Estetica Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Tandoğan Ankara

Estetica Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Tandoğan Ankara

İzin verin sizi biraz şımartalım sloganı ile 2003 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren Estetica Lazer epilasyon ve Güzellik merkezi Ankara Tandoğan da lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamalarında tercih edilebilir alternatifler arasında. Özellikle insan sağlığına ve ondan sonra da çevre sağlığına saygı prensibi ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve hijyenik ortamında sunmayı ilke edinmiş olan Estetica Güzellik Salonunun resmi web sayfası olarak hizmet vermektedir.

Lazer epilasyon Tandoğan dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olan Estetica Lazer epilasyon ve Güzellik salonunda uygulanan belli başlı uygulamalar şu şekildedir; Ağda, kaş dizaynı, kirpik ekleme ve şekillendirme, masaj uygulamaları, epilasyon ve lazerli epilasyon, zayıflama, cilt bakımı, simli dövme, protez tırnak, kalıcı makyaj ve gelin makyajı.

Ankara’nın Tandoğan ilçesindeki Estetica Güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi edinmek, Estetica kampanyalarından haberdar olmak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak merkezle iletişime geçebilirsiniz.

Estetica Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Dögol cd. No:28/10 Tandoğan / Ankara
Telefon: 0312 2239353

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.