TR türkiye
sohbet siteleri

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Kadıköy

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Kadıköy

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Kadıköy’de Kadıköy Citibank üzerinde güzellik ve lazer epilasyon hizmeti vermektedir.

Dermatec Kadıköy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde başta lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer Epilasyon uzun pulse süreli Alexandrite lazer cihazı ile yapılmaktadır.

İstanbul Dermatec Güzellik Ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyonun yanı sıra; kavitasyon uygulamaları, powerplate ve uzman diyetisyenler eşliğinde sağlık kilo alıp-verme programları, kimyasal peeling uygulamaları, cilt ve vücut bakımları, kirpik boyama, kirpik perması, cilt gençleştirme seansları, LPG uygulaması ile selülit tedavisi, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür uygulamaları, sivilce ve akne lekelerinin tedavisi, göğüs dikleştirme ve kalça güzelleştirme uygulamaları ve makyaj uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Dermatec Kadıköy’de lazer epilasyon da uzman ekibi ve deneyimli kadrosuyla güzelliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Soru ve görüşleriniz için aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Dermatec Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres    : Rıhtım Caddesi Ziyattin Koç İş Merkezi No:34  K:3-4 Kadıköy/İstanbul
Telefon  : 0216 338 40 04 – 0216 338 40 01
Fax      : 0216 418 16 11

1 Yorumlar
ali

Merhaba, ben Ali Çantal. Öncelikle birşey sormak istiyorum. Dovme silme islemi yapiyor musunuz ?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini