Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon Estetik Güzellik Merkezi – Etiler İstanbul

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.372 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:10 pm yapılmıştır

Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi 1999 yılından bu yana İstanbul’un Etiler semtinde dermatoloji, estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında sizlere hizmet vermektedir.

Etiler Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi Doktor Melisa Eczacıbaşı tarafından yönetilmektedir. Peki biraz Doktor Melisa Eczacıbaşı’nı tanıyalım Dr. Melisa Ezcacıbaşı kimdir? Doktor Melisa Eczacıbaşı üniversitedeki tıp eğitiminden sonra İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nde Cit Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda yüksek ihtisasını tamamlamıştır. Amerika Florida, Fransa ve Almanya gibi ülkelerde çalışmalar yapan Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Melisa Eczacıbaşı American Academy of Dermatoloji’nin de aktif üyesidir. Uzman Doktor Melisa Eczacıbaşı dermatoloji, estetik ve tıbbi alanlarda yapılan yenilikleri ve görüşlerini e-internet sitesinde yazmaktadır.

İstanbul Etiler Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon Merkezi’nde Profesör Doktor Nuri ve Miami Üniversitesi Cilt Hastalıkları Klinik Şefi ile işbirliği içerisinde çalışılmakta ve danışmanlıklarından yararlanılmaktadır.

Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon ve Dermatoloji Merkezi Akmerkez’in Etiler Kapısı karşısı, Etiler Lisesi’nin tam karşısında hizmet vermektedir. Beşiktaş İl Sağlık Müdürlüğü ve Beşiktaş Vergi Dairesine bağlıdır. Melisa Eczacıbaşı Etiler Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi haftaiçi sabah saat 09.00 ile saat 19.00 saatleri arasında cumartesi günleri ise saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Melisa Eczacıbaşı Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Etiler Merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar uzman ve deneyimli bir sağlık personeli tarafından Cilt Hastalıkları Uzmanı Uzm. Doktor Melisa Eczacıbaşı kontrolünde hijyenik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Lazer Epilasyon ve Dermatoloji Merkezi Melisa Eczacıbaşı’nda başta istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi için lazer epilasyon uygulamaları, cilt hastalıkları tanı ve tedavi uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları, detox, power plate, zayıflama programları, bölgesel incelme, karboksiterapi, varis tedavisi, lipoliz uygulamaları, sivilce ve akne izleri tedavisi, cilt lekelerinin tedavi uygulamaları, selülitlerin yok edilmesi için çeşitli uygulamalar, kimyasal peeling uygulaması, cilt ve vücut bakımları, saç ve cilt mezoterapi uygulamaları, oksijen terapi uygulamaları ile cilt gençleştirme işlemleri, saç ekimi, saç bakımları, dolgun dudak ve göğüsler için dolgu uygulamaları, botoks erkeklere ve bayanlara Özel Bölge uygulamalar yapılmaktadır.

Tüm sorularınız ve randevu almak için Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres       : Nispetiye Caddesi No:47 Ece Apartmanı Daire:6 Etiler/İstanbul
Telefon-Fax : 0212 351 28 08

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon Estetik Güzellik Merkezi – Etiler İstanbul Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    SAKIN GITMEYIN! Lazer epilasyonu yarim yamalak yapmasini geciyorum, BUTUN KIRPIKLERIMI YAKTI VE GOZUME ZARAR VERDI. Bu yorumu sildikce yazmaya devam edecegim, ve herkesi sagligi icin saglik bakanligina sikayette bulunuyorum, goz doktorundan aldigim rapor ile beraber

Sayfa başına git