Buhara Tıp Merkezi – Lazer Epilasyon ve Güzellik Erzurum

Buhara Tıp Merkezi – Lazer Epilasyon ve Güzellik Erzurum

Erzurum’da lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile de hizmet vermeye başlayan Buhara tıp merkezi, Yenişehir de hizmetlerini sürdürüyor. Buhara tıp merkezi bünyesinde kurulan kozmetik dermatoloji polikliniğinde uzman doktor Emel Hazinedar yönetiminde lazer epilasyon, estetik ve güzellik işlemleri ile hiüzmetlerine devam eden Buhara lazer epilasyon Kendinizi Buhara kozmetik dermatoloji merkezi ile şımartın sloganı ile Erzurumda estetik güzellik ve lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilir en iyi alternatiflerden.

Erzurum lazer epilasyon merkezlerinden Buhara hastanesinde yapılan bazı estetik ve güzellik işlemleri şu şekildedir; Akne, sivilce ve leke tedavileri, kılcal damar tedavisi, kimyasal peeling, lazer epilasyon ve iğneli epilasyon uygulamaları, Kök hücre tedavisi (dermaterapi PRP), saç dökülmesine mezoterapi gibi işlemler Buhara hastanesi kozmetik dermatoloji kliniğinde gerçekleştiriliyor.

Erzurum yenişehir’de lazer epilasyon ve güzellik hizmetleri sunan Buhara tıp merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Buhara Tıp Merkezi Lazer ve Güzellik Birimi İletişim Bilgileri
Adres: Yenşehir kavşağı yenişehir girişi no: 3 Yenişehir/Erzurum
Telefon: 442 316 80 97 – 98
Web Site:

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.