TR türkiye
sohbet siteleri

Yasemin Bayan Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – Zile ve Turhal

Yasemin Bayan Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – Zile ve Turhal

Yasemin Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu Tokat Zile ilçesinden sonra Turhal ilçesinde de lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor. Zile ve Turhal lazer epilasyon merkezlerinden Yasemin Güzellik salonunda uygulamalar sadece bayanlara yönelik olarak gerçekleştiriliyor.

Lazer epilasyon Zile ve Lazer epilasyon Turhal dendiğinde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz sloganı ile hizmetlerini sürdüren Yasemin Bayan Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonunda istenmeyen tüylere ıpl lazer epilasyon ile çözüm getiriliyor. Lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra akne, leke ve sivilce tedavileri, cilt yenileme işlemleri de gerçekleştirilen Tokat Turhal güzellik merkezlerinden Yasemin Güzellik salonu komple vücut lazer epilasyonunda indirimli kampanyalara da sahip.

Yasemin Güngör işletmenliğindeki Tokat zile güzellik merkezlerinden Yasemin Bayan Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyalarından yararlanmak için randevu talebinde bulunmak için aağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Yasemin Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Ziraat bankası karşısı Kat:1 (Foto Sakine üzeri) Zile / Tokat
Telefon: 0546 270 08 15

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini