TR türkiye
sohbet siteleri

MD Dermatoloji Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Erenköy

MD Dermatoloji Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Erenköy

MD Dermatoloji Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Bağdat Caddesi Erenköy’de estetik, güzellik ve lazer epilasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Erenköy MD Dermatoloji Lazer Epilasyon Merkezi’nde yapılan bütün uygulamalar Dermatolog Uzman Doktor Güneş Ertürk ve Dermatolog Uzman Doktor Gökhan Gökler gözetiminde deneyimli sağlık ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dermatolog Uzman Dr. Güneş Ertürk ve Dermatolog Uzm. Doktor Gökhan Gökler’i biraz daha yakından tanıyalım.

Cilt Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Gökhan Gökler 1967 yılında İstanbul’da doğmuş, ilk ve orta öğretimini İstanbul’da almış, 1985 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ni başarı ile bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmış ve 1991 yılında buradan doktor olarak mezun olmuştur.

1995 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Dermatoloji Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını da tamamlamıştır. Almanya Wuppertal’de Ferdinand Sauerbruch Hastanesi’nde bir yıl süreyle görev almıştır. Çalışmalarına MD Dermatoloji Lazer Epilasyon Merkezi’nde devam etmektedir.

Dermatoloji Uzmanı Uzman Doktor Güneş Ertürk 1992 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirmiş ve 1996 yılında da yine Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Dermatoloji alanında uzmanlığını vermiştir. Kadıköy Şifa Hastanesi ve İstanbul Memorial Hastanesi’nde dermatoloji uzmanı olarak görev almış ve 2000 yılında da ABD’de New York-Mount Sinai Tıp Fak. Dermatoloji bölümünde çalışmalar yapmıştır. Şimdi MD Dermatoloji’de görev almaktadır.

İstanbul MD Dermatoloji Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi‘nde dermatolojik uygulamalar başta olmak üzere, estetik, klinik ve güzellik uygulamaları yapılmaktadır.

MD Dermatoloji ‘de lazer epilasyon uygulaması, sivilce ve akne izleri ile vücut lekelerinin lazerle tedavisi, saç dökülmelerine karşı saç mezoterapi uygulaması, kılcal damar tedavileri, selülit ve bölgesel yağlanma tedavileri, zayıflama terapileri, cilt gençleştirme, botoks, dolgu, kimyasal peling, bitkisel peeling, lazerli dövme silme uygulamaları, el ve ayak bakımları, cilt bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, koltuk altı aşırı terleme tedavisi, gözaltı torbalarının tedavisi, kryoterapi uygulamaları ve daha bir çok uygulama MD Dermatoloji Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak ve randevu işlemi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

MD Dermatoloji Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Bagdat Caddesi Zincirli Kösk Sok. Kösk Aprt. No:2/9 Erenköy/İstanbul
Telefon : 0216 355 75 94  – 0216 386 81 10

1 Yorumlar
aziz a

bu bahsedilen yer tüm lazer epilasyon uygulamalarını yanlış yaparak insanları mağdur edip sırf daha fazla para kazanmak adına doğru işlemleri yapmıyor.gün geçtikçe şikayetlerin sayısı artıyor.berbat bir kurum kesinlikle tercih etmeyin.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini