TR türkiye
sohbet siteleri

Pasifik Akademi Estetik ve Güzellik Merkezi – Adana

Pasifik Akademi Estetik ve Güzellik Merkezi – Adana

Adana güzellik merkezlerinden Pasifik güzellik salonu birçok uygulaması ile müşterilerine hizmet verirken, estetik ve güzellik uzmanlığı eğitimleri ile sektöre de katkı sağlamaktadır.

Adanada güzelyalı mahallesi Adnan Kahveci bulvarında yer alan Pasifik akademi güzellik merkezi Kryo kabin, kryo lipoliz, lazer epilasyon, cilt gençleştirme, kalıcı makyaj, yağ azaltma, kırışıklık giderme gibi güzellik uygulamaları ile hizmet veriyor. Adana da güzellik uzmanlığı eğitimi dendiğinde de akla gelen merkezlerden olan Pasifik akademide estetik ve güzellik konularında eğitimler de verilmekte olup bu alanda güzellik uzmanları yetiştirilmektedir. Eğitim sonunda başarılı öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı güzellik uzmalığı sertifikası verilmektedir.
pasifik-akademi-adana-güzellik
Adana Pasifik akademi güzellik salonunda gerçekleştirilen uygulamalar hakkında veya Adanada estetisyen ve güzellik uzmanlığı sertifka eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Pasifik Akademi Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Güzelyalı mahallesi Adnan kahveci bulvarı Akcan apartman – Adana
Telefon: 0322 210 00 03 – 0322 210 00 04

1 Yorumlar
songül

sabit telefon 03222100003-04 iptal edilmiştir. pasifik estetik ve güzellik salonu 05312368006 olarak iletişim bilgileri güncellenmiştir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini