TR türkiye
sohbet siteleri

Van Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Van Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Güzellik her insanın hakkıdır sloganı ile ve önce sağlık düşüncesi ile ülkemizin güzide illerinden Van’da Lazer epilasyon ve güzellik alanlarında hizmetlerini sürdüren Van Lazer ve Güzellik Merkezi 2004 yılında kurulmuş ve halen profesyonel bir ekip ile güzellik ve lazer epilasyon uygulamalarına hijyenik bir ortamda devam etmektedir.

Lazer epilasyon Van dendiğinde akla gelen merkezlerden biri olan Van lazer Güzellik Merkezinde Lazer uygulamalarından: lazer epilasyon, lazer ile cilt yenileme, lazer ile kılcal damar tedavileri uygulanmaktadır. Ayrıca karboksiterapi, dermatolojik uygulamalar, hamilelik sonrası bakım, zayıflama, leke tedavileri, bedensel incelme, kırışıklık tedavisi, yara ve yanık izleri tedavileri gibi güzellik uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Van Güzellik Merkezleri nden Van Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Hastane 2. caddesinde Özok iş merkezinde bulunmaktadır. Van lazer epilasyon Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak veya randevu işlemlerinizi gerçekleştrimek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Van Lazer Ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Hastane 2. caddesi Özok iş merkezi Kat: 2 Daire: 1-2 Van Merkez
Tel: 0432 212 41 31

4 Yorumlar
adem

slm. ben göğüslerimde ki kıllar için epilasyon uygulamk istiyorum. sizlerden bilgi almak istiyorum. seans başı ne kadar ücret alıyosunuz ve kaç seans gelmem gerekiyo..

tayfun

epilasyon hakkında fıyat bilgisi verırsenız sevıırım ben kaş ortası ve göğüs kıllarımı ve koltuk altımı aldırmak ıstıyorum fıyat verırsenız postayla bilgilendirsenız sevınırım

xxx

bu epilasyon hakında bilgi istiyorum nasıl oluyor fiyatı ne kadar süresi ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim

cahit

mrb benim vucudeumda sşırı tüylenme var ve bu tüyler gitgide coğalıyo uzuyoo ercişte kalıyom doktorum bana lazer epilasyon önerdi ve benimde bu lazer epilasyonla ilgili hiç bir bilgim yok etkilimi değil mii ne kadarzamanda kurtulabilirm fiyatları ne kadar ssk üzerinden ödeniyormu bunları öğrenmek istiyom yardım cı olursanız sevinirim

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini