Medikent Hastanesi Lazer Epilasyon – Lüleburgaz

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 7.352 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:39 pm yapılmıştır

Sektörde 5. yılını geride bırakan Medikent Hastanesi Kırklareli Lüleburgaz‘da birçok sağlık ünitesinin yanı sıra lazer epilasyon ünitesiyle lüleburgaz halkına lazer epilasyon hizmetide sunuyor.

Lazer epilasyon Lüleburgaz dendiğinde hastane koşullarında, poliklinik şartlarına uyumluluğu ile güvenilir bir tercih olabilecek olan Medikent hastanesi lazer epilasyon biriminde lazer yaptırmak isteyen bayanlar için; bacak, kol, koltuk altı lazer epilasyonu, göbek, Özel Bölge ve bikini bölgesi lazer epilasyonu, göz çukuru hariç yüz lazer epilasyonu uygulamaları gerçekleştirilirken, Lüleburgazda lazer epilasyon yaptırmak isteyen erkekler için de göğüs, omuz ve sırt lazer epilasyonu, sakal üstü, boyun-ense ve kulak lazer epilasyonu uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Kırklareli Lüleburgazda lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra, saç ekimi, bölgesel zayıflama gibi güzellik uygulamaları ile de hizmet veren Medikent Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve ilgili birime randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Medikent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Edirne bayırı mevkii Lüleburgaz/Kırklareli
Telefon: 0288 417 50 50

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git