İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Medikent Hastanesi Lazer Epilasyon – Lüleburgaz

Medikent Hastanesi Lazer Epilasyon – Lüleburgaz

Sektörde 5. yılını geride bırakan Medikent Hastanesi Kırklareli Lüleburgaz‘da birçok sağlık ünitesinin yanı sıra lazer epilasyon ünitesiyle lüleburgaz halkına lazer epilasyon hizmetide sunuyor.

Lazer epilasyon Lüleburgaz dendiğinde hastane koşullarında, poliklinik şartlarına uyumluluğu ile güvenilir bir tercih olabilecek olan Medikent hastanesi lazer epilasyon biriminde lazer yaptırmak isteyen bayanlar için; bacak, kol, koltuk altı lazer epilasyonu, göbek, Özel Bölge ve bikini bölgesi lazer epilasyonu, göz çukuru hariç yüz lazer epilasyonu uygulamaları gerçekleştirilirken, Lüleburgazda lazer epilasyon yaptırmak isteyen erkekler için de göğüs, omuz ve sırt lazer epilasyonu, sakal üstü, boyun-ense ve kulak lazer epilasyonu uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Kırklareli Lüleburgazda lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra, saç ekimi, bölgesel zayıflama gibi güzellik uygulamaları ile de hizmet veren Medikent Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve ilgili birime randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Medikent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Edirne bayırı mevkii Lüleburgaz/Kırklareli
Telefon: 0288 417 50 50

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.