TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Yaptıran Erkekler ve Yorumları

Lazer Epilasyon Yaptıran Erkekler ve Yorumları

Lazer epilasyon artık sadece bayanların ilgi alanına girmiyor. Günümüz bakımlı erkekleri de istenmeyen tüylerinden lazer epilasyon ile kurtulmayı tercih ediyor. Yapılan araştırmalar ve çıkan istatistikler sonucunda Türkiye’de lazer epilasyon yaptıran erkek sayısı her geçen yıl daha da artış gösteriyor.

İstatistiklere göre lazer epilasyon yaptıran erkekler en çok sırt bölgesi lazer epilasyonunu tercih ediyor. Sırt bölgesini sakal üstü lazer epilasyon ve elmacık kemiği, bunlarıda boyun ve ense lazer epilasyonu izliyor. Sporcu erkekler genellikle bacaklarına ve göğüslerine lazer epilasyon yaptırmayı tercih ederken,  erkeklerde Özel Bölge lazer epilasyonu da son yıllarda artış göstermekte. Erkeklere Özel Bölge lazer epilasyonu yapan merkez sayısıda bu talep oranında artmakta.

Peki lazer epilasyon yaptıran erkekler yeni hallerinden memnun mu? Lazer epilasyondan bekledikleri, istedikleri erkeklerin-lazer-epilasyon-yorumlarisonucu alabildiler mi? İnternetten araştırdığımız yorumlarda çok çeşitli söylemler bulunurken genellikle sakal üstü lazer epilasyonda, ense ve boyun lazer epilasyonunda kısa sürede olumlu sonuçlar alan erkekler bulunuyor. Ancak çok kıllı bir sırt bölgesi ve Özel Bölgede lazer epilasyon tedavisini 3-5 seansta bitirmek mümkün değil, 2 aylık periyotlarla girdikleri seanslardan 26. ayda 13. seansa girenler bile var ancak sonuçların uzun vadede de olsa etkili olduğundan bahsediliyor. Tabii maddi külfeti de fazla oluyor. Kıllı olmak iyidi sıcak tutar diye görüş belirtenlerde elbetteki bulunuyor.

Tüm bu bilgileri verdikten sonra sitemiz erkek ziyaretçilerinden lazer epilasyon yaptıranlar varsa değerli yorumlarını aşağıdaki yorum alanına paylaşmaları diğer konunun ilgilisi ve araştırma içinde olan erkekleride bilgi sahibi yapacaktır.

Lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sitemize yapacakları yorumları için şimdiden teşekkür ederiz.

1 Yorumlar
Hakan

Hiç epilSyon yaptıran yok mu ??

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini