İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Mediest Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:10 pm yapılmıştır

Mediest Estetik Güzellik Merkezi İstanbulda lazer epilasyon uygulamalarında hizmet veren merkezlerden birtanesidir. Şişli ve Gaziosmanpaşa’da lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları gerçekleştiren merkez 2000 senesinde Medical Estetik konusunda faaliyetlerine başlamış ve 2006 yılı ile birlikte İstanbul Şişlide Mediest Estetik ve Güzellik merkezi adı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Uzman kadrosu ile Medical Estetik alanında hizmetlerini Sürdüren Mediestte uygulamalar Plastik cerrahi ve Rekonstrüktif Uzmanı Atilla Alp yönetiminde gerçekleştirilmektedir.

Estetik ve Sağlık denince kusursuz çözümler” parolası ile yoluna devam eden Mediest kadrosunda, uzman plastik cerrah, dermatolog, uzman diyetisyen ve estetisyenler ile konusunda eğitimli personeller görev almaktadır.

Gaziosmanpaşa ve Şişli’de Estetik güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları merkezi Mediest’te epilasyon uygulamalarında, lazer epilasyon ve iğneli epilasyon yöntemleri kullanılmakatadır, lazerle sivilce, akne ve siğil tedavileri yine lazerle cilt gençleştirme, lazerle yağ yakma, karboksiterap, saç tedavileri, kimyasal peeling, mezoterapi, akupunktur, dolgu ve botoks gibi işlemler Mediestte yapılan uygulamaların bazılarıdır. Şişli Abidei Hürriyet Caddesinde ve Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesinde lazer epilasyon ve güzellik merkezi tercihlerinizde Mediest Güzellik Merkezini değerlendirebilirsiniz.

Şişli, Gaziosmanpaşa Mediest Lazer Epilasyon Merkezinde yapılan uygulamalar, Mediest ürünleri, lazer epilasyon ve estetik güzellik işlemlerinde uygulanan fiyat listesi, Mediestten son gelişmeler ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu işlemlerinizi gerçekleştirmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mediest Lazer Epilasyon Şişli

Adres: Abide-i Hürriyet cad. Eser Apartman no:191 Kat:2 Daire:5
Tel: 0212 224 61 94

Mediest Lazer Epilasyon Gaziosmanpaşa
Adres: Merkez mahallesi Cumhuriyet meydanı haşhaşlar ersoy işhanı Kat:2 No:6
Tel: 0212 614 22 18

11 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.689 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Mediest Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. aşk dedi ki:

    teşekkürler bu güzel bilgiler için

Sayfa başına git