TR türkiye
sohbet siteleri

Kadıköy – Dr. Melike Erdim Estetik Merkezi Nasıl? Yorumlar

Kadıköy – Dr. Melike Erdim Estetik Merkezi Nasıl? Yorumlar

İstanbul Kadıköy, Fener Kalamış Caddesinde hizmet veren ve verdiği hizmetler ile oldukça adından söz ettiren Dr. Melike Erdim hem estetik uygulamalarında hemde Lazer Epilasyon uygulamalarında profesyonel bir yaklaşım ile tedavi sunduğunu bildirmek isteriz.

Uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışını harmanlayarak müşterilene sunan Dr. Melike Erdim  aynı zamanda Lazer Epilasyon uygulamasında profesyonel bir cihaz olan Soprano Titanium cihazı ile hizmet vermektedir. FDA onayına sahip olan bu cihaz ile istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunulmaktadır.

Firmanın internet ortamında ki yorumlarındanda ele çıkarsak memnuniyetsizlik oranı bir hayli düşük diyebiliriz. Neredeyse Yüzde yüze varan müşteri memnuniyetini bünyesinde sunan nadir firmalardan biridir.

Dr. Melike Erdim Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Epilasyon için gittim ve sonuçtan çok memnun kaldım. Melike Hanım’in her süreçten bilgi sahibi olması arada yaptığı kontroller işinde gerçekten çok titiz olduğunun bir kanıtı. Danışmadaki Fatoş Hanım ve Seher hemşire oldukça guleryuzlu ve ilgili. Herkese tavsiye ediyorum. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz.
Buz Lazer epilasyon için gidiyorum sonuçtan çok memnunum daha önce başka merkezlere de gittim ama burdaki sonucu alamadım .Güler yüzlü ekibi ve temiz nezih biryer olması kısacası güvenle gideceğimiz tek adres diyebilirim .Teşekkürler Melike Hanım ve ekibine.
çok memnunum,hem çok temiz ve nezih bir yer hem de çok güven veren becerikli bir doktor.herkese tavsiye ederim
Lazer epilasyondan iyi sonuç aldım ve oldukça güler yüzlüler.

Kadıköy - Dr. Melile Erdim Estetik Merkezi Nasıl? Yorumlar

Kadıköy Melike Erdim Estetik Me İletişim Bilgileri

Adres: Fener Kalamış Caddesi, Atlas Apt. No:12 D:8 Kadıköy İstanbul
Telefon: +90 216 347 87 08  Cep Telefonu: +90 530 404 21 70

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini