TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Yücelen Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Bölümü – Ortaca Muğla

Özel Yücelen Hastanesi Lazer Epilasyon ve Güzellik Bölümü – Ortaca Muğla

Muğla Ortaca ilçesinde bulunan Özel Yücelen Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. Ortaca lazer epilasyon merkezleri diye bir arayış içerisinde iseniz hastane şartlarında, klinik koşullarına uygun hizmetleri ile Yücelen hastanesi sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Hastanenin kozmetik dermatoloji biriminde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra, ütüleme epilasyon, çil ve leke tedavileri, dolgu ve botoks uygulamaları, saç mezoterapisi ve kök hücre tedavileri gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor.

Muğla Ortaca lazer epilasyon merkezlerinden Özel Yücelen hastanesinde gerçekleştirilen epilasyon uygulamaları hakkında daha fazla detay almak, lazer yucelen-hastanesi-lazer-epilasyonepilasyon fiyatları, seans süreleri ve sıklıkları gibi konularda merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak için aşağıdaki iletişim numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ortaca Yücelen Hastanesi nerede ve nasıl gidilir gibi bilgilere ulaşmak isterseniz hastane web sayfası iletişim iletişim kısmındaki google haritasını inceleyebilirsiniz.

Özel Yücelen Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kötekli mevkii Marmaris yol kavşağı Ortaca/Muğla
Telefon: 0252 2238040
E-Mail:

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini