İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Nişantaşı – Özel Quartz Poliklinik Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer Epilasyon firma tanıtımlarımıza güzel bir firma ile tekrar başlama kararı aldık. 2015 yılında kurulan ve oldukça güzel işler başaran hem yurtiçi hem yurtdışı müşterilere sahip bir firma olan Özel Quartz Poliklinik Lazer Epilasyon konusundada profesyonel bir firma dememizde sakınca olmasa gerek.

Dr. Leyla Arvas ve Dr. Ayşe Arvas Uluğ tarafından işletilen ve doktor gözetiminde yapılan Lazer Epilasyon işlemleri kesin ve net sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.  Tabi profesyonel bir hizmet ile kısa sürede etkili sonuçlar elde etmeniz mümkün olmaktadır. Aynı zamanda Soprano Titanium Lazer Epilasyon cihazının etkin ve FDA onaylı kalitesi sayesinde istenmeyen tüylere kısa sürede çözümler sunmaktadır.

Özel Quartz Polikliniği Müşteri Yorumları

Gerçekten ısını severek yapan güleryüzlu çalışanlara sahip bir klinik. İlk seansta bile gözle görülür bir dökülme gerçekleşti. Alihan bey işinde cok uzman hos sohbetiyle de seanslara neşe katıyor
Tüm çalışanları; ilgili, güleryüzlü, anlayışlı ve herşeyden öte alanında uzman kişiler. Ben buz lazer epilasyon hizmeti alıyorum, her seansta Alihan bey işlemimi gerçekleştiriyor, kendisi; güleryüzlü, alanında uzman ve hoş sohbet birisi ve iyi ki de bu kliniği seçmişim dedim kendime,gayet memnunum, diyetisyen hizmeti için de bu kliniği tercih ettim çünkü alanında iyi olmayan kimseyi çalıştırmayacaklarını düşünüyorum ve fiyat farkına bakmadan durumunuz da varsa başka yere gitmeyin, pişman olmazsınız, tekrardan Alihan beye ve diğer tüm Quartz Clinique çalışanlarına teşekkür ederim.
Epilasyon için geldim. İlk seanstan bile o kadar farkını gördüm ki. Hemen tüylerde dökülme oldu hizmetten çok memnun kaldım. Genital kararması için verdikleri kremi kullandıktan sonra gözle görülür bir açılma oldu. Maysa hanımdan özellikle memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum düşünmeden gelin.
Lazer epilasyon için tercih ettiğim Quartz Klinik’ ten çok memnun kaldım. Özellikle işini seven, özverili ve ilgili çalışan Alihan Bey başta olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Nişantaşı - Özel Quartz Poliklinik Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Özel Quartz Kliniği İletişim Adresi

Adres:  Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Park No:19-1 Kat:2 Nişantaşı-Şişli-İstanbul-Türkiye 34367
Telefon: +90 212 241 46 24
WhatsApp: +90 542 464 74 33

23 Şubat 2021 tarihinde eklendi, 188 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git