İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sergül Güzellik ve Lazer Epilasyon Salonu – Sergül Kosmetik Frankfurt Almanya

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Almanyada Türk güzellik ve lazer epilasyon merkezi arayışı içindeyseniz Sergül Güzellik Salonu Frankfurt şubesi ile güzellik ihtiyaçlarınızı giderebilir. Almanyada güzellik ve estetik alanında eğitimlerini tamamlayan ve bu alanlarda uzmanlaşmış bir estetikçi olan Türk kökenli Sergül hanımefendi tarafından Frankfurtta açılmış olan lazer epilasyon ve güzellik merkezi 2004 senesinden bu yana Alman ve Türk müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Lazer epilasyon Frankfurt Almanya dendiğinde tercih edebileceğiniz bir alternatif olan Sergül güzellik ve kozmetik salonunda cilt bakımı, vücut gerdirme, sir ağda uygulamaları, manikür, pedikür, masaj tedavileri, bölgesel incelme ve selülit yok etme uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Serkos Güzellik merkezinde tüm uygulamalar güzellik uzmanı Sergül hanım yönetiminde gerçekleştirilir.

Eğer sizde Türk bir bayanım Türk güzellik merkezini tercih ederim diyorsanız Franfurt Serkos Sergül lazer epilasyon ve güzellik salonu ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumun telefon ve adres bilgileri aşağıdaki gibidir. Sergül kosmetik ve güzellik salonuna nasıl gidilir gibi ulaşım bilgileri için web sayfasındaki haritayı inceleyebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Frankfurt Sergül güzellik merkezi randevulu olarak hizmet verdiği için gitmeden önce iletişime geçerek randevu almayı unutmayınız.
sergul-kosmetikstudio-frankfurt
Sergül Kosmetikstudio Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:Heerstr. 30 – 60488 Frankfurt am Main
Telefon: 069 – 13829822
E-mail: info@serkos.de
Web Site: serkos.de

20 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.776 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git