TR türkiye
sohbet siteleri

Medies Clinic Lazer Epilasyon ve Akupunktur Merkezi – Karabük Güzellik Merkezleri

Medies Clinic Lazer Epilasyon ve Akupunktur Merkezi – Karabük Güzellik Merkezleri

Karabükde lazer epilasyon dendiğinde tercih edebileceğiniz kliniklerden olan Medies Clinic sağlığın ve güzelliği vaatederken, yüksek teknoloji, huzur, güven ve konfordan da vazgeçmiyor. Karabük akupunktur merkezlerinden olan Medies Klinic de güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları da gerçekleştiriliyor.

Lazer epilasyon Karabük diye aradığınızda neden Mediesi tercih etmeliyiz diye sorarsanız uygulamaların tıp fakültesi mezunu ve alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirildiği cevabı sizin için yeterli olacaktır. Medieste akupunktur uygulamaları Doktor Ebru Osmanoğlu yönetiminde, diğer medikal estetik uygulamaları da Doktor Kürşat Yılmaz yönetiminde gerçekleştirilmektedir.

Medies lazer epilasyon ve akupunktur merkezinde alexandrite lazer epilasyon, cilt bakımı, ozon terapi, bölgesel zayıflama ve selülit tedamedies-karabuk-lazer-epilasyonvisi, nöral terapi gibi uygulamaların yanı sıra, Dr. Ebru Osmanoğlu ile Akupunktur tedavileri yapılmaktadır. Klinikte uygulanan diğer uygulamalar hakkında bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Her şey güzel olacak sloganı ile hizmetlerini sürdüren Karabük Medies Clinic hakkında daha fazla detay almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Medies güzellik merkezine ücretsiz görüşme seansı için telefon numarasından randevu alabileceğiniz gibi, Karabük Medies klinik nerededir ve nasıl gidilir bilgileri için adreslerden faydalanabilir yada kurum web sayfasındaki iletişim bağlantısında bulunan Medies ulaşım krokisini inceleybilirsiniz.

Medies Klinik Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Karabükspor Feridun Tankut Spor kompleksi çamlık camii karşısında – Şirinevler / Karabük
Telefon: 0370 424 16 15

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini