İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sindy Kuaför Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – İnegöl Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 3.359 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Bursa İnegöl ilçesinde lazer epilasyon, kuaförlük ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Sindy Kuaför, Sindy Kuaför ve Güzellik salonu adı ile Kemalpaşa mahallesinde hizmetlerini sürdürüyor.

Lazer epilasyon İnegöl dendiğinde tercih edebileceğiniz bir alternatif olan Sindy güzellik salonunda, çeşitli saç modelleri, kryolan makyaj malzemeleri le kalıcı ve geçici makyaj, manikür ve pedikür uygulamaları, epilasyon işlemleri titizlikle gerçekleştiriliyor.

Bursa İnegöl güzellik salonlarından Sindy kuaför ve güzellik salonu hakkında, lazer epilasyon inegöl hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile Sindy Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz. Kuaförlük ve güzellik hizmetleri veren İnegöl Güzellik salonlarından Sindy pazar günleri hariç haftanın 6 günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmetinizde.

Sindy Kuaför ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Kemalpaşa mahallesi Tekel sokak No:6/A (Uludağ çay bahçesinin arka tarafı) İnegöl / Bursa
Telefon: 0224 713 89 23

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git