İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kolan Hastanesi Lazer Epilasyon – Kolan Hospital Beylikdüzü ve Büyükçekmece

Kolan Hastanesi Lazer Epilasyon – Kolan Hospital Beylikdüzü ve Büyükçekmece

Kolan Hastanesi (Kolan Hospital) İstanbulda lazer epilasyon bölümü bulunan ve lazer epilasyon uygulamaları ile hastane koşullarında hizmetlerini sürdüren kurumlardanır. İstanbul Beylikdüzü ve Büyükçekmece Kolan Hospital’da lazer epilasyon bölümü bulunmakta olup, poliklinik şartlarında uygulama yaptırmayı tercih edenler için Kolan Hastanesi iyi bir alternatiftir.

Kolan hastanesinde lazer epilasyon uygulamalarında Epicare Duo alexandrite lazer epilasyon cihazı kullanılmakta olup, seans süreleri kişiye göre farklılık göstermektedir. bağlantıdan Lazer epilasyon Kolan Hospital hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Beylikdüzü Kolan Hastanesi ile iletişime geçebilir, lazer epilasyon fiyatları, cihazları hakkında detaylı bilgi alabilir ve randevu taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kolan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Adnan kahveci mahallesi Osmanlı Caddesi, No:17 Gürpınar – Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: 0212 444 14 43

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. ahmet dedi ki:

    Büyükçekmece kolanda lazer epilasyon oldum ama hiçbir sonuç almadım.Başladığım gün gibi kıllar duruyor.

  2. arzu dedi ki:

    Bundan 3 yil once buyukcekmece klan hastahanesinde lazer epilasyon yaptirdim bitis garantisi dediler fakat bitmedi yuzume de uyguladilar ve yuzumde sicramalar oldu olmayan yerlerde kil cikiyor yuzumde konuyu arastirdim kullandiklari makine alxsandra olmali bu cihaz yuz bilgesinde sicramalar yapiyomus zaten benden parami ve zamani mi caldilar bunun pesini birakmicam .bimer e saglik bakanligina her yere sikayet edicem sahitlerim var belgelerim var yanlis yaptiklari isin cezasini cekecekler bu konuda cok sinirliyim ve elimden geleni yapucam hakkimi aricam