TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Alyans Plus Lazer Epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Ankara

Özel Alyans Plus Lazer Epilasyon ve Güzellik Polikliniği – Ankara

Özel Alyans Plus Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi ve Polikliniği Ankara Ümitköy‘de Liva Pastanesi karşısında sizlere hizmet vermektedir.

Ankara Özel Alyans Plus Lazer Epilasyon, Güzellik Polikliniği 2004 yılında Alyans Plus Güzellik Merkezi olarak faaliyete başlamış, 2010 yılının Temmuz ayında Poliklinik olma kriterlerine yerine getirip, Özel Alyans Plus Polikliniği adını almıştır.

Özel Alyans Plus Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi ve Polikliniği’nde yapılan uygulamalar, tanı ve tedaviler Deri ve Zuhrevi Hastalıklar Uzmanı Uzm. Doktor Müsteyde Dilektaşlı gözetiminde deneyimli kadrolar ile yapılmaktadır.

Özel Alyans Ankara Lazer Epilasyon Polikliniği’nde her türlü cilt tipine ve kıl yapısına uygun lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Lazer epilasyonun yanında; Özel Bölgelikle gençlerde görülen sivilce ve akne izleri, tüm vücut ozelalyanspolikinigi ankaralekelerinin tanı ve tedavisi ile lazerle silinmesi uygulamaları

Lazer yardımı ile lazerli dövme silme işlemleri, Botoks ve dolgu uygulamaları, kimyasal peeling uygulamaları, oksijenli terapiler, vücut ve cilt bakımları, mezoterapi ile saç ve cilt mezoterapileri, zayıflama programları ve kavitasyon ile bölgesel incelme, ameliyatsız kilo kontrolü, ameliyatsız varis tedavisi ve daha bir çok uygulama Ankara Özel Alyans Plus Polikliniği‘nde gerçekleştirilmektedir. Daha geniş bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri ile temasa geçebilirsiniz.

Özel Alyans Plus Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi ve Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres   : Hekimköy Sitesi 9. Cadde No:9 Ümitköy/Ankara
Telefon : 0312 236 62 68 – 0312 236 62 72

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini