İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Superplast Lazer Epilasyon ve Esterik Cerrahi Merkezi – Nişantaşı

Superplast Lazer Epilasyon ve Esterik Cerrahi Merkezi – Nişantaşı

İstanbul Nişantaşında lazer epilasyon alternatiflerinizden olan Superplast Estetik Cerrahi ve Dal Merkezi 1998 yılında Op. Dr. Hüseyin Güner tarafından kurulmuş ve günümüzde 7 katlı hastanesinde estetik cerrahi uygulamaları, medical estetik ve kazer uygulamaları, saç, diş ve göz üniteleri ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri nişantaşı dendiğinde klinik şartlarındaki ortamı, uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeli ile tercih sebebi olabilecek bir merkez olan Süperplast Lazer epilasyon ve Estetik cerrahi merkezinde 5 plastik cerrahi doktoru, 2 göz, 2 anestezi, 1 diş doktoru ve 40 adet personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Dr. Hüseyin Güner kuruculuğunda Nişantaşında hizmetlerini sürdüren Superplast Estetik Güzellik ve lazer epilasyon superplast-lazer-epilasyon-merkezi-nisantasimerkezinde, yüz estetiği, yüz gençleştirme, kulak estetiği, burun estetiği, mem e estetiği, lipsakşın, lazer lipoliz ile bölgesel incelme, cilt bakımı, lazer ile epilasyon, slim lipo, ultrashape, ameliyatsız estetik uygulamalar vb. işlemler gerçekleştirilmektedir.

Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi adı ile Nişantaşında faaliyetlerine devam eden merkez hakkında daha detaylı bilgi almak, Superplast Estetik Nişantaşı‘nda gerçekleştirilen tüm uygulamalar hakkında detaylı bilgi edinmek, Superplast doktorları ile iletişime geçmek, estetiğe karar vermeden önce ücretsiz randevu ve muayene talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Superplast Estetik Cerrahi ve Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Valikonağı Caddesi No:36 Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 444 2 469

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.