Özel Suadiye Lazer Epilasyon ve Akupunktur Polikliniği

Özel Suadiye Lazer Epilasyon ve Akupunktur Polikliniği

Nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak için 2003 yılında hizmete başlamış olan Suadiye Polikliniği halen Kadıköy Suadiyede hizmetlerine devam ediyor. Modern tıbbın ve teknolojinin gerekliliklerini uzman hekim kadrosu ile de birleştirerek en iyi poliklinik hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan Suadiye polikliniğinde lazer epilasyon ve akupunktur uygulamaları dikkat çekiyor.

İstanbul anadolu yakası Kadıköy Suadiye Polikliniği lazer epilasyon ve akupunktur uygalamaları ile de kısıtlı değil elbette, uzun ve ağrı tedavisi, check up programları, teşhis hizmetleri ve sağlık için gerekli olabilecek tüm polikliniklerle hizmet veriyor.  Polikliniğin estetik ve dermatoloji kliniğinde gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamalarında, sadece bu konu için eğitim almış ve uzmanlaşmış hekimler tarafından Alexandrite lazer epilasyon ve Candela Gentale Lazer ile istenmeyen tüylerinize kalıcı epilasyon çözümleri sunuluyor.

İstanbul Kadıköy Suadiyede lazer epilasyon için iyi bir alternatif olabilecek olan Özel Suadiye Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Suadiye Polikliniği Lazer Epilasyon ve Akupunktur İletişim Bilgileri
Adres: Emin Ali Paşa Caddesi No:43 Suadiye – Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 464 71 77
Fax: 0216 464 71 78

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Kidd dedi ki:

    iyi geulnr doktor bey,,ben popo asma metodunu yapiyormusunuz ogrenmek istiyorum,,cok ciddi yaptirmak istiyorum,,iplik ile popo asma hakkinda bilgi verirseniz size gelmek istiyorum,,vakit kaybetmeden en kisa zamanda gelmek istiyorum lutfen cevap verin beni cok mutlu edersiniz,,saygilarimla,,cevabinizi mailime bekliyorum