Mediest Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.500 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:10 pm yapılmıştır

Mediest Estetik Güzellik Merkezi İstanbulda lazer epilasyon uygulamalarında hizmet veren merkezlerden birtanesidir. Şişli ve Gaziosmanpaşa’da lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları gerçekleştiren merkez 2000 senesinde Medical Estetik konusunda faaliyetlerine başlamış ve 2006 yılı ile birlikte İstanbul Şişlide Mediest Estetik ve Güzellik merkezi adı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Uzman kadrosu ile Medical Estetik alanında hizmetlerini Sürdüren Mediestte uygulamalar Plastik cerrahi ve Rekonstrüktif Uzmanı Atilla Alp yönetiminde gerçekleştirilmektedir.

Estetik ve Sağlık denince kusursuz çözümler” parolası ile yoluna devam eden Mediest kadrosunda, uzman plastik cerrah, dermatolog, uzman diyetisyen ve estetisyenler ile konusunda eğitimli personeller görev almaktadır.

Gaziosmanpaşa ve Şişli’de Estetik güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları merkezi Mediest’te epilasyon uygulamalarında, lazer epilasyon ve iğneli epilasyon yöntemleri kullanılmakatadır, lazerle sivilce, akne ve siğil tedavileri yine lazerle cilt gençleştirme, lazerle yağ yakma, karboksiterap, saç tedavileri, kimyasal peeling, mezoterapi, akupunktur, dolgu ve botoks gibi işlemler Mediestte yapılan uygulamaların bazılarıdır. Şişli Abidei Hürriyet Caddesinde ve Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesinde lazer epilasyon ve güzellik merkezi tercihlerinizde Mediest Güzellik Merkezini değerlendirebilirsiniz.

Şişli, Gaziosmanpaşa Mediest Lazer Epilasyon Merkezinde yapılan uygulamalar, Mediest ürünleri, lazer epilasyon ve estetik güzellik işlemlerinde uygulanan fiyat listesi, Mediestten son gelişmeler ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu işlemlerinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mediest Lazer Epilasyon Şişli

Adres: Abide-i Hürriyet cad. Eser Apartman no:191 Kat:2 Daire:5
Tel: 0212 224 61 94

Mediest Lazer Epilasyon Gaziosmanpaşa
Adres: Merkez mahallesi Cumhuriyet meydanı haşhaşlar ersoy işhanı Kat:2 No:6
Tel: 0212 614 22 18

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Mediest Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. aşk dedi ki:

    teşekkürler bu güzel bilgiler için

Sayfa başına git