TR türkiye
sohbet siteleri

Tanit Estetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Erenköy

Tanit Estetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Erenköy

Tanit Estetik, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Erenköy‘de Kitchenette Cafe & Bar Brasserie üstünde hizmet vermektedir.

İstanbul Erenköy Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Tanit Estetik 1998 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Merkezde yapılan bütün uygulamalar Yönetici, Kurucu, Estetik ve Kozmetik Danışman Ayten Kömürcü, Operatör Doktor Ümit Y. Çelemli kontrollerinde Uzman Estetisyen Ayşe Kılıç, Uzman Estetisyen Hande Bekler ve Uzman Estetisyen Banu Köker tarafından gerçekleştirilmektedir. Kliniğin sekterliğini de Şükran Uyar yapmaktadır.

Operatör Dr. Ümit Y. Çelemli, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden doktor olarak mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde uzmanlığını tamamlamıştır. Doktor Ümit Çelemli lazer epilasyon ve kozmetik uygulamalar konularında araştırmalar da bulunmuştur. Çalışmalarına devam etmektedir.

Estetik ve Kozmetik Danışman Ayten Kömürcü ise Juventa Estetik ve Kozmetik Enstitüsü tarafından 1996 senesinde düzenlenen Stage Line Profesyonel Makyaj Eğitimi ve Yarışmasına katılarak başarı göstermiştir. Daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı Reform Güzellik ve Estetik Eğitim Kurumlarında eğitimlerini başarıyla alarak estetik ve kozmetik uzmanı ünvanını almıştır. Tanit Estetik’in kurucu üyesi ve estetik danışmanılığını yapmaktadır.

Tanit Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde lazer epilasyon uygulamaları, mezolifting uygulamaları, botoks, radyofrekans uygulamları, epidermal peeling uygulamaları, kimyasal peeling uygulamaları, cilt gençleştirme, cilt yenileme uygulamaları, ultralipo, lipoterapi, selülit tedavisi, bölgesel incelme, kavitasyon, P.R.P, ozon tedavisi, ozon terapi, Plazmalipo, Permalip, Intrecel, akne ve cilt lekelerinin tedavisi, oksijen terapi uygulamaları, kalıcı profesyonel makyaj uygulamaları, günlük makyaj uygulamaları, vücut bakımları ve daha birçok uygulama gerçekleştirilmektedir.

Randevu almak ve bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Tanit Estetik, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Bağdat Caddesi Muradoğlu Apartmanı No:341 K:1 D:1 Erenköy/İstanbul
Telefon : 0216 467 82 82 – 0216 467 82 83
Cep Tel : 0555 865 4 999

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini