl şikayette bulunabılırım.acil yardım lütfen.

Çitos

Arkadaslar benden ümraniye sayannilorama başladım dördüncü seantayım bıkını bolgem guzel döküldü bacaklarında ama burayı okuyunca sevıncım gursagımda kaldım gelişmelerle sıze yazarım .yalnız umranıyekı yerde fazlasıyla tıcarethane görüntüsünü oturup bıraz ızlersenız anlamak hıcte zor olmuyor

zeyneppp

Mrhb.evlilik hazirliklari asamasindaydim. Dugunden once bolgesel zayiflamak icin bir guzellik merkezine kayit yaptirdim.bolgesel olarak 52 seanslik paket aldim ve parami pesin odedim. Simdiye kadar sadece 10 seans gidebildim ve nisanin bozulmasindan dolayi kaydimi sildirip kalan parami geri almak istiyorum.bir bilginiz varsa ve yardimci olursaniz cok ama cok sevinirim.

mağdurum

lanet olsun yüz bölgesine lazer epilasyon yapan estetisyene. Sırf para kazanmak için insanların hayatlarıyla oynuyorlar. 3 kuruş daha fazla kazanmak için gencecik kızların hayatlarını karartıyorlar. Evet daha 19 yaşındayım ve bu iğrenç insanların tuzaklarına düştüm. O mükemmel ikna kabiliyetlerini kullanarak lazer tek çözümmuş gibi gösteriyorlar ama sonuc tam bir hüsran. Siz siz olun eğer malatyadaysaniz sakin gözd ışla hastanesinde lazer epilasyon yaptırmayın. Ordaki estetisyen uşdoğanin tam bi kasaptan farkı yok. Ben tüm yüz bölgesi için gittim üstelik çok az çok seyrek birkaç tüy için şimdi ki halime aynada baktıkça ağlama ve sinir krizlerine giriyorum. Psikolojim alt üst oldu. Psikiyatri hastası oldum o canavar kadın yüzünden. Yüzümde ha şurada bi tane var alayım ha şurada bi tane alayım diye diye yüzüme ve boynuna tüm kılları yaydı. Ben de o zaman bilmiyordum lazerın ne halt olduğunu. 7 seans gittikten sonra öğrendim. Önceden boynumda sadece iki tel kıl vardı şimdi ise bir orman var boynumda ve yüzümde. Üstelik sertleşti kıllar. En büyük şoku da gittiğim yerin 1 sene önce merdivenaltı kaçak güzellik merkezi diye haberlere düştüğünü öğrendiğimde yaşadım. Ki sağlık bakanlıği orayı kapatma gereği bile duymamış. Şaşırmadım doğrusu. Sonuçta burası türkiye. Insan sağlığının hiç önemi yok. Ayrıca malatya ışla hastanesindeki yüzüme lazer yaptığında kendi gözüne gözlük takıyordu benimkine takmıyordu. Gözlerim yasardığında bişey olmaz o diyordu. Oysaki her seansta gözlerim yasarıyordu o da bişey olmaz diye beni kandırıyordu. Bu da yetmezmiş gibi birkaç seans gittiğimde yüzde seksen bitmiş bundan sonra kalan tüyler için geleceksin dedi. Oysaki ne bitmesi yüzde beşyüz çoğaltı tüyler kıl oldu. Lanet olsun böyle insanlar. Şimdi ise ne yapacagimi bilmiyorum. Benim hayatımı kararttilar. Yüz çok önemli bi bölge. Kimseye emanet etmeyin benim gibi yüzünüzü mahvederler. Hiç umurlarında değil. Onlar ceplerine girecek paraya bakarlar. Yüz için iğneli epilasyon başka çare yok. Ama benimki çok geniş yayıldığı için tüm yüze ve boyuna yapmaya korkuyorum. Suan ise o kadar çaresizim ki ne yapacagimi bilmiyorum. Mahvetti yüzümü mahvetti hayatımı mahvetti psikolojimi mahvetti beni. Onu ve onun gibilerini Allaha havale etmekten başka birşey gelmiyor elimden.

Elif

Arkadaslar ben de 2yildir ankara loom polikliginin musterisiyim kampanya tum vucut sozlesmesi yaptim ama firma 2yil boyunca seanslarimi erteledigi ve zamaninda randevu veremedigi icin dogru durust hizmet alamadim param da gitti zamanim da simdi yeni bir yer ile gorustum hic azalma olmamis sizi yeni baslayan biri olarak degerlendirmek zorundayiz dediler haram zikkim olsun boom parami alip kacti suanda parami nasil geri alabilirim bilmiyorum ben hayatimda bu kadar yalancilik ve serefsizligi gormedim lutfen bu firmanin sahibinin adi kursad ve calisaninin adi dilek hanim soyadlarini bilmiyorum baska bir yerde karsilasirsaniz sakin itimat etmeyin tum masumlari uyarmak adina yaziyorum.

gamze

merabalar arkadaslar ben ankara antolıa guzellık merkazıne gıdıcem lazer ıcın orayla ılıgı bılgısı olan veya ankarada baska ıyı bır yer bılen varmı

saniye

ben napacam şaşırdım yaaaaaaaaa

elif

Ben bugun mecidiyeköyde yürürken genc bi çocuk kartı tutuşturdu elime 16 lira prim alıcam yukarı cıkarsanız dedi ve cıktımm.. Neyse bilgi alıyoduk ki bi baktım bişeyler imzalıyorum falan. Bi anda oldu hersey oldu bittiye getirdi ordan cıkınca aklım başıma geldi ama şimdi ne yapıcam bilmiyorumm ? Biri yardımcı olabilir mi ?

meryem

Merhaba SAYANNEMİS ten şikayeti olan yada gidipte memnun kalan varmı sözleşme yaptım dün eğer iyi değil diyen varsa hemen iptal edeyim

Elif

merhabalar. ben Sivasta 4 YIL kadar lazer yaptırdım, Ten güzellik merkezinde alexanderla. sadece tüylerde incelme oldu.daha sonra Sivasta Dermis güzellik merkezinde diod lazere başladım buradan daha memnunum. şimdi ise İstanbuldayım Şişlide my beauty diye bir güzellik merkezine gittim bir seans diod laze uygulandı tüyler dökülmedi bile orayı bıraktım,memnun kalmadım. şimdi ise bir arayış içerisindeyim. yorumlarınızı bekliyorum, diod lazer yorumlarınız daha öncelikli olacaktır. iyi günler

Nur

merhaba ilk öncellikle basıma gelen olayı anlatmak ısterım güzellik merkeziyle sözleşme yaptım ama kadın bilgilendirme için oldugunu söylemıstı bn aıleme sorup oyle baslayacagımı bıldırmıstım aılem ızın vermedı sozlesme ıptalı dusunmedım ve sozlesme oldugunun bıle farkında degıldım mesaj geldı konusmaya gıttım cok kotu sozler soylendı tehdıtler edıldı ben ogrencıyım ılk 50 tlyı korktugum ıcın verdım 4 aydır para veremıyorum calısmıyorum hıcbır yerde benım napmam gerekıyor bana bır yol gosterın :(

esen

Merb .izmir anima güzellik salonuna gıdıpte yüzüne lazer yaptıran varmı ...lütfen yaptıran ulaşsın merak ediyorum bende yaptırıcamda 5392014489

Ezgi

Izmirde lazer epilasyon yaptırmak için bir çok merkez ve poliklinikle görüştüm.en son Alsancak camisinin karşısında elegant güzellik diye biterler anlaştım.çok samimi geldiler.kıl analizinden sonra tamamen sıfırlanmicağini ama %90a yakın sonuç alabileceğimi söylediler.ütüleme epilasyon kullanyorlarmış.2seans girdim ve çok memnun kaldım.acı yok diyecek kadar az.sanki biri masaj yapyomuş gibi bir his veriyor.ilk seansım ve ikinci seansım arası baya bir üzüntü.yaklaşık 2 ay sürdü.bikere çıktı ama çıktığı gibi döküldüler.çok mutluyum.biçok merkezi denedim ve milyarlar harcadım ama sonuç alamadım.bu firmada kampanya varmış 899 tl lik 7seanslık tüm vücut pakete üye oldum.fiyatı çok uygun ve sonuçlar şimdiden göz kamaştırıcı.izmirde uygun fiyata lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere elegant güzelliği tavsiye ederim.

  Anonim

  Bende izmirdeyim ezgi hanım gerçekten tavsiye eder misiniz sürekli araştırıyorum güvenilir bir yer istiyorum

Esra

Merhaba arkadaşlar bugün Beşiktaştaki cosmoparkta ilk seansını yaptırdım diot olduğunu söylediler şuanlık memnunum ilgileri güler yüzleri hoşuma gitti ayrıca avuç içi kadar olmayacağını % 90 azalma olacağını baştan söylemeleri beni cezbetti ileride sonuç ne olucak bilemiyorum diğer seanslardan sonrada tecrübelerimi yazarım bu arada benim şahsi fikrim acısız güzellik olmaz illaki az da olsa acı olucak ve diot benim canımı acıttı ikinci seansa giderken uyuşturucu krem sürücem.

busee

merhaba arkadaşlar ben bundan altı ay önce çekmeköyde şahinbey cad sinde geçerken bir çocuk bana bürüşür uzatı bende aldım ve bana yukarda bilgi al bende prim alırım alırım dedi bende çıktım ve orda çok tatlı bir bayan vardı sadece o mutlu olsun diye bir bölge aldım dört seans sonra ciddi anlamda dökülmelerim olduğunu fark ettim sonra tüm vucut paketini aldım ve gayette memnunum burda anlatılan gibi bir problem yaşamadım sizlere tafsiye ederim sahinbey cad sayaloram diye bir yerdir

Ezgi

Ben İzmir'de Estrella'ya gidiyorum.Çok güzel,temiz bir yer.Çalışanlarda çok ilgili.İlk seanstan itibaren epey dökülmem oldu bakalım umarım devamı gelir.Tavsiye ederim.

yengeckizi

ben ümraniyede bulunan sayanloriam güzellik salonun bi süre estetisyen olarak çalıştım.sahipleri doğu kökenli iş bilgileri sıfır bitiş garantili ıpl paket satıp sözleşme imzalatıyolar 1 hafta vazgeçme süresi var dense de oradaki sekreter avukatmış gibi arayıp kişilerde ödeme istiyor.sakın olaki 18 tane şubemiz var laflarına inanmayın bunlar doğulu aşiretler kardeş çocukları canı sıkılan salon açmış kelimesiyle başlayan hiçbir güzellik salonuna gitmeyin.

banu

Arkadaşlar merhaba arkadaşımla beraber beylikdüzü acıbadem hastanesine koltuk altı için gitmeyi düşünüyoruz. Alex lazerler iyi dediler.Sizce nasıl fikri olan varmı?

eda

1 yildir izmir de esrela estetige gidiyorum dogru duzgun bir etki olmadi.. dökülür dökülür kandirmaca hersey parayi alana kadar

deniz

ücretini peşin olarak ödediğimiz Bornova da bulunan şam klinik lazer epilasyon merkezi ile tüm tüyler bitinceye kadar devam edileceği konusunda anlaştık. bir belge istediğimizde vermediler. güvenin bize dediler. fakat 6. seansın sonunda tekrar gelmemiz halinde %50 indirimli olarak seansa devam edebileceğimizi söylediler. Sonuna kadar devam sözü almıştık halbuki. Fatura düzenlemeyerek az vergi ödemeye çalışıyorlar.

Hasibe İlkay Dumral

elif09 Eylül 2013 saat 20:25 rumuzlu arkadaşıma cevabımdır.Yeni fark ettim.Ben öncelikle lazer kaynaklı yanığımı doktor raporuyla belgelendirdim.Ardından makbuz, yanık fotoğrafları, firma braşürünü de ekleyip tüketici hakem heyetine gittim.Bedel 1500TL olduğu için hakem heyeti tüketici mahkemesine yönlendirdi.Neyse tüketici mahkemesinde dava açtım.BİMERe ve belediyenin BİLGİ EDİNME birimine de internet üzerinden şikayette bulundum.BİLGİ EDİNME VE BİMER şikayetlerimdeki amacım güzellik merkezlerinde lazer ve iğneli epilasyonun yasak olmasına rağmen nasıl bu işlemlerin yapılabildiğini sormak,dolayısıyla denetletmek en önemlisi de farkındalık yaratmaktı.Tüketici mahkemesine açtığım dava 2.duruşmada sonuçlandı.Firmanın peşin ödediğim parayı bana iade etmesine kesin hüküm verildi.Açıkçası sıkıntılı bir süreçti.İlk etapta firma avukatı davamı çekmemi bana 1500tl mi ödeyeceklerini söyledi mahkeme kaleminde buluştuğumuzda bunun kandırma girişiminden ibaret olduğunu gördüm.Mahkeme kalemi temsil bedelinin benden alınacağını söyleyince davamı sürdürmeye karar verdim.Aklınızda bulunsun.Başlangıçta anlaşmak en makul çözüm olsa da eğer açtığınız davadan anlaşıp cayarsanız karşı tarafın temsil gideri de size yükleniyor.Avukatlara kanmayın.Düşünün bu adamlar sizin paranızı ödeyecek olsa siz neden hukuk savaşına giresiniz ki?Sevgiyle kalın...

srpge

Istanbul Maltepe Estete guz. Merkezinde ipl cihazla lazer yaptiklarini idda ediyorlar. Ben yuzum icin 7 seans gittim tabiki azalmak bir yana ttuylerim artti cunku yuzume jilet surduler. Calisanlari SELDA tam bir yalanci.kayit oncesi onunla gorustum ve kesin bitecegini soyledi. Kisacasi kalitesiz yalan ve saygisizlik uzrrine bir dolap kurmuslar donduruyorlar. Kesinlikle bu merkezin soyledigi hic bir seye inanmayin. Lazer diye tanitilan ipl simdi modern agda yontemi olarak konusuluyor. Alex de denedim vucudta cok iyi sonuc verdi ama yuzde onunda yan etkileri var.

izmirr

merhabalar , izmir cankaya tıp merkezinde lazere giren var mı ? diode mi alex.candla mı ????

gizem

Merhabalar İSTANBUL AVCILAR DA Y GÜZELLİK MERKEZİ DİYE BİR YER VAR BEN YANDIM SİZ YANMAYIN , KAMPANYALI FİYAT YAPIYORLAR Kİ BEN ÖYLE YAPTIRMADIM BENİ GAYET GÜZEL KAZIKLADILAR ! KAPASİTELERİ DOLUYOR VE ÇOK FAZLA ÇALIŞTIRDIKLARI İÇİN LAZER ALETİ KAFASININ SÜREKLİ DEĞİŞMESİ GEREKİYOR YOKSA HİÇ BİR ANLAMI OLMUYOR , BOŞ YERE 5 SEANS GİTTİM SONUÇ '0'DİYEBİLİRİM ..Lazer gününüzü unuttuysanız yandınız aramıyorlar hatırlatmak için , işletme sahibi ve çalışanlar tecrübesiz . dr. kontrolünde bir kliniğe gitmediğim için çok pişmanım :(

selda karaca

KADERCİM ben ve şirketteki iş arkadaşlarım novar polikliniğe gittim ve tüylerim bitti için rahat olsun ama orada DAMLA DEMİR le görüstü ondan memnun kalırsın işlemleri yapmıyo ama yetkili o

kader

merhaba bende lazer yaptırmayı dusunuyorum . ızmır alsancak dakı novara adındakı bı merkezle gorustum gıden bırısı varmı nasıl bır yer bılgı verırmısınız ?

berrak

arkadaşlar şikayetler arasında da reklem yapanlar var istanbulda olupta memnun olanlar varsa lütfen,şu ana kadarki anladıklarımdan kimse memnun değil ve güzellik merkezlerinde değilde tıp merkeziyada hastanelerde yapılması gerekli hastanelerde bu arada seanslı olduğu için fiyatlar çok yüksek.

elif

dilara hanım parayı geri alma konusunda bizide bilgilendirirsen çok iyi olur ne yapabilirim acaba giden parama acıyorum sadece.

habibe

iskenderun tolia güzellik merkezi cok kalitesiz bir merkez fayda görmedigimi belirttim ve bana altı seans daha gecsin dediler olur gelişme dediler ama 12 seans oldu olmadı birşey şimdide hormon testi yaptırdılar ve hormonlarım bozuk oldugunu ondan fayda görmedigimi söylediler ve para iadesi yapamayacaklarını bunun benim sucum oldugunu söylediler bende bu testi ilk başta istemeleri gerektigini söyledigimde böyle birşey isteyemeyeceklerini çünkü işin uzadıgını yani müşteri ugraşacagı için gelmeyecegini söylediler ve bircok sorunlar daha yaşadı anlatmakla bitmez şuanda da para mı iade etmiyorlar ne yapabilirim hiç bilmiyorum yardımcı olacak birileri varmı

ayşe

Hülya, Senaryo, Elif Yağmur ve Ezgi hanım; Sİvas Anatolia güzellik merkezi hakkında tecrübelerinize dayanarak bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Seyda

Arkadaşlar Anatolia'da Ipl uygulanıyor. Bu kalıcı bir lazer değil, sadece geçici bir epilasyondur ve sadece tüylerin çıkışını geciktirir. 6 ay beklediğiniz takdirde tüylerin tekrar çıktığını göreceksiniz. IPL yaptırmayın paranız boşa gitmesin.

Beliz

Arkadaşlar izmir çankaya tıp merkezine gittim ve bu yazılanlardan sonra çok tedirginim oraya giden varsa tecrübelerini dile getirebilirmi

zynep

arkadaşlar bornova tıp merkezinde lazer epilasyon yaptırıp memnun olan var mı ?? acil cevap lazım da.

kinem yürekli

slm arkadaşlar bende diyarbakır sayora güzellik merkezine gittim 10 seansta bitiş dediler 8 seans girmeme rağmen tüyler daha kalın oldu bende tüketici haklarına başvuru yapıp paramı geri almak istiyorum acaba verirlermi sözleşmede imzaladılar

yasemin can

Ben İzmirde Estrella Estetik diye bir yere gidiyorum lazer epilasyona şuan üçüncü seansdayım ve neredeyse yarısından kurtuldum .Çalışanlarda gayet iyi güler yüzlü,çok şekerde bir sahibi var tavsiye ederim kızlar.

elif

hasibe ilkay arkadaşım sen tam olarak şikayet etmek için ne yaptın benide bilgilendirirsen sevinirim şimdiden teşekkürler...

deniz deniz

ANKARAAA. ARKADAŞLAR LÜRFEN OKUYON. ankarada lazer yaptırıcam ya ütülemem diyod ya da alex. ancak bir yere guvenemiyorum. bi de tüy problemım var. komple tum vücüt yapmıyolar mı gobek ense gogus falan bunlar ıcın ayrı ucret ıstıyolr. LUTFEN bana GUVENİLİR bir yer onerin.......

şükran soydan

Ben kayseride Özel Dermiss polikliniğinde yaptırdım. Dr. Deniz AYKOL yaptı ve inanılmaz memnun kaldım. Toplamda 2 seans yaptırdım. Fiyatı verilen hizmet ve yer anlamında bulunmaz kayseride bence.Daha önce koltuk altım için acıbademe gittim ama Deniz hanım gerçekten bu işin ehli müthiş bir dematolog. Birde bir şey öğrendim çok araştırmıştım. Bu işte başınızdaki uzman dışında yetişmiş personel ve makine parkurununda son derece önemli olduğu.Bence bir gidin kendi gözünüzle görüp kıyaslayın hanımlar. Zaten direk aradaki farkı anlayabilirsiniz diğer mekanlarla.

kubra

Bende MAI ISIKa gittim.gitmez olaydim bu kadar ukala isini bulmeyen bir yer olamaz bide polikilinik adi altinda geciyo.haram olsun oraya verdigim para.tum vucut 1200 tl ye yazilmistim ancak kesinlikte tavsiye etmem randevular cok sıkınti.her seansta farkli kisi girdi seansima kimsenin kimseden haberi yok l.tek cazibesi uygun fiyati oda bi ise yaramiyor.tekrar ayni oldu tuylerim ne azalma var ne bitme.sadece tuyler biraz zayif cikti.yani cok bilincsizler kesinlikle tavsiye etmem.MAI SIKTAN UZAK DURUN.ADAM KANDIRMACA

Hasibe İlkay Dumral

Selamlar, 1 Temmuz'da yaşadığım kötü tecrübeyi paylaşmıştım. Bacaklarımdaki yanıklar, ve paramı alamamam nedeniyle başlattığım yasal işlemler sonuç verdi. Peşin ödediğim hizmet bedeli bu cuma iade edilecek :) Son olarak tekrar söylüyorum işleminizi kesinlikle sağlık merkezinde yaptırın. Eğer araştırırsanız güzellik merkezlerinin yapamayacağına dair danıştay kararına ulaşırsınız. Ayrıca bir şekilde kandırılmış iseniz elinizdeki bilgi ve belgelerle tüketici mahkemesine müracat edin.BİMER'e ve bağlı olunan belediye bilgi edinme birimine şikayet edin.En kısa sürede sonuç alacaksınız ve başkalarının canının yanmasını önleyeceksiniz.Sevgiyle kalın.

  Elif

  Merhaba, benim de bacaklarımda alex sonucu yanıklar oluştu. Yanık olan yerlerden şuanda bembeyaz deri çıktı, ton farklılıkları var. Yaptırdığım yer klinik ama işlem yapılmadan önce doktor görmedi, işlemi orada çalışan biri yaptı estetisyen olarak geçiyordur büyük ihtimalle. Maddi ve manevi tazminat davası mı açmıştınız önce nereye şikayet etmek gerekiyor? Bu izler geçecek mi kalırsa ne yaparım bilmiyorum. Sadece ücret iadesi mi yaptılar? Sizde izler nasıldı? Davayı kaybedip bi de karşı tarafın avukat masrafları ödemek de var işin ucunda oyüzden kararsızım..

   Editör

   Merhaba Elif hanım ilk olarak sizlere söylemek istediğim önemli etkenlerden biri lazer epilasyon sonrası beyaz cilt lekeleri oluşması mümkündür bu konu bu konuda en önemli etken biraz beklemeniz ve bir süre sonra güneşlenerek ya da bronzlaşarak kurtulabilirsiniz,

    Elif

    editör merhaba, Öncelikle mesajınız için çok teşekkür ederim. 4 ay önce alexandrite sonucu bacaklarım yanmıştı, yukarda da belirttiğim gibi ilk kızarıktılar sonra zamanla kabuklandılar, kabuklar döküldükten sonra da bembeyaz deri olarak geldi. Birçok büyük beyaz yuvarlak lekeler benekler var, bacaklarım mahvoldu. Renk ton eşitsizlikleri var şuan. Bu durum kalıcı mıdır? Renk eşitlenir mi ne kullanabilirim ne yapmam lazım? Bir de alexandrite lazeri hekim harici kişiler kullanabiliyor mu? Benim gittiğim yer bir doktor kliniğiydi ama yapan doktor değildi. İşlem öncesinde de beni görmedi. Oradaki çalışan yaptı ünvanı esetisyen olabilir bilemiyorum. Dereceye de kendi karar verdi. Yürürlükte yasal olarak alex lazer cihazlarını doktor harici kişilerin kullanımına izin var mıdır? Dava etmeyi düsünüyorum, yüksek doz sonucu yaktılar bacaklarımı resmen :( boyle bir davada kazanma olasılığım nedir bi de kaybedip karsı tarafın avukat masraflarını da ödemek var, bir yandan da paket olarak almıştım daha ilk seansta yaktılar.. nasıl bir yol izlemem lazım, bilgi verebilirseniz cok sevinirim

    Editör

    sıcakta havalar da bu yanık konuları sık sık karışımıza çıkmaktadır. öncelik olarak estetisyen kişiler Alex cihazını kullanabilir bunda her hangi bir sorun bulunmamaktadır. diğer etken ise dilerseniz, firma ile direk görüşütsrniz ücret iadenizi yaparlar yapmazlarsa şayet tüketici hakem heyetine başvurma durumunda tüm ödediğiniz miktarı geri alabilirsiniz. bacaklarda ki ten farklılıklarını da btonzlaştırıcı krem yardımıyla kurtulabilirsiniz. iyi tatiller

büşra

ayrıca bi tecrübemi daha paylaşmak istiyorum tabii karar sizin ve etkiler belirtiler kişiden kişiye değişebiliyor ama benmkisi sadece tecrübemi paylaşma :) ilk seansımı şu ütümeleme tekniği dedikleri güye hemen soğutan acısız ağrısız lazerden yaptrdım ve çok canım yandı ama alexsandrite de daha az canım yandı. o ütüleme dedikleri resmen kızgın ütüyü yapıştırır gibiydi ve bir bölgeye bi kaçkez yapması gerekiyordu ama alexandritede tek atış bitiyo sonra diğer yer falan daha dayanılabilir bir acısı vardı.. ama tabii benm arkadaşımda her ikisinde de hiçç acı ağrı olmadı...

esraçngl

Öncelikle böyle bir sayfa açtığınız için çok teşekkür ederim... İlk lazere başladığımda tüm vücut için gitmeyi düşünüyordum ama Allah'dan tüm vücut olayına girmemişim. Yaklaşık 3 yıldır gidiyorum 17.seansı geçtim en son hatırladığımda kontroller hariç... Sadece yüz bölgemi yaptırıyorum.Ama kesinlikle bir faydası yok hatta daha beter bir durum oluşturdu çıkmyan tğyle çıkmaya başladı. Alexandra nd kullanılıyor.Napcağımı bilemeiyorum lütfen bana yardımcı olun.Lazer uygulamasını yapan dr görüştüğümde nedir benim bu halim sonuc ne olacak diye sorduğumda aldığım cevap canımı sıktı.40 seansta da bitebilir 80 seansta da böyle bir cevap olabilir mi?Tamamen insan sömürmek...

Sevda

Ben acıbademdeki melis güzellik salonuna gidiyorum çok memnunun tavsiye ediyorum arkadaşlar

esra

bugün malatyada olan şubeye gittim bana verilen bilgi şu oldu iki hafta önce sahibinin bıçaklanarak öldürüldüğü bildirildi. bu merkezzin açılıp açılmayacağını öğrenmek istiyorum yoksa en kısa zamanda polise bildiricem

aylin avşar

yıllardır gidiyorum epilasyona kıllarımda biraz azalma oldu enson 5 seans kadoğlu hastanesine gittim ve kıllarımda muazzam bir artış oldu hastanelerede güvenmiyorum artık herkes ticari amaç uğruna insanları kandırır olmuş

beste

KESİNLİKLE HİÇBİR YERE GİTMEYİN LAZERE!!!3 YILDIR KANDIRILIYORUM,KESİNLİKLE GİTMEYİN...

hasibe hanım a geçmiş olsun

hasibe hanım a geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. takip edicez İnşAALLAH.

Hasibe İlkay Dumral

Slm.Ben boşluk anıma gelip İzmir Bornova'da Botin Güzellik Merkezinin tüm vücut 990 TL aldatmacasına kandım.Randevu amaçlı gittiğimde tüm vücuda kolların ve ufak çaplı bıyık ve göbeğin dahil olmadığını öğrendim.İsteklerimi sunduğumda 2750 TL hesap çıkardı.6 seans için Peşin paraya 1500TL ye anlaştık.Hatta yazın lazerin sakıncalı olduğunu hatırlatmama rağmen denizse bile girebilirsin dediler.Ben buna kandım.Parayı ödeyip ilk seans tamamlandığında güneşten korunmam gerektiğini söylediler.Ne yaman çelişki değil mi?İlk seans sonunda 4 adet küçük yanık oluştu.Haliyle tepki gösterdim.2 günde geçer, 15 gün sonra 2.seansa geldiğinde farklı teknik deneriz diyerek ısrarla 2.seansa çağırdılar.2 günde geçer dedikleri 4 ufak yanık geçmeden 2.seans başladı.Sonuç mu şu an bütün bacaklarım yanık içinde.Belki kalıcı değil geçecek ama neden baştan açık konuşmadılar anlamadım.Üstelik acayip can yakıcı bir yöntem.Ağrı eşiğim düşükmüş.Bence hikaye.O kadar düşük olsa yıllarca sire gitmezdim.Neyse paramın geri kalanını istedim vermediler.Ben de yanıklarımı doktor raporuyla belgelendirdim.Yarın önce Tüketici Hakem Heyetine ardından Tüketici Mahkemesine ve İl sağlık müdürlüğüne gideceğim.Hımm bu arada BİMER e internet üzerinden şikayette bulundum.BİMERden ilgilenilmezse şayet belediye zabıta ve işyeri ruhsat servislerine de gideceğim.Sonuçları sizlerle paylaşırım.Bu arada son birkaç günde yaptığım araştırmalarda lazer epilasyonun kesinlikle sağlık polikinliği ve tıp merkezlerinde bizzat uzmanlarca yapılması gerektiğine dair resmi gazete danıştay kararları ve genelgelere ulaştım. Bilginiz olsun.Sessiz kalmayın

mavi

natolia güzellik merkezini sakın denemeyinn.Sözleşmeyi de imzalamyın.Sonrasında iptal bile etmiyolar.Ben hiç memnun değilim.

ixirlife

son teknolojiyle geliştirilmiş, lazer merkezimizde demene atışlarımızla uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. ixirlife güzellik salonu gaziantep

ixirlife

Bütün bir günün yorgunluğundan, iş stresinden, trafikden , koşuşturmaktan kurtulmanın zamanıdır. Bunun için hedefiniz MASAJ.Evinizde iş yerinizde ofisinizde nerde olursanız olun bulundugunuz mekanı masaj odasına çeviriyorum Masajın profesyonel ellerdeki mükemmel etkisiyle tanışın... NOT: Terapistimiz erkektir lütfen bayan terapist isteyenler aramasın

esma

İzmir'de Mavişehir'deki Suneris Güzellik MErkezine bundan tam üç yıl önce komple vücut için peşin 3000 TL ye yakın peşin para ödeyerek gittim.Başta çok nazik ve ikna edici olan konuşmalar zamanla yerini bana randevu vermek istemeyen telefon görüşmelerine dönüştü. Tam üç yıl boyunca direnerek gittim ve o kadar acı ve vakit kaybına rağmen şu anda kollarımdaki hatta parmaklarımdaki kıllar bile daha siyah ve kalın çıkmaya başladı. Ayrıca IPL lazere başladıktan sonra kılcak damarlarım belirginleşmeye ve çaylamaya başladı. Dermatolog bir hekim bu makinelerin yan etkileri olduğunu ve ondan kaynaklandığını söyledi. Ayrıca ağrılar da var. Bu konular hakkında hiç uyarılmadım sadece beni ikna edip hemen başladılar.Bence sakın ama sakın IPL ile garanti vererek size kılın biteceğine taahhüt eden yerlere gitmeyin. Zamanınıza ve vücuda yazıkoluyor. Şu an arasam da umurlarında değil, bunları nasıl şikayet edebiliriz, ben peşini bırakmayacağım sonuna kadar gideceğim, siz de kötü sonuç ve mualemele gördüğünüz yerleri şikayet ederseniz en azından sizden sonrakiler zarar görmez.

berivann

mersin mesis güzellik merkezine gidiyorum 14 seans oldu hiç memnun degilim. en iyisi ağdadır çok gideceğiniz yeri sonra verdiğiniz parayla kalırısınız.

glsn

ADANA da MADE GÜZELLİK SALONUNDA lazer epilasyon uygulamasına başladım.9.seansım olmasına rağmen hiçbir geri dönüş alamadım.Bununla birlikte ne şikayette bulunsam verecek her türlü cevapları hazırdı.Tek sorun işlerini düzgün yapmamaları.Bitme garantili başladım ve daha başında 1500 tl yi ödedim.Başladığımdan beri 3 kez eleman değiştiren ve en sonunda da şikayetlerle gönderdiğini söylediği elemanını yeniden işe alan merkez beni hayal kırıklığına uğrattı.Güzellik salonundan ziyade bir ticarethane benim gözümde.Hijyen konusuna gelince eldiven bile takılmayan,her geldiğimde makinenin değiştiğini söyleyen ancak her defasındada aynı makineyle işlem yapılan bir yer.9ay boyunca sadece vücuduma aldığım radyasyon var şimdi elimde.Bugune kadar olanlarla ilgili belki düzelir diye şikayette bulunmama rağmen artık sabrımın sonuna geldim ve konuşmaya gittim.Ancak hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ve her şikayetimin cevabı hazırdı.Kalan 4 seansıma da devam etmemeye karar verdim en azından zararımızın bu boyutunun karşılanmasını talep ettik ancak bunada aldığımız cevap olumsuz oldu.PARA KAZANMAK BU KADAR KOLAY VE UCUZ OLMAMALI.Kuzenim ve bir arkadaşımız daha gitti merkeze onlarda aynı sonuçla karşılaştı.Şimdi söyleyeceğim ADANA DA OLAN VE MERKEZE GİTMEYİ DÜŞÜNEN YA DA GİDENLER İSTERSENİZ BİRKEZ DAHA DÜŞÜNÜN..

Dogan

Arkadaşlar lütfen bilmediğiniz çok konular var lazer yani epilasyon sonuç verir ama 3-4 seansla olacak bişey değil Alex'e cihazı sadece inceltilir bitirmez aypiyer-ve diyot lazer ise %80 %95sonuç verir lazere girecek erkadaşlar 18 seanstan ancak sonuç görürsünüz 4-5seansta sizleri ancak 4-5ay idare eder tekrar cıkar tüm vücut 1.5saat işlem yapmaları lazım yoksa dökülmeler olmaz bende bu işi yapıyorum hatta 12bin üyem var sonuç almadanda göndermiyoruz saygılar

JÜLİDE

bizde 5arkadaş Samsunlfe adlı güzellik merkezine lasere gittik.Kampanya yapmışlardı.Paraları peşin ödedik.4 5 seans sonrası merkezin kapandığını öğrendik.PARAMIZ GİTTİ.Seanslar kaldı şuan mağdur durumdayızSAKIN PEŞİN ÖDEME YAPMAYIN...

oco

merhaba, Ben sefaköy s.k. kuaför ve güzellik salonunda 10 ay önce yüz bölgem için lazere başladım.3. seanstan sonra başladığım kişi ayrıldı başka biriyle devam ettim.9. seansa kadar devam ettik.pek bir gelişmede olmadı IPL diye bir cihaz kullanıyorlardı.Daha sonra 10. seansa gittiğimde epilasyon kısmının el değiştirdiğini söylediler.ilk görüntü gerçekten uzman insanların başladığı gibi olsada!! kalan 3 seansımın iptal olduğunu peşin ödemiş olmama rağmen yeniden 8 seanslık paket almam gerektiğini söyledi ve deneme seansı yaptık.tamam gerçekten ilgilendi ama cene bölgemi ve boynumu yaktı ve normalden daha fazla canım yandı. çenem su topladı ve yara oldu.kullandığı yüz temizleme aleti yüzünden 2. günde daha sert tüyler çıkmaya başladı ki geçmişte 9 seansın buna engel olması gerekirken.Tercih sizin !!!

dilek

ümraniyede sayloram diye bi yere gittim bilgi almak için ve bitiş garantisi verdiler. acısız sistem dediler. sözleşme imzaladım ve oraya giden iki arkadaşımdan çok acılı bi işlem oldugunu ögrendim. yine de bana verilen ilk seans günü ve saatinde gittim. verilen randevu günü kapalıymış. tatil günlerine bana randevu verdiler yani. sözleşme imzalanana kadar birsürü yalan saydılar. randevudan bir gün önce ararız randevu günü ararız şöyle böyle ilgileniriz lafları yalan çıktı. yanlış randevu verildigini bile anlamadılar ve beni aylar sonra aradılar. sözleşmeniz var gelmek zorundasınız diye. kesinlikle gitmeyecegimi söyledim. saçma sapan saatlerde sürekli aramaya başladılar. en son avukata veriyoruz diye mesaj atmışlar. ben hiçbir seansa girmedim ve hiçbir ödeme yapmadım. sözlesmeyle birşey yapabilirler mi? yada ne yapmalıyım? boş yere para ödemek istemiyorum. sözleşmeyle korkutuyolar mı sadece yoksa bi yaptırımları olabilir mi??

saadet

Arkadaşlar TEKİRDAĞ ÖZEL YAŞAM HASTANESİNDE lazer epilasyona gidip iyi yada kötü sonuç alan varmı acaba? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Bu konuya çok önem veriyorum.

şükran

Mrb arkadaslar ben sisli guzellik salonuna gidiyorum ve nerdeyse 2 senedr gidiyorum azalma oldu ama gene gidiyorum nedenini soyledim tuylerin cok ince dediler bazilarida hormon bozuklugu diyolar kafam karsti gitmeye devam ediyrm soonucta para verdim

senaryo

Elif Yağmur Hanım Anatolia hakkında görüşmek istiyorum eğer yardımcı olursanız 05432033335

elif yağmur

bende lazer tedavi göruyorum ve cok memnunum. sivas anatolia güzellik merkezi. gözle görülür derecede azalma oldu gercekten. daha öncesinde baska bi yerde başlamıstım fakat yanmalar oldu. anatolia da böyle bi sorun yaşamıyorum. düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim.

estezen

güzel yorumlarından dolayı yağmur hn ve arkadaşlarına teşekkür ederiz Ümraniye Dudulluda kuruluşu 1993 olan birçok kişiye sağlıkta hizmet vermiş güvenini kazanmış hastanemizin dermatoloji medikal estetik bölümüne bekleriz. lazer epilasyon için uygun fiyat üstün hizmet ve iyi sonuçlar bekliyorsanız ilk ilkemiz hasta memnuniyeti ve uygun fiyattır.ayrıntılı bilgiyi hastanemizin sayfasından Özel Hekimler Cerrahi Tıp Merkezi veya estezen.com adresinde bulabilirsiniz.

Murat

Merhaba Arkadaşlar, Gerçekten Etkili ve Sorunsuz Lazer Epilasyon yaptırmak isteyenler için yazıyorum; Yerimiz Çekmeköy dedir. Aynı zamanda H.Paşa Gata Hastanesi içinde Bayan Kuaförüyüm. Dünya da 2 adet Gerçek Sonuç veren Epilasyon Cihazı bulunmaktadır. 1.si Amerikan Patantli İsrail Malı Soprana Diod Lazer, 2.si Alman malı Mediostar Next Diod Lazer dir. Diğerlerinin hepsi yalandır. Öncelikle bu 2 markadan biri ile Lazer Epilasyon yaptırmanızı tavsiye ederim. Ortalama 4 ile 9 seans ta %98 bitme garantilidir. Beyaz Kıl hariç tüm kıllardan kurtulursunuz. Yaz - Kış mevsim ayırmadan yaptırabilirsiniz. Son derece güvenli ve acısızdır. Cilt ve kıl tipi ayırmaz ( Beyaz Kıl hariç ). İstanbul dan isteyen arkadaşlar arayabilirler...

esra

evet bizde kardeşimle hekimler tıp merkezine gidiyoruz yağmur hn bizde çok memnunuz çok arkadaşımız burda yazılanlar gibi kandırıldılar ayrıca hastane olmasına rağmen fiyatlarıda çok uygun

yağmur

Arkadaşlar güzellik salonlarına gitmeyin artık bence bu tür işler hastanelere bırakıldı çünki yapanlarda resmi değil biz işyerinden birkaç arkadaş ümraniye dudulluda özel hekimler tıp merkezine gidiyoruz hepimiz hem cihazlarından hem çalışanlarından çok memnunuz herkese öneririm en azından hastane bünyesinde ve kandırmaca imza atma gibi şeyler yok

guler

Merhaba, diot lazeri tercih etmenizi öneririm. Yaptırıyorum, 3. seansıma gideceğim. Oldukça memnunum. alexandrıte bana göre işkence aleti. Hem çok para verdim, hem de çok acı çektim. bilginize

burak

slm arkadaslar bende yaptirmak istiyorum epilasyon ama yazdiklarinizi okuyunca birden fikrim degisti hicmi memnun kalan yokya izmirde bildiginiz iyi biyer varsa beni arayip bilgilendirin ya..o5348117866

Senaryo

Mrb Ezgi hanim Bu anatolia dan baska bu işi yapan bi yer yok sanirim sivasta.Bende başlamayı dusunuyorum ama guzellik salonu olmasindan ötürü tedirginim cihaz ne marka kullandiklari sivas merkezde misiniz daha detayli konusma olanagimiz olur mu sizle yardimci olursaniz çok sevinirim simdiden çok tesekkur ederim.

lazer epilasyon

uzmanlar tarafından yapıltığı takdirde hiç bir sorun içermiyor...

merve yörük

slmm samsun da isenizz ve lazer epilasyon düşünüyorsanız..tek önerebilecegim yer kehribar güzellik ve bakım salonudur..ben atakum şubesinde işlemlerime giriyorummm..çok da memnunummm şuan 4. seans olmasınaa ramen hiç bi yerimde neredeyse kıl çıkmıyoo..daha evel sanoraya gitmiştimmm hem paramm yandı hemde sonuç alamadımm..ayrıcada hiç hijyen deil.. burdan bildrmek istedimm çevrem de çok var bu şekilde magdur kalan..

Gurbet

Ben almanyada güzelik merkezine gittim. Yüz bölgeyi laser yaptirdim. 5 ve 10 seansda biter demislerdi. Iki sene gittim ve hic bir sey yaramadi. Üstünede tühler siyah ve sertlesti. BU GERCEK VE HERKESE BENDEN UYARI!!! bundar kasikci!Parami geri alamadim ve o böyle insanlar yüzünden yüzüm mahfoldu

yağmur

7 gün dolmadan sözleşme iptal edilebilirse benimkini neden etmiyolar aradım geçerli bi sebebiniz olması lazım bu ne demek ya başlamadımki hiç sadece görüşmeye gittim sözleşme değil üyelik diyip imzalattı şimdide iptal etmiyo nereye şikayet etmem gerek? isatnbul ümraniyede bu yer. belediyeye etsem olurmu 7 gün dolcak oraya şikayet edene kadar

aylin

arkadaşlar izmir de poliklinik olarak geçen bilinçli çalışan bir merkez ve fiyatlar konusunda detay yazarsanız memnun olurum.gidenler kaç seansa ne ödedi yazabiliirse...

kirlikebelek

Ben 7 seans arti 2 kontrol seansi tüm seans icin 1800 tl 10 taksitle ôdeme yaptim. 1 seans ve 1 kontrol seansi yaptirdim 2. Seansim 1 nisan da tûylerim cok az, bitti mi acaba, diger seanslarim bosa mi gitti acaba, bu arada ankara cankaya" da lonicera poliklinigine gidiyorum.

ezgi

senaryo 19 Mart 2013 saat 10:39Ezgi hanim bu anatolia hakkinda bilgi verebilir misiniz?Merhaba Senaryo, şimdilik iyi gidiyor, tüylerim gerçekten farkedilecek şekilde azaldı ama sonra tekrar çıkarmı bilmiyorum fiyatıda uygundu tüm vücut 1.600 tl ödedim 10 seans yazıyor sözleşmede ama bitene kadar devam edecek diyorlar. başka giden varsa olumlu ya da olumsuz yorum yazarsa çok iyi olur

duygu

arkadaşlar ben 3 seans lazer yaptırdım estrella estetik isimli biryerde.şuan gayet süper gidiyor.sonuçlar inanılmaz güzel sanırım bir daha çıkmaz kıllarım yoksa çok üzülürüm ama şimdilik çok memnunum :)

sema

bu işi adana da yaptırıp da memnun olan yokmu

senaryo

Ezgi hanim bu anatolia hakkinda bilgi verebilir misiniz?

ÖMER ÇETİN

merhaba. ben sırt bölgem için izmir karşıyakada mavigün güzellik merkezine gidiyorum 3 seansta yarı yarıya indi ÇOK MEMNUNUM nişanlımda geçen ay başladı ilk seansına rağmen çok memnun..düşünenlere tavsiye ederim

yaren

merhaba.. size tek tavsiyem nereye giderseniz gidin Bornova PNT'ye gitmeyin arkadaşlar. o kadar kötü hizmet var ki parayı alırken ilgili görünen yüzler bitişe yakın kovmaktan beter ediyor.. bilen bilmeyenlere iletsin sadece döner sermayeyi düşünen bi işletme o kadar...

mevsim

merhaba arist estetik merkezi hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? istanbul bağdat caddesinde teşekkürler

aslı

ayrıca ilk 3-4 seansta dökülmeleri görünce seviniyorsun bitiyor sanıyorsun ama sonra yine çıkıyor. 3 YILDIR gidiyorum ben

ezgi

arkadaşlar yorumların hemen hemen hepsini okudum memnun olan kişi sayısı çok az bende şuan lazer tedavisi görüyorum sivas ANATOLİA güzellik salonunda 5 seans gittim ve nerdeyse bitti %75 azaldı diye bilirim yalnız tek korkum 3-5 yıl sonra tekrar çıkarmı acaba?.giden arkadaşlar varsa cevap verirse çok sevinirim

melek

çağla nerene yaptırıyosun bilmiyorum ama ben cosmaparkta lazer yaptırıyorum çok ta memnunum 2 seansa gittim sadece mükemmel sonuç aldım üst bacakta biraz daha geç etki gösteriyor ama alt bacak koltukaltı mükemmel

aynur

yüzümdeki tüylerden psikolojim bozulmuştu 3 seansda tüm vücuda çevirdim çok memnunum fiyatlarıda uygun 2 arkadaşım daha başladı 2 seansları ama çok memnun onlarda heryere güvenilmiyo artık

aynur

ben 6 seans hastanede yaptırdm aksine çoğaldı şimdi çekmeköy sayanlorama gidiyorm 4 seansıma girdim ciddi anlamda döküldü hizmet harika tavsiye ederim arkdşlr

hale

Arkadaslar lazer merkezini cok ıyı secın arastırın ben serena poliklinigine gittim alsancakta 2 yıl oldu kol altım bıtmedı, kurum dr 2 senedir ortada yok hemsıre bı tane geriye kalan personeller satıs pazarlama ellerinde telefonticarethane gibi is basındalar, magduruiyetimi kimseye anlatamıyorum kurum sahbı muhatap olmuyor ben kıme anlatıp cozum bulacagım bilemiyorum..saygısız ve ılgısızsınız yazık gunah 2 yıl yuksek ucrette geldim

beyfendi

izmirde erkekler için düzgün lazer epilasyon yapan bir yer varmı arkadaşlar ense bölgesi için

Merveoz

Estetik Med Güzellik merkezine 22/02/2013 tarihinde devam etmekte olan epilasyon seanslarım için gittim.Daha önce uygulama yapmış olduğumuz ten rengimle isleme başladık. Uygulama yapan bayanın tedirginliği dikkatimi çekmişti ancak bu ten rengi koyu olmadığı için risk taşımamaktaydı. Uygulama sonrası yanma ve kızarıklık vücudumun her yerinde lekeler meydana geldi.Yürüyemeyecek kadar acı hissettim. Şu an 3.günüm vücudumdaki lekeler azalmak yerine Arttı . Dermotolojı dalında 2ayrı prof. Muayne oldum (capa tıp fakultesı) ve uygulama hatası olduğunu beyan ederek agır bır tedavı uygulamasından sonra yaralar gecmemesı durumunda Adli tıp Raporu verılebılcegı soylenıldı . Maddı ve manevı olarak Günlük hayatıma devam edemeyeceğim kadar yara aldım. Bu fırmayı tercıh ederken herkesın bırkez daha dusunmesını ısterım.

Şafii

Ben Ankara Keçiören'de bulunan DERMATEN güzellik merkezine gittim.ancak hem hijyen açısında hemde müşteri memnuniyeti açısından kesinlikle hoşnut kalmadım.burayı tercih edecek olanların kesinlikle tercih etmemesini tavsiye ediyorum.

fulya

Bornova daki avm içinde yer alan Prety iz epilasyon merkezi kollarımı yukarıdan aşağıya resmen yaktı ve ilk günlerde şikayet korkusu ile yaptıkları telefon görüşmeleri kısa sürdü ve kendi hipopigmentasyona uğramış gizlemek zorunda kaldığım kollarımla başbaşa bıraktılar. Gerçekten novara alsancaktaki kaba lakayt bir yerdi ancak şifa hastanesi kurucusu olduğunu söyleyen doktorun kurduğu bu sonderece elit yerde ilk seansta kollarım yandı. Bu yere kesinlikle gitmeyin, bende bşraz daha bekleyip elimde olan fotoğraflarla suç duyurusunda bulunacağım

cgla

arkadaslar meraba ben besıktas cosmoparkla gorustum bu ay baslıycam dıode lazer kullnyorlar blgısı olan varsa yardmcı olablrmsnz

Rabia

Merhabalar. Sanayi mahallesinde SAYANNEMİS diye bir yere başladım 3.seansta vücudumu resmen yaktılar. Ipl cihazla yaptırıyodum. Doktora gittim ve rapor ettirdim. Güzellik salonuna tekrar gittim ve devam etmiyeceğimi, paramı da iade etmeleri gerektiğini söyledim. Açıklamalarına göre benden önce seansı olan kişinin kılları uzunmuş ve makineye kaçmış. Cihazları temizlenmiş söylediklerine göre ama o kıllar gözlerinden kaçmış. Beni ikna etmek için; size başka bölge veya cilt bakımı hediye edelim dediler. Bana bunun ne kadar saçma geldini anlattım onlara. Ve sürekli ilgili şahısla tartıştım. Daha sonra paramı iade etmeyi kabul ettiler. Ve 1.200tl ödediğim ve sadece 2 seans gittiğim yer. Bana 150tl geri ödeyeceklerini hatta benim onlara borçlu çıktığımı söylediler. Çıldırdım. Vücudumdaki zarar gören bölgeleri fotoğrafladım. Ve kesinlikle onlara dava açmayı planlıyorum. Ama öncesinde sağlık müdürlüğüne şikayet edicem. Lanet olsun o yere yani. Ve sakın oraya gitmeyin arkadaşlar. Cildiniz,sağlığınız sonuçta...

pınar

Merhaba bu zamana kadar arastırmalarımdan ve okudugum yorumlardan sonra anlıyorum kı vucudun her bölgesı ayrı bır cihazla uygulama yapılmalı yuz bolgesı ve kıl rengı acık ınce olan kişiler kesinlikle alex kullanmamalı.Tecrübeyle sabit kızkardeşim erkek gibi sakallandı.oda nd yag cihazla sorununu çözdü.Fakat genıtal bölge ve koltukaltı koyu kalın kıllara sahıp tenınızde acıksa bu makıne mucize gibi tek seansta genıtal ve koltukaltı bölgemde yüzde 90 azalma yaptı 2 aydır boyle sıyah nokta gorunumunde yuzeye cıkmamıs 5 10 tane kadar kıl mevcut.Ince tuyler ve acık koyu tenlıler ıcın ıpl ama en yenı sıstem faydalı sonuc vercektır.ben alexdr Ümranıye estepointe gittim çok tavsiye ederim.ama her tuye her makıneyı surmeyın ters tepebiliyor birde makinen yeni olması çok önemli.Ümitsizlige kapılmayın küçük bölgelerinizide tek seans deneyin.zaten az cok belli olacaktır sonuc.birde 3 haftayı buluyor tuyun dokulmesı acele etmeyin.

fatoş

mersinnnnn ..Arkadaşlar ben uzun zamandır bu işin içindeyim burdaki şikayetlerin biçoğuna itibar etmeyin biçoğu birbirine rakipfirmalar örneğin songül diye bi bayanın yorumunu okudum bi kere nemesis açılalı 9 ay oldu daha nasıl 17 seans gitmiş oluyo buda ayrı bi konu mersinde hiç bi güzellik merkezi Gerçek adı NEMİS kadar kaliteli ve uygun çalışmıyo araştırmanızı iyi yapın ona bakarsanız duygu tıp merkezinde mahkemelik olanlar var size söyleyeceğim giden müşterileri dikkate alın yeterli neresi olursa olsun ..

ışık kazındır

selamlar 19 yılldır estetisyenim yüz bölfesi asla alexandrıte ile bitmez nd yag lazer tek çözümdür...bende tüm makinalar var ancak sadece nd yag yüz de etlili olduğu için onu kullanırımm ....

aslı

alsancakta serena poliklinigine gittim 2 sene boyunca 11 seans oldu hala bitmedi ki kıl koklerım yogun degil seyrek.. bu poliklinikteki chaz ve personelın bilgisizligi kıl koklerimi cogalttı tavsiyem cok ıyı arastırın..

EDA SEZER

karşıyaka iskelede mavi gün güzellik diye bir merkeze tesadüf eseri bilgi almak amaçlı girdim anlattıklarıson sistem cihazlarıyla lazer yaptırdım ilk seanstan itibaren yoğun dökülmelerim oldu bazı arkadaşlarım başka yerlere gidip yaptırmıştı tereddütteydim ama güzel sonuç aldığımdan herkese tavsiye ediyorum ..isteyen arkadaşlara tel verebilirim

begüm

merhaba. bakırköy lazerline(alex, diod, nd mevcut) ve bakırköy kızılaydaki(alex candela mevcut) hakkında bilgisi, tecrübesi olan var mı tavsiye eder misinz?

zeynep

arkadaşlar NEMESİZ ANTALYA şubesine giden varmı?

Casper

Özel çankaya tıp merkeZi nasıl 1800 kol bacak koltuk altı genital pahalı değil mi??

tuğba

merhaba herkese,izmirde bornova da bornova epilasyon diye bir yer var,benm gerçekten tüylerim çok yoğundu.ilk seansa 17 gün önce gittim,ama gerçekten bi kaç gündür öyle bir dökülme var mı nerdeyse 3 te birinden fazlası gitti,fiyatlarıda uygun denebilir piyasaya bakarsak.tavsiye ediyorum kesinlikle

nimet

çerkezköyde medisimaya gidiyorum tüm vucut 5. seyans vücudumdaki tüyler çok azalmış 8. seensta biter diyorlar 5.seans oldu tüylerim yeni çıkıyor 6.seastan sonra bakalım ne olacak teyzemin oğlu gitti benden önce aynı yere onun tüyleri daha sık ve kalın tekrar devam etmek zorunda kaldıburdan memnun kalan varsa lütfen yazsın

ayşegül

arkadaşlar hd e light cihazı hakkında bilginiz varmı? çok güveniyoruz bu cihaza dediler ve bitme garantisi olduğunu söylediler...

selin yalvaç

arkadaşlar ben İZMİR DE aradım taradım çok gezdim ilsağlık müdürlüğünü aradım bizim söyleme yetkimiz yok ama biz NOVAR POLİKLİNİKLERİne gidiyoruz dediler gittim konştum TOPLU PARA YOK, SÖZLEŞME YOK randevu aldım başlıycam sizi yine bilgilendiririm

gülay

merhaba, biz kardeşimle birlikte Alsancak NOVAR a gittik. tek kelime ile hayatımın en kötü günü ve tecrübesi oldular. bu kadar saygısızca davranışlara maruz kaldığım ve üzerine bu kadar çok para ödediğim başa hiç bir hizmet almadım. şikayetimi iletecek bile halim kalmamıştı. kontrol seansında ,temizliğe dikkat etmediklerinden, baştan savma bir seans yapıldığından ve çok acı çektiğimden bahsetmek istedim ama ne mümkün arkadaşlar sadece ukalaca konuşuyorlar dinlemeleri mümkün değil. aralarında konuşurken bugün hiç yeni müşteri alamadım hep kontrol vb cümlelerle size müşteri olduğunuzu tek dertlerini alacakları para olduğunu hiç çekinmeden anlatıyorlar. o paranızı alana kadar size dil döken insanlar gidiyor yerlerine isilendiremediğim hanımlar geliyor. bir daha asla gitmeyeceğiz.çok araştırdım bu işim doğrusu eğrisi yok kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yer bulmaya bakın.

Y@S3M!N

Arkadaşlar ben de izmirde güvenilir bir epilasyon merkezine gitmek istiyorum tavsiye ediceğiniz yerler war mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler..

DYG

FÜSUN hanım merhaba bende özel okmeydanı polıklngıne gıtmeyı düşüyodum. acaba suan memnun musunuz. yüz için randevu alcam..umarım görürsünüz.bir de AHMET bey ben makinalarını sorduğumda herturlu makınayı ıgnelıde kullanıyoruz markası var ama onemlı degıl gıbı bısey soyledı dogru mudur? tesekkur ederim şimdiden :)

özügüzel

sadece candela lazer en güveniliri bu

özkan

sayın döne kurtulmuş hanımefendi aris itanbul güzellik merkezi 2007 den beri piyasa olup bu meslekte ilkleri başarmış etik çalışan ve türkiye genelinde 11 tane şubesi ve onbinlerce üyeye sahip sanal ortamda hakkında en az şikayete sahip tek müessesedir yaklaşık 20 bin kayıtlı üyesi vardır ve malesef 2012 de ümraniyede bir firmaya isim hakkını vermiş ve 3 aylık kısa bir sürede firmanın etik çalışmadığını tespik ederek sözleşmesinide tek taraflı olarak fes etmiştir bu talihsiz olaydan sonrada asla isim hakkını başka bir firmaya vermeme kararı almıştır ciddi bir şekilde araştırırsanız gerçeği anlarsınız aris istanbul güzellik merkezi marka tescilli bir kuruluş olup firmaya zarar veren ve şimdilik adıyla gueens olarak faaliyet gösteren firmayla davalık olmuş dava hala devam etmektedir saygılar..

Şenay

Merhaba Arkadaşlar İstanbul Beşiktaş OSMO PARK Güzellik Salonu dedikleri yere beni de üye yaptılar. Sözleşme imzalamak istemediğim halde çalısan kız kendisini acındırırarak yok kotayı doldurmam lazım bir tane kaldı diyerek beni ikna etti. Nitekim hizmeti almak istemediğime karar verdim. Çünkü benim güvenimi sarstılar bi sürü senet sepet imzalatıp gelseydiniz parayı ödiceksiniz gibi konustular. Daha sonra iptal ettirmeye gittiğimde %35 ceza faizini ödeyip kurtuldum. Üstelik ödediğime dair bana herhangi bi dekontta vermediler. Sorun para değil parayı istemiyorum ama bunları nereye şikayet edebilirim kapansın böyle üçkağıtçı yerler...

Ahmet

Mrh. Doktor olarak epilasyon doğrularını yazıyorum. 1-ıpl yararsız . Hatta artirir. Yaptırmayın. 2- en verimli uygulamalar diode lazerlerdir.3-her bölgenin kalıcı bitmesi farklılık gösterir. Güneş gören yerler daha geç biter. Mesela yüz gibi.4- sabit seans verenlere inanmayın. Yanilticidir.5-doktor kontrolünde olmayan yerlerde yaptırmayın .6-unutmayın tedavisi bitenler 6 ve18 ay arasında 2 seans daha yapmak gerekir. 7-bu iş sabır gerektirir. 8-yıllarca bu işi yapıyorum . Neredeyse bütün cihazları kullandım. En etkilisini leda epi olduğunu tecrübe ettim. İlk 3. Seansta fark görmezseniz bırakın.

apocan

akıllı olun size yemin edebilirmki lazer çözüm değil.iğneli belki çözüm ama dayanabiliyorsanız eğer.lazer dedikleri şey 1 sean da 12 seansda aynı öyle bi güzel kandırıyorlarki insanları.ben ,lk 3 ay gittim bana 10 tl ye iğne sattılar bu nedir dedim hiç ya sadece sarı türyler çıkarsa tek tük onları aldıracaz dediler eyvallah dedim sonra lazer lazer lazer hele o acı müthiş en son 12 ay doldu hani ne oldu bitmedi dedim ama böyle bitmezki dedi iğneli yaptırman lazım dedi bende hani iğne sadece sarı tüyler içindi yoook biz böyle bişey demedik dedi neyse iğneliye bi girdim girmez olaydım resmen çin japon türk işkencesi yinede dayandım nasıl olsa bitiyor dedim iğneyi yapan kız demezmi en az 6 seansda iğneliye geleceksin vay sizin halinize hemen patronlarına gittim bağırarak niye beni kandırdınız dedim vay efendim sen bana beni niye kandırdınız diyemezsin sen kimsin vs vs merkezdekilerin hepsi bayan bişeyde yapamıyorum patronlarına burda oturuyorum kocanı çağır dedim oturdum kimse gelmedi seni sağlık bakanlığına tüketici halarına elimdeki fişlerle birlikte şikayet edicem diyip çıktım hemen beni oraya götüren arkadaşı devreye sokmuş gelip benle konuştu ne oldu vs vs diğer hafta gittim özür diledim kabalık için ama bi çare bulun buna dedim baktılar dişli biriyim hemen gülerek espriler yapmaya başladı e sen iğneye gelemiyorsun bizde sana ömür boyu lazer yapalım dediler bende kabul ettim ama her gittiğimde acı çekiyorum ve daha çok kıl çıkmaya başladı hatta olmayan herlerde bile çıkmaya başladı.şimdiki kararım ise gidip paramı geri istemek olacak zoruma gidiyor ensemde yanık izi kaldı o acı bide para mal gibi kullanıldık.bu yorumumu okuyan kesinlikle gitmesin benim gibi bi sürü arkadaşım 12 seandan sonra yarıda bıraktı sonuç sıfır eğer iğneliye katlanabiliyosanız gidin yanlız lazeri kısa kessinler bir lazerde 10 lazerde aynı şey maksat süre uzasın para kazansınlar zaten düşük ayarda yapıyorlar ki erken çıksın.

apocan

bende yaklaşık 15 ay gittim sonuç sıfır.ilk başta 12 seans garanti veriyorlar 12 seans dan sonrada aaa bitmemiş iğneli seansa geçmemiz lazım dediler bende iğneye gelemediğim için yaptırmadım şu an olmayan yerlerde bile çıkmaya başladı yaklaşık 1.250 tl param gitti paramı geri istycem yada dava edicem.şunuda söyliyim kesinlikle ve kesinlikle lazer çözüm değil ilk 2 ay çıkmıyor ama ondan sonra gene çıkmaya başlıyor hele o acısıda çabası kendi paramla acı çektim inanamıyorum çok çok pişmanım hiç ama hiç tavsiye etmem para kazanmak için kandırıyorlar insanları.

Hülya Kaman

Merhabalar bende Ankarada Aris Güzellik Merkezine 1.300 tl kaptırdım. Anlaşmayı yaptım ilk seansa gittiğimde yanlarında çalışan stajere devrettiklerini gördüm anlaşmam olmasına rağmen paramı alamadım yapılan işlemlerde sonuç vermedi. Bunlar alışmışlar üç kağıt yapmaya paraları toplayıp başka bir isim altında tekrar başka bir yerde dükkan açıyorlar. Allaha havale ettim peşini bırakmadım bu işin ama sonuç sıfır gibi hala uğraşıyorum...

ayşe

ben sinopta stil güzelik salonunda ıpl lazere gittim.hiç memnun kalmadım lütfen kimse gitmesin

gülçin karabağ

Ben Ankarada elmas lazer merkezine gidiyorum folikistikover sendromum var bayağı kıllıydım genital ve koltuk altı başladım şimdi 3. seansımı yaptırdım ve bayağı azalma var tavsiye ederim orasınında kullandığı makina alexandra Acaba Elmas lazere gidip şikayeti olan varmı?

  Perihan Alipek

  Evet Elmas Lazer kesinlikle berbat bir yer.Bacaklarımı komple yaktılar 2 yıldır geçmiyor.Sadece Ticarethane.Kesinlikle gitmeyin hem paramdan hem sağlığımdan oldum

   G. Elif

   Merhaba, alex ile benim de bacaklarım yandı. Bembeyaz deri geldi, renk eşitlenmiyor mu? Sizinkiler de mi beyaz leke olarak kaldı

fatma

istanbul beylikdüzünde medilife gitmeyi düşünüyorum giden arkadaşlar varmı acaba hastane tercih etmek gerekir denilmekte genel olarak

Duygu

Polikistik over sendromu yani hormon bozuklugu olupta lazer epilsyon yaptırıp tüylerinden kurtuln var mı ? Ve hormon bozuklugundn dolayı lazer yaptırsak bile kıllar yeniden cıkar mı ?

Duygu

Alsancak novaraya gidip memnun kalan var mı ?

betul

RMrb arkadaslar ben ankarada yasamaya yeni basladım.lazer yaptiricam.suan arastiriyorum ankarada bildiginiz guvenirli hastane yada guzellik merkezlerinden bir yerin adini yazarsaniz memnun oluruum.internetten baktim ozel ankara life poliklinigi.Elmas epilasyon..artplast estetik..estia beauty estetik buldum..bilgisi olan varsa lutfen yazsin.

ALEV

ARKADAŞLAR BEN LAZER EPILASYONDA CALISIYORUM BENDEN SIZE TUYO SADECE ALEX CANDELA MAKİNASI IYIDIR ONUN DISINDA HEPSİDE PARA TUZADIR BILGINIZ OLDUN

ışıl

arkadaşlar candela lazer sistemi en iyisi özellikle soğutma sistemi olması mükemmel.Adanada olanlar dermavizyonu tavsiye ediyorum.3.cü seansım yüz bölgesinde esmer olmama rağmen aşırı incelme var gözle zor görülüyor..

yağmur

Arkadaşlar ütüleme lazer mi alexandr mı kesin sonuç? her yerde başka şey yazıyor

kübra

merhabalar ben izmirde esterella estetik diye bır yere gıttım ve cok pısman oldum dıot lazer utuleme falan gıbı seyler soyledıler 8 seans oldu hala aynı ve paramı gerı almak ıstıyorum bende paket magduruyum ama sozlesme falan ımzalamadım fatura fıs yok sızce saglık bakanlıgına sıkayet etsem paramı gerı alabılırmıyım bılen varsa yazsın...

songül

ben mersin nemesis güzellik merkezine gidiyorum. Tüm vücut paketi almıştım senet imzaladım büyük bir hataydı benim hatam tabi ki.Asla senet ve peşin para olmamalı bunları isteyen bir kurum ise şüphe duyulmalı benim 17 seans oldu ve sadece koltuk altı bitti diğer yerlerde biraz azalma var yüzüme 8 seans jilet yapıldı rezil bir hal aldı yüzüm siz siz olun yüzünüze sakın jilet yapmayın kampanya laflarına da itibar etmeyin kurumları iyice araştırın ve tıp merkezlerini tercih edin ben bunları aptal gibi yeni öğreniyorum ama kimse benim gibi olmasın diye yazıyorum...

betül

arkadaslar bakırkoydeki lazer line hakkında bilgisi olan var mı?

gül

arkadaşlar mersin de iki güzellik merkezi arasında kaldım.beydağı polikliniği ve mezo center güzellik merkezi ikiside lazer aletleri konusunda donanımlı .mersinde lazer epilasyon yaptıranların yorumlarını bekliyorum...

fatma

arkadaşlar alsancakta özel maviışık polikliniği inanılmaz hijyen cihazları on numara ve doktoru,uzmanları çok ilgili herkese tavsiye ederim,6 seans alex tüm vücut olarak hizmet aldım ve şu an kıllarım çıkmıor,fiyatlardada yardımcı oluyor hemde kurumsal bir firma güvenilir.isteyenlere açık adreste veririm.

acil

mrb arkadaşlar ben bursada epilaya başladım. ilk olarak koltuk altı yaptırıyorum. seans normalde 10 dk. sürüyormuş ama 2 dk da bitirdi. nasıl bir yer daha önce yaptıran var mı orada???

kaan

merhabalar özel çankaya tıp merkezınde yaptıran veya bilgisi olan arkadaşar varsa paylaşırlarsa cok mutlu olurum tesekkurler

gül

merhaba selin hanım mersinde bulunan özel beydağı polikliniğinde lazer epilasyona başladıysanız eğer yorumlarınızı yazabilirmisiniz bende düşünüyorum da fikirleriniz çok önemli teşekkürler...

ece

özel cankaya tıp merkezi nasıl ?

Ruyam

Arkadaslar, aci bir tecrube yasadim ve sizinle bunu paylasmak istiyorum. Sakin ama sakin yuzunuze aleksandra tipi lazer yaptirmayin. Yuzunuzun ilk halinden daha sik ve daha cok tuyle karsi karsiya kaliyorsunuz. O kadar moralim bozuk ki verdigim paralar haram olsun. Yarin bir dermatologla randevum var bakalim bana ne onerecek. İgneli epilasyon cildde igne izleri birakiyormus, agdaya benim alerjim var. Bilmiyorum!!!!

Nurol Gümüş

Bir çok epilosyon merkizi telefonla arayıp bilgi almak istediginizde veya yüz yüze konuştugunuzda size öyle bi anlatıyorlar ki kesin çözümmüş gibi, insanı ikna etme kabiliyetleri çok yüksek ama yaptıkları iş hiç de iç açıcı değil. Ben önce alexsanrayt cihazda epilasyona girdim sakal üstü, boyun bölgesi ve ense , herkezin yazdıgı gibide yüzde kıllanma yaptı bunun nedenini sorduğumda bana bunu mantıklı bi şekilde açıklayamadılar.O merkeze bir daha gitmedim ve diot lezer için acıbademe gittim. dökülmesi gereken kıllar döküldükten sonra ensemin yarısı dürüyodu yani her yere lazer atışı yapılmamış aradım ,könrölü yokmuş 1 ay sonra gel sizi bi daha seansa alıcaz, bence yaptığı işe hakim olmayan birisiydi. Bidaha oraya gitmeyip başka bir diyot merkezine gittim orası inanılmaz derecede berbattı burada lazer berbattı demiyorum yapan kişi beceriksizdi benim atış yapılmasını istedigim ense bölgesinde ki yerleri attım dedi ama atmadıgını hissettim nitekimde atmamış şuan yine ense bölgesinde ki kılların dökülecekler döküldükten sonra yine yarısı dökülmedi yani her yere atış yapılmıyor bunu bence bilerek düzğün yapmıylar seanslar uzun sürsün diye, ben üç merkez degiştirdim hiç birinde memnün değilim bilinçli olarak seanslar uzun sürsün diye düzgün yapmıyorlar bu yüzden başlamayan arkadaşlar ya başlamasınlar yada seansa girecekleri merkezde daha önce o merkezde seanslara giren en az 2-3 kişiyle mutlaka konuşup bigi alsınlar. Şimdi ki aklım olsa kesinlikle başlamazdım lazer epilasyonu türkiyede ya henüz yapamıyorlar yada bilinçli olarak seanslar uzasın diye her yere atış yapmıyorlar ki daha çok gelsin 6 seansa girdim 1000 tl ye yakın paran boşa gitti BAŞLAMADIYSANIZ BAŞLAMAYIN DERİM

sedat

Okan bey bende kocaeli acıbadem hastanesinde lazere gitmeyi düşünüyordum ama sizin yorumunuzdan sonra tekrar düşünür oldum. Siz hangi bölgeleri, hangi cihazla yaptırdınız ki 10 seanstır sonuç alamamışsınız? Bir de Acıbademde alexander ve diode lazer cihazlarının her ikisi de mevcut. Sırt ve omuz bölgesi için daha çok hangi cihazı öneriyorlar bilgisi olan var mı?? Bu tarz merkezlerin geneli müşteriyi avlama peşinde olduklarından, herhangi bir merkezle görüşmeye gitmeden önce bilgim olsun istiyorum.

gözde

Yorum için teşekkürler eftalya Şişli kybele güzellik merk.yazıldım nette burası hakkında çok şikayet okudum ama teyze kızı gitti çok memnun kaldı umarım bende memnun kalırım ve diğerleri gibi yanmam Melis güzelliği düşünüyodum ama hiçbir yorum bulamayınca gitmek istemedim herkes için hayırlı olur umarım seçimleri

eftalya

melis güzellik salonunu bilmiyorum. ama ümraniye estepoint var.kullandıkları sistemler son teknolojitavsiye ederim.

Betül

Mrb ben İzmir Alsancakta Mediderm klıniğine 11 seans oldu koltuk altı ve özel bölge için gidiyorum 12.seansa gitcem hala bitmedi sadece kıllarda incelme oldu ama aynen çıkmaya devam ediyor başlangıçta 6 seansta biter denildi 12.seans olcak hala bir sonuç alamadım çok şikayetçiyim hiç memnun kalmadım seans süreleri çok kısa toplam 5 dk bile sürmüyor girip çıkmam bu zamana kadar verdiğim paralara yazık...

gözde

Merhabalar ben Alex yaptırmayı düşünüyorum ist nişantaşında Melis güzellik salonu hakkında bilgisi olan varmı yazılmayı düşünüyorum fakat buraya pek giden yok sanırım çünkü yorum yok gidenlerin yorumlarını bekliyorum arkadaşlar

ercan

merhaba ben dermatoloklardan sikayetciyim.bu cildiyeciler kullandıkları makinaların bırakın ayarlamayı açmasını bile bilmiyorlar.ben bütün cildiyecilere soruyorum hangi ünüversitede bunun eğitimini almışlar.tabiki almadılar hiç bir ünüversite bunun eğitimini vermiyor.onun için cildiyecilere fazla güvenmeyin.cildiyeciler artık rant cıkar uğruna çalışan kesimlerdir`yüzde doksanı.benden söylemesi.

ayşenur güngör

merhaba ben sultanbeyli saygı hastanesınde lazer yaptırdım çok memnunum iki sayasta koltuk altı tüylerim tamamen dökündü her hangi bir yan etkisi olmadı benim şahsi düşüncem lazer yaptıracak kişinin kendi düşünce özgürlügü varsa kendine güveniyorsa bunun doktoru var adı üstünde doktor insan saglıgına faydalı olmak için yemin ediyor ve kendini bu amaçta yetiştiriyor günün 24 saatının çogunu meslegini yaparak geçiriyor bunları düşünerek karar verelim

elif

Merhaba Ankara Beauty Life Çankaya şubesinde olan Lazer epilasyon sözleşmem bir telefonla iptal edildi. Zaten kullandıkları cihaz hiç bir işe yaramıyordu. Tüketici Mahkemesine ve savcılığa suç duyurusunda bulundum. Ankara Beauty Life Çankaya şubesine kesinlikle gitmeminizi öneririm.

ayşe alptekin

ben konyada alexandra cihazları ile lazer yaptırıyorum 6. seanstayım ve %80 bitti. sadece sarı-beyaz tüyler kaldı bunun içinde yeni makineler araştırıyorum

sevalimm41

en iyi cihaz alekandrite candela,arıon ve nd yag tır..yok diode yok leda yok tarama ütüleme hepsi hikaye..itibar etmeyin lütfen

  misafir

  siz bunu söylerken hangi bilgi ve deneyimle söylüyorsunuz? Benim araştırmalarım, diode lazer yani ütüleme lazerin lekesiz acısız olduğu yönünde. Bunu söylerken bile şu notu düşmeliyim, sizde araştırın tıp merkezi ve hastanelerin estetik birimi, (istiyorsanız tabi, ben hastane ve tıp merkezlerini daha güvenilir buluyorum, şahsi fikrim) güzellik merkezleriyle ön görüşmelerle karar verin. Yani Alexandrite'ta bu kadar sorun yaşayan insan varken bu şekilde önermeniz insanları yanlış yola götürebilir. Yapmayın!

selin

arkadaşlar lazer yaptırıp sonuç almış bi arkadaş varsa lütfen yorum yazsın bizi bilgilendirsin kesin sonuç veren cihaz hangisi? birde jilet kullanmayın deniliyo neyapmamız gerekiyo bizi bizi bilgilendirsin lütfen

UZMAN DOKTOR

Sevgili okurlar, 10 yıldır lazer epilasyonla uğraşıyorum.Öncelikle: 1)Güzellik merkezlerinde lazer ve ıpl yasak.ancak o kuruluşu o bölgenin belediyeye lazer yaptırdığınız kanıtlamak koşuluyla(fatura,broşür, belgelervb..)ile kapattırma şansına dahi sahipsiniz.Hakkınızı arayın 2)Lazer vb işlemler poliklinik adı altında sağlık müdürlüğü denetimindeki kuruluşlarda yapılabilir. 3)aleksandrite lazer birçok kişi için çok iyi bir seçenektir ama bazen yetmeyebilir merkezin doktoruyla konuşun, diğer cihazları da deneyebilirler. 4)Garanti,bitirmecesine vb.sözlere kanmayın-sadece fiyata bakmayın iyice merkezi araştırın

kardelen

özel bahçelievler istanbul tıp merkezi tüm vücut bitiş garantili 800 tl dıodlazer deplıght&alexandrıte nasıl daha önce buraya gidenler yorum yazarsa sevinirim.saygılar

gülgün özseçkin

kızlarrr ben çok araştırdım buldum kurtuldumnovar poliklinikleri jilet falan olmadan direk müdahale ediyolar ve acımıo çünkü soğutmalı ince kılı gören cihazla gözümün önünde çok esmer romen bi kadın uygulamadan cıktı allah razı olsun falan diyodu yazın ortasında kurtardınız beni diye yani esmerlere ve romenlere de yapılıo

sedat dağdelen

istanbul ÜMRANİYE ARİS GÜZELLİK merkezi 1milyar peşşin para verdim komple lazer bitiş garantili.randevu almak için aradım numaralar kapalı.yerine gittim el değiştirmiş.devr alanlarda mağdur olduğunuz için size birkaç seans yaparız ama yüze şuraya buraya yapmayız dediler.çok zoruma gitti.aşşırı derecede kıl çoğalması oldu ve hiç olmayan yerlerdede çoktı ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

eftalya

döne hnm, kurtulmanız çok basit, nasıl mı? sözleşmenizi fehsetmek istediğinizi söyleyeceksiniz. kabul etmezlerse http://www.gumrukticaret.gov.tr/ sitesinde tüketicilerin korunmasıyla ilgili yada 444 8 482 numaradan şikayet bulunacağım demeniz yeterli.

Döne Kurtulmuş

Ben Istanbul Ümraniyede Aris İstanbul Güzellik merkezinde alexander lazer tüm vücüt 1000tl anlaşma imzaladım.Daha ikinci seansa gittiğim salonda başka bir güzellik firması (queens estetik)açılış yapıyordu.Şok oldum bana söylenen anlaştığım firmanın kaçtığı onların mağdurlarla uğraştığı. Fakat durum böyle değilmiş ilk önce alexander cihazla bitiş garantili müşteri toplayıp daha sonra anlaşmalı olarak ekip ve makina değiştiriyorlar sanki başka firmaymış gibi.mağdurlara güya yardımcı oluyorlar.yani tüm anlaşma şartların değişiyor ama mecbur kalıyorsun diğer firma yok bari nekadar hizmet alırsam diye yeni sözleşme yapılıyor. ARIS ISTANBUL VE QUEEN'S ismini nerde duyarsanız uzaklaşık arakadaşlar Ben nasıl çırarım bu işten bilemiyorum

elf

hacer bende izmirdeyım novar poliklinkte başlamayı düşünüyorum. lekelerede çözüm oluyor mu lazer epilasyon çok merak ediyorum novar poliklinikte konuşmaya gittiğimde lekelerınde kalmadığını söylediler ama bu konuda emın değilim yorumunu beklıyorum teşekkürler..

gülten

bende 2 seansıma gittim alex.lazerle yapılmalı ıpl sakın yaptırmayın bitme garantisi veren yerden kaçın

cagla

24 Mayıs 2012 Prş Çiğdem Sarp'ın yetkilisi olduğu Medicalaser'e gittim. 1400 TL karşılığı 8 seanslık komple epilasyon paketi satın aldım, hemen ertesi gün(25Mayıs Cuma) iptal etmek istedim. Çünkü ilk seansta çalışanın deneyimsiz olduğunu gördüm ve güvenim sarsıldı. İlk seansta sadece bacak epilasyonu yapılacaktı. Medicalaser çalışanı bacak epilasyonunu bitirmeden bir koluma epilasyon uyguladı, diğer koluma epilasyon uygulanamadı başka müşteri geldiği için ve beni bir kolu tüylü bir kolu tüysüz yolladılar. Eve geldiğimde ise bacağımda da kalan tüyleri görünce iyice sinirim bozuldu. Sonraki gün yani cuma iş günü bacak epilasyonunu tekrarladılar, önceki gün güya tamamlamış olmalarına rağmen bacak epilasyonu 1 saat sürdü. Demek daha ilk günden çok yalap şalap iş yapılmış. Paketi iptal etmek istediğimi cuma günü 25 Mayıs 2012 sabahından arayıp söylemiş olmama rağmen şube müdürü şubede yok diye iptal edilemedi?! Araya hafta sonunu soktular, şu an hafta sonu iptal edemeyiz diyorlar. Yolladıkları fiyat listesinde 400 TL yazan ve ilk seansta 50% indirim uygulanan hizmet için 200TL alınması gerekirken, 450 TL olduğunu söylüyor şubenin müdürü telefonda bugün. Peşin ödemiş olduğum paradan fazla para koparmak niyetindeler. Kolumun yarım bırakılıp gönderilmem nasıl bir profesyönellik ve ilk gün tamamlandığını iddia ettikleri bacak epilasyonunun ikinci gün tekrarlanıp ve 1 saat sürmesi? Bu hizmetten(!) ücret dahi almamaları gerekirken, bakalım 1400 TL'min ne kadarını iade edecekler?

eylem

arkasdaşlar hepinizi kayseriye uzman estetisyen demet ulu hanımefendiye çağırıyorum gerçekten lazerde bir nomara demet hanıma sonsuz teşekkürler hiçbir şekilde sorun yaşamadım ve benim diğer arkadaşlarımda memnunlar sonsuz teşekkürler

sezen

bır sene once lazer epilasyon ıcın gttığm bır merkezde form doldurm ve ımza attım ama hıc bır hızmet grmedım şimdi benı craya vermişler napabilirım

hacer duman

kızlaaar korkmayın ben sizin bu söyledikleirnizde 5 sene uğrastım il sağlık müdürlüğündeki yengemle konusup bu işi GERÇEKTEN DÜRÜST YAPIP SONUÇ VEREN YERİ SORDUM tek isim NOVAR POLİKLİNİKLERİ DEDİ 3 SUBE SADECE LAZER EPİLASYON YAPIOLAR GİTTİM 4 SEANSTA bacaklarım bitti çok da memnunum bir sürü arkadaşımıda yönlendirdim onlarda aynı şekilde 3 şube olarak çalışıyorlar k.yaka alsancak, balçova sözleşme toplu parada yok

  Leyla

  Şübeler nerde ve ne kadar ödediniz biraz daha tetaylı bilgi verirmisiniz

selin

merhabamersin mürvet beydağı estetik güzelik salonuna gitmeyi düşünüyorum nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum bilen varsa lütfen bilgi verebilirmi? sizin yorumlarınızı okudum ve endişe duydum yardımlarınızı bekliyorum. yorumlarınız ve uyarılarınız için teşekkürler :)

mehtap

kafam karıstı tam bugun gıtmeyi dusunuyodum:(

füsun

Arkadaşlar ben de istanbulda özel okmeydanı polikliniğine gidiyorum yeni başladım. ilk seansım çok ağrılı geçti, seans akşamında güneş yanığı olmuş gibi acı çektim ve uyuyamadım. sonrasında vücudum kabuklandı, kabuklar döküldü fakat bazı yerlerde izler kaldı. Kabuklanmalar olduğunda gidip durumu anlatınca normal olduğunu tenimin hassasiyetinden kaynaklandığını söylediler. Tamam dedim, kontrol seansım adet dönemine denk geldiği için erteletmek zorunda kaldım. Kontrol seansıma gidince de seans ve kontrol arası 20 günden fazla olamaz diyerek kontrol seans hakkımı elimden aldılar. Kontrol değil normal seans olarak alalım dediler fakat ben kabul etmedim tüylerim çıkmadığı için. seans hakkımı çıkmamış tüylerimde neden kullanayım ki... hayret bişey ben kontrol seansımı erteletirken hiç bilgilendirmediler. şimdi de böyle bişeyle karşılaştım. bakalım bir sonraki seansta neler yaşicam.

tülü

leda nasıl bilen var mı yorumlarızi beklıyorum

CANAN

arkadaşlar nasıl iptal ettiniz ya ben bugün gittim konuştum etmiyorlar napmalıyım ?

nuray akbulut

bende istanbul üsküdarda medicalazer diye bir yere gittim 11 seans gittim 1 milyar 100 para harcadım resmen sömürüldüğümü hissdiyorum hiç bir sekilde fayda görmedim aksine yüzümdeki tüylerde cogalma oldu okadar paramın gittiğine yanıyorum sadece bosu bosuna şimdi iğneli epilasyona gidiyorum en etkılısının bu oldugunu arastrmalarımda gördüm yenı basladım sonuclarını merakla beklıyorum arastırılmadan lazere gidilmiycegini yeni yeni anladım...

ece

hepnız farlı konusuyosunuz ben neye ınanacagımı sasırdım sonuc ıtıbarıyle lazer ıyımı kotumu):

melis

alev ben 3 seanstır koltuk altı ve özel bölgeme alexandır cihazıyla lazer yaptırıyorum ve koltukaltım bitmek üzere, özellikle araştırdım en iyi cihaz o dediler

alev

alexandır lazerle yüzünüze kolunuza genital bölgeye sakın yaptırmayın yıllardır bitmiyor ince kıllar kendimden biliyorum alex lazerden uzak durun

maras

ARKADASLAR BENDE BİR LAZERCİYİM YORUMLARINIZDA COK HAKLISINIZ AMA HİÇ BİR ZAMAN LAZER YAPILACAK BÖLGEYE JİLET DEĞDİRİLEMEZ . LAZE COK GÜZEL SONUÇLAR VERİYOR FAKAT DOĞRUM DOZLA YAPILDIĞI ZAMAN GİTMEDEN ÖNCE BENDEN SİZE TAVSİYE GİDECEĞİNİZ YERİ YİYCE ARAŞTIRIN.

melis

buarada kızlar lazer yaptırmaya karar verdiginiz zaman kesinlikle cihazları alexandır olan bi merkezde yaptırın çünkü bitiren tek cihaz alexandır, digerleri hiç bir etki göstermiyo isterseniz 10 yıl yaptırın yinede faydası olmuyo,aklınızda bulunsun kesinlikle ALEXANDIR cihaz arkadaşlar.....

yeliz

evet hiç vakit kaybetme hatice hemen iptal et ... iptal etmesen bile hiç bişey yapamazlar

hatice

iyiki bu şikayetler war bnde daha bugün sözleşme imzaladm hayatmda hiç yapmadığım bişeydir bnmde başıma geldi çk pişman oldm gerçktnde bunlar tam bir sahtekar insanı kandırma yolunu çk beceriyorlar.tüketiciler derneğine 7gün içinde gidince iptal ediyorlar mı

zinet

Esra Tufan BeyEfendi/HanımEfendi siz böyle düşünüyorsanız başkaları da sizin için aynı şeyi düşünebilir.reklam içerikli yorumlar olduğunu kabul ederlerse site yönetimi yayınlamaz.saygılar.

esra Tufan

Ya burasi da pazarlamacıların yuvası olmuş Sibel Koç denen şahıs belli ki sibel koç değil ahmet mehmet yani pazarlamacı daha önce hiç böyle soru soran bir yorum okumamıştım. Sahtekarlık yapmayın insanları kandırmayın

zinet

tarama epilasyon ülkemizde 4 aydır olan bir teknoloji diğer epilasyonlara göre acısız ağrısız epilasyon vaad ediyor. yaptıranlar tarafından iyi yorumlar alınıyor ve tavsiye ediliyor. gene de karar sizin.

sibel koç

Taramalı lazer yaptıran varmı? Acil bu konuda bilgi deneyimlerinizi paylaşırmısınız? Estepointte diode leda 808 tarama lazer cihazı ile lazer yaptırmayı düşünüyorum, tavsiye edermisiniz?

yaren

neden saglik bakanligın şikayet etmıyorsunuz bu konu hakkında tam bilgi sahibi bi vatandaş yokmu lutfen biz yandık başkalari yanmasin o iş yeri belkı kapatılmaz ama kullandıkları cihazlara el konursa kimseye yapamazlar

yaren

bu sebep ve gerekçenizi neden saglik bakanligın şikayet etmıyorsunuzzzz

bilgiii

slm arkadaşlar sizlere sırf bilgi içn yazıyorum.. birincisi tehditlere kulak bile asmayın çünkü yalan söylüyorlar tehtit ettikleri gibi olsaydı onlar değilde gerçek bir avukatları sızlerle irtibata geçerdi ve evinize mahkemeyle ilgili celp,kağıt vs gelirdi korkutmak amacıyla söylenen safsatalar sadece .... ikincisine gelincede neden bunları yapamıyorlar biliyormusunuz çünkü kaymakamlığa gittim ordaki ilgili kişiler hiç şaşırmadılar bu şikayet yeni değilki birçok insanlar bu s.güzlk merkzi şikayet için geldiler dedi bu konuyla ilgili bilgi verdiler eğer elinizde sözleşmeniz yoksa şöyle yapın sözleşmenin içinde (7gün içinde iptal etme hakına sahipsiniz yazıyor )buna dayanarak tüketici hakları derneklerine başvurun,, anlatın ve onlar sizi bilgilendirecektir hatta belkis.güzlk merkzini arayıp sondurumu öğrenmek için,,, T.hakları derneğine ciddi olduğunuzu söyleyin çekinnmeyin. şunuda söyleyin kesinlikle yaptırmak istemiyorum ve işlemde gerçekten yaptırmadısanız tabi ve ben iptal edilmesini istiyorum yoksa Yasal olan bütün haklarımı kulanacağım harekete geçin kızlar 7gün geçmişsede hiç birşey olmaz hatta şöyle söylim hiç iptal etmeseniz bile hiç bir şey olmaz çünkü sözleşmenin herhangi bir değeri yok sadece müşterilerini bağlamak ve peşin para almak amacıyla yapılan herhangi bir saçmalık tezgh...... yaşamış bir insan olarak anlatıyorum sonuç itibariyle ben Allahın izniyle kurtuldum

damla

tarama lazer epilasyon için estepoint güzellik merkezine teşekkür ederim.

bilge

mrb.ben ankaradaki ğüzellik merkezinisinizin müşterisi olaraktan müşteri memnuyetsizliğinden yana sıkıntılar yaşamış birisi olaraktan memnun kalmadım normal şartlarda sunmuş olunan hizmet mükemmel olabilir cihazlarınızda mükemmel olabilir fakat sunulan hizmette çalışan persolen müşterisine yardımcı olamıyorlarsa müşterisinin sıkıntısını gidermek yerine ukalaca davranılması hizmet anlayışına ters sizlerden ricam çalıştırılan persolenlerinizi biraz daha anlayışlı ve çalıştığı kurumu taşıyacak kapesitede özenlen tercih edilrse memnum olurum.Bu konuyla alkalı tarafımca bilgilendirilmeyi önemle rica ediyorum teşekkürler.

merwe

mrb arkdslar ben bı guzellık merkezınde lazer epilasyon yaptırdım 2 seans ama hıc bır dokulme olmadı makınaları ıcın dıode lazer dedıler ama sora sordumbız makınanın basını değiştirdik dediler hıc bır dokulme yok aynen uzuyor makınada yanılttılar ve dokulme de yok tuketıcı dernegıne sıkayet etsem bır sonuc alabılırmıyım acaba:((???

nazlı

mrb arkdslar ben de 2 seanstır dıode lazerle seansa gırdım ama hıc bır dokulme olmadı kafayı yıcem ayda bır alıolar ve konrtolde yapmıyolar guzellk merkezlerınde yasak bu ıslem sozlesmem var sınırsız btııs garantılı dıye su ana kdr 2 seansa 500 tl verdım hıc bı doklmem olmadı makına kotu sanırım tuketıcı dernegıne gıtsem bı yararı olrmu seanslara gırmıssınızmı derler nolr cvp verın:((

acil durum

slm melis düşüncerein için teşşekürler ben yardımcı olduysam ne mutlu bana çünkü yaşadıklaarınızın aynısını bende yaşadım onun için çok iyi anlıyorum .. melis şunuda ekliyim bende herhangi bir sözleşme yoktu onları şikayet etmek için ,, bir kanıta ihtiycım vardı ben benden önce işlem yapmış ve hala sanıyorum gitmekte olan arkadaşımdan sözleşmenin bir kopyasını aldım fotkopi çektirdim oardaki maddeleri ..Tüketici hakları birliğine gösterdim ve maruzatımı anlatım onlarad sağolsun hemen arayıp en üstleriyle konuştu sende böyle yap vee,,,aynı gün içerisinde gidip sözleşmeyi iptal ettim

esrahan

bende bir doktor klinigine gidiyorum bayagi isim bir yer yeni bir cihaz gelmis TARAMA teknolojisi diye saçma sapan birde isim bulmuşlar ne etkisini gördüm ne hızlılığını külliyen yalan uzak durun bu tarama dedıkleeri leda marka cihazdan benden uyarması

eylem

Karşıyaka’daki vara Polikliniğine sırtımın alt tarafındaki, koltuk altı ve genital bölge için gittim. İlk zamandan bu yana gözlemlediğim müşteriye iletişim konusunda yeterince kaba oldukları, çoğu çalışan sağlık ekibi üyesi olmasına rağmen müşteri memmuniyeti onlar için arka planda. Lazer yapılacağı zaman soyunmanız için başınızda dikiliyorlar, bir an önce lazeri yapıp yeni müşteri gelsin diye. Birçok lazer merkezinde yaklaşık 10-15 gün sonra yapılan kontrol seansını bir hafta sonra yapıyorlar, oysa 7 günde tüyler hemen hemen hiç dökülmüyor. Tamamen maddi çıkarla çalıştıklarını çevremde buraya giden dostlarımdan da işitmiştim, her gidişimde belki bu kez iyi bir muamele görürüm diye gittim, ama sonuç hep hayal kırıklığı. Son gidişimde bir hafta sonra değil de 15 gün sonra ücretsiz kontrole geldiğimiz için arkadaşımla bana çok kötü muamele yaptılar. Örneğin soyunurken başımızda beklemeleri, benim lazerimi 1 dk dan kısa tutarken işlem sırasında başka bir çalışanın odaya gelerek başımızda beklemesi, mahremiyet sıfır. Arkadaşımın kontrol lazeri daha uzun sürdüğü için patronun odaya girerek çalışanı yeter diyerek uyarması, bunları farketmediğimizi sandılar, oysa herşeyin farkındaydık. Bizler bu kişilerin meslektaşıyız üstelik, bize bu şekilde muamele yaparak kandırmaya çalışanlar, kim bilir başkasına ne şekilde muamele yapar. Bundan sonra seanslarıma başka bir merkezde devame edeceğiz. Çevremdekileri de gitmemeleri konusunda uyarayacağız…

ayşegül yakın

selam arkadaşlar bu tür yorumları okuyunca çok üzülüyorum. kayseride sevgi hastanesine güzellik merkezi açılmış lazer yaptırıyorum. sonuçları çok güzel ayrıca hastanede olunca doktor kontrolünde oluyorsun ve ayrı bir güven veriyor. kayseri ve civarına tavsiye ederim.

aysel öztekin

medilife hakkında şikayet var mı

nigar

bende 20 tl verdim ve gidecektim ama asla gitmeyecem alah razı olsun sizden şikayet ettiğiniz için 20 tl yanarsa yansın gitmem bide 850 tl ymiş.bitiş garantili yssn işte

  zehra kuzu

  Mersinde lazer yaptı diyorum ve çok memnunum hem kuaför bölümde var iki farklı yere gitmek zorunda kalmiyorum temiz şık ve nezih bir yer ipini koparan insanlar yok elit ve güzel bir yer OSSEM güzellik merkezi herkese tavsiye ederim mersin ve çevresindekilee gozunuz kkapalı gelin.. 0553 613 65 01 işyerinin numarası

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini