TR türkiye
sohbet siteleri

Prof. Doktor Eksel Kargı Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon – Zonguldak

Prof. Doktor Eksel Kargı Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon – Zonguldak

Prof. Dr. Eksal Kargı Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi, Zonguldakta 2012 yılında, Prof. Dr. Eksal Kargı tarafından kurulmuştur ve günümüzde halen hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kurum Lazer epilasyon Zonguldak dendiğinde değerlendirilebilir bir merkezdir.

1998 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı, 2011 yılında El Cerrahisi Uzmanı ve 2012 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı olan Dr. Eksal Kargı, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim dalında eğitim ve araştırma faaliyetlerine devam etmekte ve aynı zamanda Eksal Kargı Estetik ve Güzellik Merkezinde hastalarıyla ilgilenmeye devam etmektedir.

Aynı anda Nd:Yag ve Alexandrite atış ile çok Özel Bölge ve konforlu lazer epilasyon başta olmak üzere, ultrason ile cilt ve leke tedavileri, yüz germe işlemleri, saç ekimi, lazer ile vajinoplasti, fraksiyonel karbondioksit lazer ile yüz gençleştirme, bölgesel zayıflatmada son trendler soğuk lipoliz, akustik dalga terapisi (AWT), yüzeyel cilt lekelerinin giderilmesi ve görünen ince damarların yok edilmesi, yara izi azaltma, Ulterapi ile ameliyatsız gergin bir yüz uygulamaları artık Zonguldakta da yapılabilmekte.

Eksel Kargı Estetik cerrahi merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için.

Adres: Meşrutiyet Mahallesi Şükrü Usman Sokak No:1 Ricaloğlu Apt kat 2  Merkez, Zonguldak

Gsm: 0530 345 30 30

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini