Koru Hastanesi Lazer Epilasyon ve Kozmetik- Balgat

Koru Hastanesi Lazer Epilasyon ve Kozmetik- Balgat

Ankara Balgat’ta lazer epilasyon uygulamaları ile hastane şartlarında hizmet arıyorsanız Koru Hastanesi tercihiniz olabilir. Koru Sağlık Grubu bünyesinde hizmet veren Balgat Koru hastanesi dermatoloji ve kozmetik biriminde lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir.

Lazer epilasyon balgat Koru Hastanesinde Epicare duo alexandrite lazer epilasyon ve nd-yag lazer epilasyon cihazları ile gerçekleştirilen uygulamalarda hem ince hem kalın kıllarda hem esmer hem açık tenlerde etkili ve güvenilir sonuçlar almak mümkündür. Hastanede cilt bakımı, dermaroller, dermatoskopi, kimyasal peeling, leke tedavisi, mezoterapi, cilt gençleştirme, gençlik aşısı,botoks, dolgu, karboksiterapi gibi kozmetik ve güzellik uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Ankara Balgatta lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilecek bir kurum olan Koru Hastanesi hakkında, hastanede gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgi edinmek veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Koru Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Oğuzlar mahallesi 1377. Sokak No:21 Balgat/Ankara
Telefon: 0312 287 97 97

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.