Medicana İnternational Lazer Epilasyon Ankara Hastanesi

Medicana İnternational Lazer Epilasyon Ankara Hastanesi

İsmi Medicana sağlık grubu olan firma için ülkemizde, Medicana International İstanbul, bahçelievler, avcılar, Medicana International Ankara, Konya,  Samsun ve Kıbrıs ta hizmetlerine devam eden bir Hastaneler grubudur diyebiliriz.

Lazer epilasyon uygulamaları ise Medicana International Ankarada gerçekleştirilmektedir. Medicana International Ankara hastanesi lazer epilasyon ve estetik uygulamaları yapan birimiyle hizmet vermektedir. Medicana international dalazer epilasyon uygulamaları Kozmetoloji ve akupunktur ünitesinde yapılmaktadır. Lazer epilasyon tedavilerinin yanı sıra akupunktur, kırışıklık tedavileri, kavitasyon, mezoterapi, zayıflama, kimyasal peeling, saç ekimi, lazer ile damar tedavileri, botox, dolgu, diyet ve beslenme vs. gibi işlemlerde Medicana kozmetoloji ve akupunktur biriminde uygulanmaktadır.

Ankarada hastane koşullarında bir lazer epilasyon ünitesi olan Medicana lazer epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak, yapılan tedaviler ve uygulamaların fiyatları, koşulları vs. gibi merak ettiklerinize cevap bulmak için Ankara Medicana International iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.medicana international lazer

Medicana international Lazer Epilasyon Ankara
Tel: 0530 322 48 48

Medicana Sağlık Grubu
Tel: 444 0 MEDI / 444 0 6334

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.