TR türkiye
sohbet siteleri

Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon Estetik Güzellik Merkezi – Etiler İstanbul

Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon Estetik Güzellik Merkezi – Etiler İstanbul

Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi 1999 yılından bu yana İstanbul’un Etiler semtinde dermatoloji, estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında sizlere hizmet vermektedir.

Etiler Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi Doktor Melisa Eczacıbaşı tarafından yönetilmektedir. Peki biraz Doktor Melisa Eczacıbaşı’nı tanıyalım Dr. Melisa Ezcacıbaşı kimdir? Doktor Melisa Eczacıbaşı üniversitedeki tıp eğitiminden sonra İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nde Cit Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda yüksek ihtisasını tamamlamıştır. Amerika Florida, Fransa ve Almanya gibi ülkelerde çalışmalar yapan Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Melisa Eczacıbaşı American Academy of Dermatoloji’nin de aktif üyesidir. Uzman Doktor Melisa Eczacıbaşı dermatoloji, estetik ve tıbbi alanlarda yapılan yenilikleri ve görüşlerini e-internet sitesinde yazmaktadır.

İstanbul Etiler Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon Merkezi’nde Profesör Doktor Nuri ve Miami Üniversitesi Cilt Hastalıkları Klinik Şefi ile işbirliği içerisinde çalışılmakta ve danışmanlıklarından yararlanılmaktadır.

Melisa Eczacıbaşı Lazer Epilasyon ve Dermatoloji Merkezi Akmerkez’in Etiler Kapısı karşısı, Etiler Lisesi’nin tam karşısında hizmet vermektedir. Beşiktaş İl Sağlık Müdürlüğü ve Beşiktaş Vergi Dairesine bağlıdır. Melisa Eczacıbaşı melisa eczacibasi etiler estetikEtiler Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi haftaiçi sabah saat 09.00 ile saat 19.00 saatleri arasında cumartesi günleri ise saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Melisa Eczacıbaşı Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Etiler Merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar uzman ve deneyimli bir sağlık personeli tarafından Cilt Hastalıkları Uzmanı Uzm. Doktor Melisa Eczacıbaşı kontrolünde hijyenik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Lazer Epilasyon ve Dermatoloji Merkezi Melisa Eczacıbaşı’nda başta istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi için lazer epilasyon uygulamaları, cilt hastalıkları tanı ve tedavi uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları, detox, power plate, zayıflama programları, bölgesel incelme, karboksiterapi, varis tedavisi, lipoliz uygulamaları, sivilce ve akne izleri tedavisi, cilt lekelerinin tedavi uygulamaları, selülitlerin yok edilmesi için çeşitli uygulamalar, kimyasal peeling uygulaması, cilt ve vücut bakımları, saç ve cilt mezoterapi uygulamaları, oksijen terapi uygulamaları ile cilt gençleştirme işlemleri, saç ekimi, saç bakımları, dolgun dudak ve göğüsler için dolgu uygulamaları, botoks erkeklere ve bayanlara Özel Bölge uygulamalar yapılmaktadır.

Tüm sorularınız ve randevu almak için Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Melisa Eczacıbaşı Estetik, Güzellik, Dermatoloji ve Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres       : Nispetiye Caddesi No:47 Ece Apartmanı Daire:6 Etiler/İstanbul
Telefon-Fax : 0212 351 28 08

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini