TR türkiye
sohbet siteleri

Veet Easystrip – Uzun Süre Etkili Sir Ağda Bantları

Veet Easystrip – Uzun Süre Etkili Sir Ağda Bantları

Veet Easystrip soğuk sir ağda bantları 4 hafta gibi uzun süre etkilidir. Bu yazımızda veet sir ağda bantları nedir, nasıl kullanılır, veet sir ağda bantları fiyatları nelerdir, nasıl etki gösterir ve bileşimi nelerdir gibi soruların yanıtlarını kısacası veet easystrip soğuk sir ağda bantları hakkında herşeyi bulabileceksiniz.

Veet Sir Ağda Bantları komple vücut seti, bacaklar bölgesi seti, kollar bölgesi seti, koltukaltı bölgesi seti ve bikini bölgesi seti gibi setler halinde satılmaktadır.

Bantlar kısa tüylerde de oldukça etkili sonuçlar verir ve size yaklaşık dört hafta pürüzsüz bir ten sunar.

Veet Sir Ağda Bantlarının bileşiminde; gliseril rosinat, polietilen, parfüm, trietilen glikol rosinat, paraffinumliquidum, Bha, Bht, Benzil alkol, butirospermum parkii yağı, cinnamal, CI 77891 ve Shea Yağı içerir.veet agda

Paket setler içinde; ağda bantları ve nemlendiricili temizleme mendillleri bulunmaktadır.

Veet Soğuk sir ağda bantlarının kullanımları oldukça basittir. Sir ağda bantlarını uygulayacağınız bölgeye yapıştırın ve kılın çıkma yönünün tersine doğru çekiniz. Kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar; sir ağda setleri hangi bölge için ise o bölgede kullanmalısınız. Daha acısız bir ağda için, uygulanacak bölgedeki tüyler 2 milimetre ile 5 milimetre uzunluğunda olmalıdır ve uygulanacak bölgede yara, çatlak, varis, ben, çatlat, güneş yanığı gibi reaksiyonlar olmamalıdır. Veet yaşlılar ve şeker hastalarının kullanımına uygun değildir. Hamile kadınlar kullanabilir.

Veet Sir Ağda Bantlarının fiyatları 16.5 TL’den başlamakta ve setlere göre değişiklik göstermektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini