İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Koru Hastanesi Lazer Epilasyon ve Kozmetik- Balgat

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 3.806 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:44 pm yapılmıştır

Ankara Balgat’ta lazer epilasyon uygulamaları ile hastane şartlarında hizmet arıyorsanız Koru Hastanesi tercihiniz olabilir. Koru Sağlık Grubu bünyesinde hizmet veren Balgat Koru hastanesi dermatoloji ve kozmetik biriminde lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir.

Lazer epilasyon balgat Koru Hastanesinde Epicare duo alexandrite lazer epilasyon ve nd-yag lazer epilasyon cihazları ile gerçekleştirilen uygulamalarda hem ince hem kalın kıllarda hem esmer hem açık tenlerde etkili ve güvenilir sonuçlar almak mümkündür. Hastanede cilt bakımı, dermaroller, dermatoskopi, kimyasal peeling, leke tedavisi, mezoterapi, cilt gençleştirme, gençlik aşısı,botoks, dolgu, karboksiterapi gibi kozmetik ve güzellik uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Ankara Balgatta lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilecek bir kurum olan Koru Hastanesi hakkında, hastanede gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgi edinmek veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Koru Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Oğuzlar mahallesi 1377. Sokak No:21 Balgat/Ankara
Telefon: 0312 287 97 97

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git