TR türkiye
sohbet siteleri

Kadıköy – Dermatoloji Dr. Ahu Birol Kocaalp Nasıl? Yorumlar

Kadıköy – Dermatoloji Dr. Ahu Birol Kocaalp Nasıl? Yorumlar

Muhteşem biyografisi ile bizlere ilhan olan Doç. Dr. Ahu Birol Kocaalp Türkiyenin önde gelen üniversitelerinden biri olan Hacettepe üniversitesi mezunu olması, aynı zamanda 2005-2018 yılları arasında Türkiye’de en çok bilinen hastaneler olan Acıbadem Hastanesi Memorial Hastanesinde hizmet vermiş, 2018 yılı itibari kendi şirin kliniğini açarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Dermotolojik olarak hemen hemen her alanda hizmet sunan Doç. Dr. Ahu Birol Kocaalp lazer epilasyon konusundada profesyonel bir cihaz olan soprano titanium lazer cihazını tercih etmektedir.

İnternet ortamında bulabileceğiniz müşteri yorumları sayesindede ne kadar güzel hizmetler sunduğunu ve mutlu müşteri tablosunu bulmanızda yardımcı olacaktır.

Dermatolog Dr. Ahu Birol Kocaalp Lazer Epilasyon Müşteri Yorumları

Dr Ahu hanıma cilt lekelerim ve epilasyon için gelmiştim..tek seansta bile cildimde çok güzel iyileşme oldu. daha önce botoks da yaptırmıştım ,çok doğal yaptı ..kendimi onun görüşlerine bırakıyorum ,ne gerekli ise onu yapıyor . ..buz lazerden de çok memnun kaldım ..Eskişehir’den onun için İstanbula gidiyorum ..Güleryüzlü ve yeniliği takip eden doktor ..teşekkür ederim…
Cilt bakımı ve lazer epilasyon için gittim çok memnun kaldım. Uygulamalara devam edeceğim. Kliniğin hijyeni ve çalışanların güler yüzlü olması beni mutlu etti.
Klinikte çalışan herkes çok güler yüzlüydü. Cihazlar son kalite temiz ve çok hijyenik bir ortamda hizmet veriliyor. Cilt bakımı yaptırdım son derece memnun kaldım. Herkese çok teşekkürler.. :)
Sevgili Ahu Hanım’ı 10 yıldır tanıyorum. 10 yıldır cildim ile ilgili her soru veya sorunda danıştığım güvendiğim tek doktordur. Öncelikle kendisi her daim inanılmaz güler yüzlü, kibar, naif, danışanı ile ilgili alakalı mükemmel bir insandır. Yapılacak işlem ile ilgili işlem öncesinde ve işlem sırasında sizi her detay konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgilendirir, kendinizi kesinlikle rahat ve güvende hissedersiniz. Son dönemde kendisine botoks ve buz lazer yaptırıyorum. Botoks kesinlikle çok doğal, buz lazer ise bence asrın icadı olabilir, kesinlikle ve kesinlikle hiç bir acı hissetmeden tüylerden kurtulmak çok güzel, hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ederim :)))

Kadıköy - Dermatoloji Dr. Ahu Birol Kocaalp Nasıl? Yorumlar

Kadıköy Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahu Birol Kocaalp İletişim Adresi

Adres:Caddebostan Mh. Kavaklı Sk. Aliye Hanım Apt. N:2 D:3  İSTANBUL
Telefon: +90 216 350 13 33 WhatsApp: +90 534 088 84 94

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini